Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sunkus programos ĮSA ir vadovavimas, tvarumą Vokietija dieninės ir nuotolinio mokymosi.

Dailės magistras (MA), atsakingu valdymu (MRM) yra 15 mėnesių aukštesnįjį išsilavinimą. Programa yra tarptautinė vykdomosios studijų programos, kurios suteikia dabartinius ir ateities lyderių būtinas žinias ir priemones, kad galėtų vykdyti projektus tvarumo ir socialinės atsakomybės skirtingų tipų organizacijų, daugiausia dėmesio skiriant rezultatams. Programa taip JT ir PRME darnaus vystymosi principus ir keletas pedagogų nariai darbo grupių, susijusių JT Pasaulinio susitarimo iniciatyva.

Yra didelis poreikis lyderių tvarumo ir socialinės atsakomybės srityje. Programa atėjo pagal koncepciją, kad ĮSA yra priemonė siekiant paspartinti tvarų vystymąsi įmonių ir organizacijų. Centrinė mokymui yra strateginis vadovavimas tvarumo. Studentai gauna išsamių žinių apie metodiką struktūrizavimo koncepcijas, metodus ir priemones siekiant remti planavimo ir sprendimų priėmimo strateginio tvaraus vystymosi. Be to ĮSA turėtų būti verslo barjeras.

Be to papildo metodiką teorijos lyderystės sudėtingumo. Dėmesys į tai, kaip darbuotojai gali dalyvauti pakeisti ir kaip organizacijos gali greitai analizuoti savo aplinką ir plėtoti į lanksčių, prisitaikanti organizacijų, kurios gali veikti iniciatyviai ir strategiškai tvaraus vystymosi. Keletas papildomų teorijos tvarumo srityje yra įtrauktas į programą, ir yra sudaryta atsižvelgiant į centrinių sričių. Per šią programą, studentai su holistinio suvokimo, kaip verslo etika, ĮSA ir tvarumas susijęs nuo lyderio perspektyvos.

Studentai gauti prieigą prie įvairių sričių mokymo klases tiek internete, tiek neprisijungus. Studentai atlikti įvairius seminarus. Mes naudojame interneto studijas per E-mokymasis, seminarai ir MOOCs. Tikslas yra studentams tobulinti savo žinias ir įgūdžius, įmonių socialinės atsakomybės, verslo etikos, tvarumo, socialinio verslumo ir socialinių inovacijų. Studijos pirmiau minėtose srityse leis studentams bredar savo žinias įvairiose mokslinių tyrimų srityse, kur jie gali išskleisti koncepcijas ir priemones praktinio taikymo tvarumą ir ĮSA projektus. Be to, studentai tarptautinė patirtis ir geresnių karjeros galimybių visoje Europoje.

Meistras Meno studijų programos suteikia jums galimybę į: • mokosi vienas iš didžiausių universitetų Vokietijoje • Galite atlikti mokytis Berlyne, energingas miestas, kuriame jūs turite judėti ir daugelis neprivalomų veiklą daug. • gebėjimas naudoti savo žinias apie tvarumas ir verslo etika • Dalyvavimas tarptautiniuose meistriškumo programas ir užmegzti ryšius su studentais iš daugelio kitų šalių. • galimybę mokytis internete. • Galite dalyvauti seminaruose pagal patvirtintą programą. • galimybė padvigubinti laipsnį ir statyti su MBA švietimo per mūsų partnerių universitetų Vokietijoje. • Galimybė pervesti sau ECTS kreditų siekti aukštojo mokslo studijas. • Platus savo žinias tiek vokiečių ir anglų kalbomis.

Daugiau informacijos apie priėmimo reikalavimus užpildykite formą šalia vieno iš mūsų studijų ir karjeros patarėjai su Jumis susisieksime.

Vietos

Berlynas

Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management

Address
Institute Corporate Responsibility Management
Guertelstr. 29a/30

10247 Berlynas, Berlynas, Vokietija
Telefonas
+4930293309291