Kellogg-WHU Executive MBA Program

Įvadas

Oficialus aprašymas

WHU - Otto Beisheim vadybos mokykla, privati ​​universiteto, esančio Vallendar netoli Koblenz, buvo pirmoji mokykla Vokietijoje pasiūlyti pagrindinis verslo administravimo pabrėžiant strateginę lyderystę korporacijų. Mokykla mato savo pagrindinę misiją bendrųjų vadovų ir verslininkų, kurie gali įvaldyti įvairių darbo vietų išsilavinimą. WHU yra tikrai tarptautinis. Per pastaruosius dvidešimt metų, WHU sukūrė pasaulinės unikalų bendradarbiavimo tinklą su daugiau nei 140 universitetų iš visų žemynų. Tai buvo pirmasis Vokietijos universitetų gauti EQUIS akreditaciją (1998).

Kellogg School of Management Northwestern universiteto yra plačiai pripažįstamas kaip vienas iš geriausių absolventas verslo mokyklų JAV. Įkurta Čikagoje 1908 "Kellogg pradininkas teoriją, kad verslo valdymo principai gali būti taikomas bet kuriai organizacijai. "Kellogg yra įsipareigojusi išlaikyti savo aukštus standartus akademinės kompetencijos. "Kellogg" yra viena iš pirmųjų absolventas verslo mokyklų parengti išsamias edukacines programas vidurio karjeros ir vadovų.

Kellogg-WHU Executive MBA programa yra nuosekliai reitinguojami vienas iš Europos geriausių EMBA programų. Laipsnis yra kartu siūlo WHU-Otto Beisheim School of Management, Vallendar ir Kellogg School of Management, JAV. Šis prestižinis studijų programa sujungia visus valdymo disciplinas, sutelkiant dėmesį į Amerikos ir Europos valdymo stilių sintezę.

Vietos

Baden-Badenas

Address
WHU - Otto Beisheim School of Management
Burgplatz 2,

56179 Baden-Badenas, Badenas-Viurtembergas, Vokietija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited