Renewables Academy AG (RENAC)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Renewables Academy AG (RENAC) , įsikūrusi Berlyne, Vokietijoje, yra viena iš pirmaujančių tarptautinių mokymų ir pajėgumų didinimo paslaugų teikėjų, teikiančių atsinaujinančios energijos ir energijos efektyvumo paslaugas. Nuo mūsų įkūrimo 2008 m. Sausio mėn. Daugiau nei 4500 dalyvių iš daugiau nei 135 pasaulio šalių gavo naudos iš mūsų žinių apie technologijas, finansavimą, valdymą ir žaliosios energijos rinkos plėtrą.

Mūsų paslaugos apima:

  • Magistro laipsniai
  • Veiksmas akis į akį ir internetinis atviras mokymas
  • Individualūs mokymai
  • Gebėjimų ugdymo paslaugos: gebėjimų poreikio vertinimas, mokymo medžiagos, "traukinio-treneris", "iki galo" parengti mokymo centrai, kokybės užtikrinimas
  • Konsultacijos: tarptautinių misijų ekspertai ir delegacijų organizavimas

Magistro laipsniai

"RENAC" bendradarbiaudama su "Beuth" taikomųjų mokslų universitetu Berlyne, vykdo nuotolinių studijų programą: MBA atsinaujinančius energijos šaltinius.

"Beuth" taikomųjų mokslų universitetas Berlynas yra valstybinis universitetas, kuriame siūloma daugiau kaip 70 akredituotų inžinerijos, mokslo ir verslo administravimo studijų programų. Ji turi daugiau nei 30 metų pripažintą patirtį vykdant nuotolinio mokymosi programas.

Vietos

Berlynas

Address
Renewables Academy AG
Schönhauser Allee 10-11

10119 Berlynas, Berlynas, Vokietija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos