Oficialus aprašymas

Kodėl ISM?

International School of Management yra viena geriausių verslo International School of Management Vokietijoje. Tai įrodo daugybė nepriklausomų organizacijų reitingų. Be kita ko, bus pagerbta tarptautinė orientacija ir praktinė svarba, mokymo kokybė ir mažos mokymosi grupės.

10 svarių priežasčių studijuoti ISM

Tarptautinis bendradarbiavimas visose srityse

Studijos ISM yra suderintos su aukščiausiais tarptautiniais standartais ir optimaliai paruošia jus pasaulinei karjerai. Jūs praleisite bent vieną integruotą semestrą užsienyje arba modulį viename iš mūsų žinomų 199 partnerių partnerių. Stažuotės užsienyje, integruotos į dieninį bakalauro laipsnį, užtikrina tarptautinę praktinę patirtį studijų metu. Pusė mūsų studentų naudojasi galimybe - kartais net neprarasdami laiko - įgyti magistro laipsnį pasirinktuose universitetuose partneriuose. Intensyvūs užsienio kalbų mokymai suteikia galimybę bendrauti visame pasaulyje.

Šiuolaikinis mokymas

Naudojant šiuolaikinius mokymo metodus, turinys iš mūsų profesorių, visi patyrę praktikai, mokoma mažų grupių dydžių. Praktiškai projektai, praktiniai seminarai ar partnerių įmonės yra tiesiogiai įgyvendintos išmoktos žinios. Mūsų ISM Net leidžia gerai parengti paskaitas ir stebėti jų vykdymą, be kita ko, yra skaitmeninių paskaitų scenarijų.

Neįvykdyti reitinguose

Ne tik akreditavimo organizacijos patvirtina aukštą ISM kokybę. Mes taip pat dalyvavome aukščiausiajame nacionalinių ir tarptautinių reitingų grupėje daugiau nei du dešimtmečius - jos veiklą patvirtina studentai, absolventai ir darbuotojai. Dabartinis CHE reitingas patvirtina puikų paramos koeficientą 1,3 laipsniu, o taip pat 2016 m. "Trendence Barometer". ISM apdovanotas geriausiu FH dėstytojų kokybe. Tai taip pat daro įtaką darbo užmokesčiui: "Universum Professional Survey" nustatė, kad ISM absolventai pasiekia atlyginimą, kuris yra gerokai didesnis už vidutinį verslo absolventų tik po penkerių metų po baigimo.

119133_rsz_adobestock_250661602.jpg

Dirbk su dideliais prekių ženklais

Mūsų studentai ne tik gauna intensyvią stažuočių ir stažuočių patirtį Vokietijoje ir užsienyje, bet ir nuolatos dirba su dideliais prekių ženklais ir žinomomis kompanijomis kursuose. Ar "Procter"

Artimas ekonomikai

ISM yra glaudžiai susijęs su ekonomika daugeliu atžvilgių. Bendrovių valdybos nariai reguliariai keičiasi informacija, siekdami optimaliai pritaikyti savo studijų programas pagal darbo rinkos poreikius ir reikalavimus. Darbo ar stažuočių pasiūlymai yra perduodami tik mūsų studentams. Net pačios paskaitos yra ne tik praktiškai orientuotos į atvejų studijas ir praktinius seminarus su tikromis įmonėmis. Studijų programos yra visos įtrauktos į ekonomiką.

Kompaktiškas tyrimas

Ištobulinta studijų koncepcija ir optimali egzaminų organizacija leidžia jums studijuoti kompaktišku būdu, kuris taip pat gali būti realiai užbaigtas per įprastą studijų laikotarpį. Nepaisant trumpos studijų trukmės, užsienyje ir intensyvios praktinės patirties yra tvirtai integruotos į kursą. ISM pasiūlymas gerokai viršija specialių žinių teikimą. Jie mokosi kurti prezentacijas, pristatyti juos, pateikti save optimaliai ir naudoti įvairius retorikos metodus. Pasirinktinai, galima imtis papildomų kalbų ir tolesnių IT kursų.

Visą paramą

Ar tai studentų sekretoriatas, tarptautinis biuras, karjeros centras, vieta ar biblioteka - mūsų tarnybinių patalpų durys yra atviras klausimams ir pasiūlymams. ISM yra tik 30 ISM studentų, todėl galime jums padėti ir patarti visais klausimais, susijusiais su jūsų studijomis. Nepriklausomai nuo to, ar tai jūsų semestras užsienyje, tobulas taikymas ar tinkamas literatūros tyrimas.

Asmeninė atmosfera

ISM negali rasti pernokusių paskaitų teatrų ir anoniminių paskaitų. Asmeninė mažų grupių atmosfera (32 studentai bakalauro studijų programose, 25 magistrantūros studijų programose ir 15 magistrantūros studijų programose) skatina bendruomenės sanglaudą ir suteikia erdvę individualiam koučiavimui aukšto lygio. Kalbos pamokose tik 15-18 dalyviai mokosi savo įgūdžių, užtikrinant aktyvų kalbinį komponentą. Mes teikiame didelę reikšmę asmeniniam mūsų studentų vystymuisi. Mūsų 100% atvirų durų politika palaiko nuolatinį profesinį ir asmeninį profesorių, darbuotojų ir studentų mainus.

119134_rsz_adobestock_126228815.jpg

Stiprus tinklas - visą gyvenimą

Nuo pirmosios dienos esate ISMler ir paliekate mums ne tik tarptautiniu mastu pripažintą studiją, bet ir tvirtą tinklą gale. Specializuotos paskaitos, taikomieji mokymai ir absolventų renginiai leidžia anksčiau susisiekti su įmonėmis ir buvusiais ISM studentais. Taigi, niekas nesiseka jūsų sėkmingai pradėti į profesinį gyvenimą. Mes palaikome ryšius!

Akredituota, išbandyta

Šiaurės Reino-Vestfalijos mokslo ir kultūros ministerija nuolat pripažįsta ISM. Taigi ISM laipsniai yra visiškai lygūs tiems, kurie gauti viešuosiuose universitetuose. ISM studijų kokybę reguliariai peržiūri ir patvirtina išorės stebėsenos institucijos. Pvz., 2016 m. Birželio mėn., Pirmoji privati ​​verslo mokykla visoje šalyje, ISM buvo akredituota Mokslo tarybos antrus metus iš eilės ne ilgiau kaip dešimt metų.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

International School of Management

Turėdami visą darbo dieną dirbantį MBA, galite specialiai išplėsti savo verslo administravimo ir vadybos žinias bei sukurti idealias prielaidas pirmauti verslo vietoje. t ... [+]

Studijų profilis MBA Bendrasis valdymas

Turėdami visą darbo dieną dirbantį MBA, galite specialiai išplėsti savo verslo administravimo ir vadybos žinias bei sukurti idealias prielaidas pirmauti verslo vietoje .

teorija

Kvalifikacija tarptautiniame kontekste

MBA programa siūlo išsamią visų valdymo sričių apžvalgą su verslo administravimo ir funkcinių žinių deriniu tokiose srityse kaip rinkodara, finansai ar verslumas.

Anglų kalbos programa motyvuoja studentus praleisti savo žinias ir įgūdžius tarptautiniame kontekste per vienos savaitės viešnagę užsienyje , Ispanijoje.

Savo studijas užbaigsite į praktiką orientuotu magistro darbu.

Individuali parama... [-]
Vokietija Munich
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MBA General Management at ISM