Renewables Academy AG (RENAC)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Renewables Academy AG (RENAC) , įsikūrusi Berlyne, Vokietijoje, yra viena iš pirmaujančių tarptautinių mokymų ir pajėgumų didinimo paslaugų teikėjų, teikiančių atsinaujinančios energijos ir energijos efektyvumo paslaugas. Nuo mūsų įkūrimo 2008 m. Sausio mėn. Daugiau nei 4500 dalyvių iš daugiau nei 135 pasaulio šalių gavo naudos iš mūsų žinių apie technologijas, finansavimą, valdymą ir žaliosios energijos rinkos plėtrą.

Mūsų paslaugos apima:

  • Magistro laipsniai
  • Veiksmas akis į akį ir internetinis atviras mokymas
  • Individualūs mokymai
  • Gebėjimų ugdymo paslaugos: gebėjimų poreikio vertinimas, mokymo medžiagos, "traukinio-treneris", "iki galo" parengti mokymo centrai, kokybės užtikrinimas
  • Konsultacijos: tarptautinių misijų ekspertai ir delegacijų organizavimas

Magistro laipsniai

"RENAC" bendradarbiaudama su "Beuth" taikomųjų mokslų universitetu Berlyne, vykdo nuotolinių studijų programą: MBA atsinaujinančius energijos šaltinius.

"Beuth" taikomųjų mokslų universitetas Berlynas yra valstybinis universitetas, kuriame siūloma daugiau kaip 70 akredituotų inžinerijos, mokslo ir verslo administravimo studijų programų. Ji turi daugiau nei 30 metų pripažintą patirtį vykdant nuotolinio mokymosi programas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

MBA atsinaujinančios energijos

Internetinės Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės 5 semestrus October 2018 Vokietija Berlin + 1 daugiau

Magistrantūros magistro magistro MBA atsinaujinančios energijos srityje suteikia verslo administravimo magistro, skirto atsinaujinančiai energijai ir energijos vartojimo efektyvumui. [+]

Beft Berlingo taikomųjų mokslų universitetas ir Atsinaujinančiųjų energijos išteklių akademija (RENAC) kartu siūlo pirmąją nuotolinių studijų programą, suteikiančią galimybę įgyti verslo administravimo magistro laipsnį, skirtą atsinaujinančiai energijai ir energijos vartojimo efektyvumui - MBA atsinaujinantiems energijos šaltiniams.

Programa sujungia ekonomines, technines, teisines, politines ir organizacines žinias, pritaikytas atsinaujinančiai energijai ir energijos vartojimo efektyvumo pramonei. Dėl holistinio požiūrio, studentai įgyja bendrą apžvalgą ir supranta:

įvairios RE technologijos ir jų pritaikymai bei pranašumaitarptautinė energetikos politikaekologiškos energetikos technologijų rėmimo mechanizmaikaip šias technologijas pelningai naudoti pramonėje... [-]

Kontaktai
Vietos adresas
Renewables Academy AG
Schönhauser Allee 10-11

Berlin, Berlin, 10119 DE