International School of Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl ISM?

Tarptautinis akcentas

ISM siūlo savo studentams išsamų tarptautinį išsilavinimą. Taigi, tarptautiniai bakalauro studentai turi derinti savo verslo studijas su antrąja užsienio kalba - vokiečių, prancūzų ar ispanų. Studentai baigia vieną ar du studijų semestrus užsienyje Europos ar užjūrio šalyje .

Atsižvelgiant į jų specializaciją, ISM studentai pasirenka įstaigą iš ISM 199 partnerių universitetų . Semestras užsienyje yra skirtas toliau plėtoti ir plėsti jų tarpkultūrines ir kalbines kompetencijas, stiprinti ir gilinti savo profesines žinias tarptautiniame kontekste. Be semestro studijų užsienyje, jie taip pat praleidžia bent dešimt savaičių 20 savaičių stažuotės laikotarpio įmonėje už Vokietijos ribų. Visos bakalauro programos apima paskaitas anglų ir vokiečių kalbomis, išskyrus bakalauro studijas. „International Management English Trail“, kuris yra visiškai dėstomas anglų kalba.

Į magistrantūros programas taip pat įeina semestro studijos užsienyje. Trečiąjį savo programos semestrą studentai praleidžia užsienyje viename iš ISM partnerių universitetų, kurių specializacija yra jų studijų sritis. Be to, visos programos apima paskaitas anglų kalba, magistrantūros. Tarptautinis valdymas, M.Sc. Finansai, MA Strateginis rinkodaros valdymas, MA Prabanga, Mada

Kaip ir bakalauro bei magistro programose, ISM neakivaizdinės programos taip pat orientuotos į tarptautinę veiklą. Visos programos apima modulius užsienyje. Be to, MBA bendrosios vadybos programa yra dėstoma tik anglų kalba.120859__MG_4759.jpg

Praktinis orientavimas

Visos ISM programos yra griežtai pritaikytos realaus verslo pasaulio poreikiams. Šį tikslą skatina praktinė ISM dėstytojų, kurių dauguma užėmė arba šiuo metu užima vadovaujančias pareigas verslo pasaulyje, patirtis. Be to, ISM programų pagrindą sudaro išsamūs stažuotės etapai ir praktiškai orientuota disertacija. Įtakingi įmonių atstovai, dirbantys patikėtojų taryboje, padeda formuoti ISM švietimo koncepciją. Jie suteikia studentams galimybę atlikti stažuotes ir konsultacinius projektus, susijusius su klasių kreditais savo įmonėse.

Pasinaudodami šiomis galimybėmis, ISM studentai įgyja didelę patirtį spręsdami praktines kasdienio profesinio gyvenimo problemas. Be to, ISM studentai turi tiesioginį ryšį su įmonės atstovais dalyvaudami įmonių pristatymuose, karjeros mugėse ir atvejų tyrimuose . Studentai gali aptarti savo karjeros galimybes su šiais atstovais asmeninėje atmosferoje. Didėjantis ISM absolventų skaičius taip pat praturtina ISM tinklą.

Asmeninė atmosfera

Priešingai nei būdingas daugelio universitetų didelių auditorijų anonimiškumas, ISM studentams siūlo asmeninę atmosferą dėl mažų klasių dydžio , interaktyvios mokymosi aplinkos ir daugybės laisvalaikio užsiėmimų . Mažas klasės dydis leidžia dėstytojams skirti studentams individualų dėmesį ir sudaro pagrindą interaktyviai klasės aplinkai. Tuo pat metu labai skatinamas studentų kolegialumas. Tai pabrėžiama daugybėje atvejų analizės ir konsultavimo komandos projektų . Grupinio ir projektinio darbo tikslas yra išmokti kurti ir organizuoti komandas, kad būtų pasiektas teigiamas rezultatas. Užklasinė veikla, tokia kaip studentų darbo grupės ir vakarėliai, padeda studentams išplėsti savo asmeninį tinklą.

Be to, studentai turi skaitmeninio bendravimo platformą ISM intraneto forma. Tai internetinis forumas, skirtas studentams aptarti paskaitas, pranešti apie savo semestrą užsienyje ir gauti ar skelbti stažuotes. Galiausiai studentai dalį savo laisvo laiko praleidžia studentų draugijose , kurios siūlomos nepriklausomai nuo standartinės mokymo programos.120857_BEBA_LOG_b_MG_1768.jpg

Profesiniai ir socialiniai įgūdžiai

Visų ISM bakalauro programų pirmieji trys semestrai studentams suteikia verslo vadybos pagrindus. Atsižvelgiant į pasirinktą studijų programą, šis pagrindinis išsilavinimas papildomas komunikacijos, turizmo, psichologijos, mados vadybos, sporto vadybos, verslo teisės ar finansų paskaitomis. Be pagrindinių vadybos kursų, studentai taip pat renkasi du programai būdingus kursus kiekviename iš pirmųjų trijų semestrų. Penktą ir šeštą semestrus bakalauro studentai derina konkrečius programos modulius su pasirenkamaisiais. Be šių akademinių ir minkštųjų įgūdžių bei užsienio kalbų , taip pat mokomi. Verslo etikos kursą papildo socialinės kompetencijos mokymai, įskaitant komandos formavimą ar tarpkultūrinį valdymą , leidžiant studentams ugdyti kultūrinį jautrumą, reikalingą atsakingam ir sąžiningam tarptautinių komandų vadovavimui.

Magistro programos yra skirtos suteikti studentams išsamių profesinių žinių per trumpą laiką. Pirmąjį ir antrąjį semestrą studentai įgyja išplėstinius pagrindus ir specifines žinias, kad patenkintų savo specializacijos reikalavimus. Be profesinių žinių, studentai taip pat praktikuoja minkštuosius įgūdžius, tokius kaip bendravimo ir derybų metodai . Atvejų analizė ir praktiniai projektai garantuoja, kad studentai turės galimybę pritaikyti savo teorines žinias praktiniame darbe labai ankstyvame etape, taip pat skatinti bendradarbiavimą ir komandinį darbą.120864_B_D_TEM_a_ISM_HH_0402.jpg

Kompaktiška studijų programa

ISM studentai įgyja profesinių įgūdžių, įgyja praktinės patirties ir turi galimybę pasinerti į kitas kultūras - visa tai per trumpą laiką. Šią įvairialypę ir jaudinančią edukacinę patirtį įgalina gerai struktūruota studijų programa. Kol kitų universitetų studentai mėgaujasi savo semestro pertraukomis, ISM studentai įgyja realios profesinės patirties . Ieškodamos būsimų vadovų, įmonės ieško absolventų, kurie sėkmingai baigė studijas per trumpą laiką, kartu įgydami praktinės patirties ir tarpkultūrinių įgūdžių tarptautiniuose universitetuose ir kompanijose. ISM bakalaurai šiuos įgūdžius įgyja per šešis semestrus („European Track“) arba per septynis semestrus („Global Track“). Tada jie turi galimybę baigti magistro laipsnį per tris papildomus semestrus, pridėdami magistro darbo rašymo laiką. Tinkamai susisteminta programa įgalina šią efektyvią studijų kryptį . Tiek bakalauro, tiek magistro programose yra nustatytas reikiamų stažuočių ar praktinių etapų grafikas . Panašiai ISM ne visos darbo dienos programos taip pat grindžiamos griežtai struktūruota koncepcija.

Vietos

Miunchenas

Address
Karlstraße 35, D-80333 München
Miunchenas, Bavarija, Vokietija