Oficialus aprašymas

EFMD Equis Accredited AACSB Accredited

WHU - Otto Beisheim vadybos mokykla, privati ​​universiteto, esančio Vallendar netoli Koblenz, buvo pirmoji mokykla Vokietijoje pasiūlyti pagrindinis verslo administravimo pabrėžiant strateginę lyderystę korporacijų. Mokykla mato savo pagrindinę misiją bendrųjų vadovų ir verslininkų, kurie gali įvaldyti įvairių darbo vietų išsilavinimą. WHU yra tikrai tarptautinis. Per pastaruosius dvidešimt metų, WHU sukūrė pasaulinės unikalų bendradarbiavimo tinklą su daugiau nei 140 universitetų iš visų žemynų. Tai buvo pirmasis Vokietijos universitetų gauti EQUIS akreditaciją (1998).

Kellogg School of Management Northwestern universiteto yra plačiai pripažįstamas kaip vienas iš geriausių absolventas verslo mokyklų JAV. Įkurta Čikagoje 1908 "Kellogg pradininkas teoriją, kad verslo valdymo principai gali būti taikomas bet kuriai organizacijai. "Kellogg yra įsipareigojusi išlaikyti savo aukštus standartus akademinės kompetencijos. "Kellogg" yra viena iš pirmųjų absolventas verslo mokyklų parengti išsamias edukacines programas vidurio karjeros ir vadovų.

Kellogg-WHU Executive MBA programa yra nuosekliai reitinguojami vienas iš Europos geriausių EMBA programų. Laipsnis yra kartu siūlo WHU-Otto Beisheim School of Management, Vallendar ir Kellogg School of Management, JAV. Šis prestižinis studijų programa sujungia visus valdymo disciplinas, sutelkiant dėmesį į Amerikos ir Europos valdymo stilių sintezę.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Kellogg-WHU Executive MBA Program

"Kellogg-WHU Executive MBA" programa skirta vadovams, siekiantiems tapti veiksmingesniais ir atsakingais lyderiais šiuolaikinėje aukšto spaudimo konkurencinėje aplinkoje. ... [+]

"Kellogg-WHU Global Executive MBA" programa yra gerai žinoma ir prestižinė programa, kuri išlaikė dominuojančią padėtį 20 geriausių EMBA programų visame pasaulyje ir 10 geriausių EMBA programų "Financial Times" reitinguose. Programa turi naudos iš JAV ir Europos vadybos žinių, bendradarbiaudama su Kellogg vadybos mokykla, Šiaurės vakarų universiteto JAV ir WHU Otto Beisheim vadybos mokykla Vokietijoje. Programos tikslas - suteikti būsimiems vyresniesiems vadovams priemones, reikalingas sėkmingai vadovauti organizacijoms sudėtingoje verslo aplinkoje. Programa pabrėžia komandų vadovavimą, asmeninio tobulėjimo ir tarptautinio bendravimo darbą per grupinį darbą, instruktavimą ir pasaulinius modulius. Absolventai uždirba bendrą MBA laipsnį iš Kellogg vadybos mokyklos, Šiaurės vakarų universiteto ir WHU Otto Beisheimo vadybos mokyklos, o netgi ilgai baigus universitetą, jie gauna stiprią absolventų tinklą. Kellogg-WHU Global Executive MBA programos struktūra leidžia vadovams tęsti darbą, aktyviai dalyvaujant programoje. Studentai turi galimybę nedelsiant pritaikyti naujai įgytus įgūdžius darbo vietoje. Programa susideda iš 30 kursų, apimančių platų temų, susijusių su bendruoju valdymu. "Kellogg-WHU" programa yra moduliniu pagrindu, kurso kursai vyksta mūsų gražioje ir ramiame miesteliuose Vallendre, Vokietijoje, kas dvejus mėnesius, atgal į atgalinius savaitgalius (ketvirtadienis-saulė) per dvejų metų laikotarpį. Mūsų pasaulinės galimybės apima būtiną dviejų savaičių trukmės modulį Kellogg miestelyje (Evanston / Čikaga) ir ne mažiau kaip vienos savaitės trukmės pasaulinės rinktinės vienoje iš mūsų partnerių institucijų Honkonge, Pekine, Tel Avive, Toronte ar Majamis. ... [-]

Vokietija „Vallendar“ Diuseldorfas Baden-Badenas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kellogg-WHU Executive MBA Program - Distinguish Yourself Globally!