Oficialus aprašymas

Studijų programos siūlomos Miuncheno verslo mokykla

Nuo bakalauro, magistro ir verslo administravimo magistras studijų kursuose per DBA programos vykdomosios švietimo - Miunchenas verslo mokykla įtikina savo plačiu siūlomų valstybės akredituota visą ar ne visą darbo dieną programose.

Kodėl MBS?

Susipažinimas su MBS

2015, MBS užėmė pirmąjį verslo administravimo subjekto visų privačių universitetų taikomųjų mokslų Vokietijos "WirtschaftsWoche" reitinge - sėkmė, kuri įskaitoma į didžiulę patirtį surinkta daugiau nei 20 metų ir unikalaus orientavimo principai.

Priežastys, dėl kurių Studijavimas Miuncheno verslo mokykla

Tarptautiškumas

Miunchenas verslo mokykla yra viena Vokietijos dauguma tarptautinių universitetų. Jo tarptautiškumas yra būdingas daugelio ypatumų tyrimo samprata.

praktinės reikšmės

Pagrindinis principas studijų programos yra sąmoningas orientacijos tarptautinėse operacijose ir darbo turinys bendrovėse, kuri yra sukurta per glaudų integravimą praktinių studijų ir vidaus ir tarptautinių praktiškas įsitraukimo etapais, nacionalinių ir tarptautinių.

Asmenybė

Sėkmingai valdyti ateities iššūkius, reikia rytojaus lyderius ne tik turi aukštą kvalifikaciją, bet ir tam tikrų asmenybės bruožų.

individualus Pagalba

Asmeninio ir individualus atmosfera leidžia studijų Skirtingai nuo daugelio pagrindinių universitetų

KOKYBĖS UŽTIKRINIMAS

Kaip vienas iš Vokietijos pirmaujančių verslo mokyklų, Miunchenas verslo mokykla dalykų savaime atsiliepimus apie vidinių ir išorinių plokščių.

Kalba studijos

Kai Miuncheno verslo mokyklos programas, siūlome jus baigti mokytis visiškai anglų kalba (Anglų Track) arba su Vokietijos ir anglų kalbos kursus mišinio (vokiečių Track).

Misija Miuncheno verslo mokykla

Sėkmingi vadovai turi tvirtą pagrindą pagrindinių žinių ir didelę tarptautinę patirtį. Jie yra stiprūs, atsakingi skaičiai ir veikti atitinkamai link jų kolega žmogus. Jie mano, ir derėtis dėl verslumo būdu ir padaryti savo sprendimus sąžinės žinių savo vietą bendruomenėje. Šie įsitikinimai yra mūsų praktikos pagrindas. Toliau misija yra privalomas pagrindas mūsų bendrų idealų ir tikslų.

Studijų programos MBS

Dieninės studijos ir neakivaizdinės studijos dirbantiems specialistams

Per šešis semestrus, bakalauro Tarptautinio verslo programa ne MBS suteikia tvirtą pagrindą žinių ir įgūdžių tarptautinio verslo administravimą.

Mokytojas programos Miuncheno verslo mokyklos tikslas gilinti, specializuojasi, arba plėsti žinias ir įgūdžius tarptautinėje verslo administravimo.

MBS magistrantūros programa siūlo verslo administravimo (MBA) magistro kaip dieninių programa arba kaip dalis laiko programą darbo profesionalai.

Iš MBS portfelis suapvalinti iki verslo administravimo mokslų daktaras (DBA) doktorantūrą, akredituota Bavarijos švietimo ministerijos, mokslo ir meno.

Paslaugos MBS studentams

Studijos užsienyje ir karjeros planavimas

Mūsų studentai visada apibūdinti savo buvimo užsienyje jų studijų paryškinti. Tarptautinis centras padeda studentams su šiais projektais. MBS padeda jiems organizuoti savo viešnagę užsienyje ir daug daugiau.

Norėdami pradėti į savo profesinės karjeros, galutinis kurso studentai būtų suteikta galimybė prisitaikyti taikymo strategijas į savo individualią situaciją ir kurti perspektyvas jų karjeros planavimą.

MBS Karjera, be kita ko, palaiko juos vienas su vienu "interviu padeda jiems pagerinti jų studijas, nurodyti savo karjeros tikslus ir kurti strategijas siekiant šio tikslo.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Ištęstinės MBA studijos

Munich Business School

MBA General Management yra state-of-the-art MBA programa, pritaikyta prie šiandienos globalizuoto verslo pasaulio poreikių ir poreikių. Jis skirtas perduoti išsamų verslo ... [+]

Verslo administravimo magistras Bendrasis valdymas

MBA General Management yra skirtas suteikti jums puikią žinių bazę bendrojo valdymo srityje, stiprindamas savo individualias kompetencijas, kad taptų empatiniu ir puikiai veikiančiu lyderiu, ir suteiks jums gilias įžvalgas tarptautinėse rinkose ir kultūroje.

MBA generalinis valdymas iš pirmo žvilgsnio

PROGRAMOS START

Rugsėjis

INSTRUKCIJOS KALBA

100% anglų

DURATION

12 mėnesių / 2 sąlygos arba 24 mėnesiai / 4 sąlygos

WORKLOAD

60 ECTS

FORMA

Visą darbo dieną arba ne visą darbo dieną

PROGRAMOS ATSAKYMAI

1 iš 2 pasirenkamųjų kursų1 iš 3 tarptautinių židinių1 tarptautinė savaitė... [-]
Vokietija Miunchenas
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Munich Business School
Address
Elsenheimerstraße 61
80687 Miunchenas, Bavarija, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49 89 5476780