Oficialus aprašymas

Apie Henley

Henley Business school Germany padeda žmonėms formuoti XXI amžių su kitais.

XXI amžius siūlo daugybę galimybių ir daugelis žmonių stebi jas su entuziazmu ir skepticizmu. Ar jie klausia savęs? Ką man daryti? Kokiomis galimybėmis pasinaudoju? Kuri ne? Ir koks mano sprendimo pagrindas?

Daugelis žmonių negali atsakyti į šiuos klausimus. Jie to neišmoko mokykloje ar universitete.

Mes, Henley, palaikome šiuos žmones atsakydami į šiuos klausimus keliais būdais:

  • Mes palaikome vadovus ir vadovus formuojant ateitį derinant jų techninę patirtį, „Henley“ verslo patirtį ir mūsų dėmesį žmogiškajam elementui. Mes tai darome savo MBA - globaliame.
  • Mes ugdome vadovų, žmogiškųjų išteklių specialistų ir patyrusių trenerių refleksinius ir tarpasmeninius įgūdžius, skirtus naudoti koučinge ir kitais santykių kūrimo būdais, savo profesiniame sertifikate treneriams Miunchene ir Kelne.
  • Mes remiame tiesioginį mokymąsi darbe, naudodamiesi reflektyviu mokymosi metodu Henley verslo įžvalgos programose.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Henley Business school Germany

Tris kartus akredituota AMBA, EQUIS ir AACSB ir tarp garsiausių pasaulio magistrų „Henley Executive MBA - Global“ yra skirta padėti jums pasiekti kuo geresnių rezultatų v ... [+]

„Henley“ vykdomoji MBA - globaliaiPradžia: spalis ir kovasTrukmė: 21 mėnuo (su 9 mėnesių pratęsimo galimybe)Seminarai: 61 diena, daugiausia nuo ketvirtadienio iki sekmadienioDirbtuvių vietos:32 seminarų dienos Miunchene su jūsų regionine 15 patyrusių vadovų grupe29 seminarų dienos JK, Danijoje, Pietų Afrikoje ir Kinijoje / JAV su 60-ies Europos patyrusių vadovų grupee-ištekliai: el. mokymosi internetinės duomenų bazėsECTS: 90Kalba: AnglųFakultetas: JK tarptautinisDėstytojai: Dalyko srities profesoriai. Asmeninis dėstytojo palaikymasMokestis: 46 500 €, „Early Bird“ už pasiūlymus, priimtus likus dviem mėnesiams iki programos pradžios: 39 000 € - visada neįskaičiuojant kelionės išlaidų.Esi lyderis, kuriuo nori būti... [-]
Vokietija Munich
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
21 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vision of Henley | Managing Director Felix Müller of Henley Business School Germany

Address
Maximilianstraße 40
80539 Munich, Bavaria, Vokietija