Offenburg University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 1964 m., Kaip "Nacionalinė inžinerijos mokykla", Offenburg University taikomųjų mokslų universitetas greitai įsitvirtino kaip aukštos kokybės mokymo įstaiga, turinti praktinę orientaciją. Šiandien mūsų universitetas formuoja klestinčią bendruomenę, kurioje yra daugiau nei 4300 studentų, įsikūrusių dviejuose universitetuose. Mes siūlome bakalauro ir magistro laipsnius keturiose departamentuose: verslo administravimo ir pramonės inžinerijos, elektrotechnikos ir informacinių technologijų, mašinų gamybos ir procesų inžinerijos, žiniasklaidos ir informacijos.

85108_Offenburg-University---Campus-Offenburg.jpg

Tarptautinis profilis

Offenburgo universitetas didžiuojasi savo programų tarptautine orientacija. 1998 m. Ji buvo viena iš pirmųjų aukštojo mokslo įstaigų Vokietijoje, siekianti įgyvendinti tarptautines magistrantūros studijų programas per aukštąją mokyklą. Šiandien siūlome penkias anglų kalbos programas, kurios ypač tinka tarptautiniams studentams, kurie sudaro apie dvylika procentų visos studentų organizacijos. Be to, Tarptautinis biuras palaiko aktyvias mainų programas su daugiau nei 50 partnerių universitetais visame pasaulyje, suteikiant mūsų studentams daugybę galimybių mokytis ir stažuotis užsienyje. Dėl to, kad esame netoli Prancūzijos sienos, mes taip pat galime pasiūlyti dvigubo laipsnio programas su prestižiniais Prancūzijos universitetais.

Puikios studijų sąlygos

Offenburgo universitetas siūlo mažesnį miestelį, o studentai gauna naudos iš intymesnės patirties su mažesnėmis klasėmis, individualią prižiūrą ir paramą iš fakulteto bei personalo, taip pat iš praktinio mokymo ir glaudžios integracijos į regioninę ekonomiką. Universitetas turi aukštą reitingą ir netgi buvo suteiktas Vokietijos mokslo ir humanitarinių mokslų akademijos asociacijos, kuri yra reformuota technikos kolegija.

Ekonominės partnerystės

Universitetas palaiko puikius santykius su regionų ir nacionalinėmis įmonėmis, nuolat keičiasi informacija tarp dėstytojų ir pramonės specialistų, suteikiant nuolatinę prieigą prie dabartinės inžinerijos srities žinios. Platus verslo partneryste taip pat suteikiami studentams ištekliai, susiję su darbo patirties įgijimu, tyrimų atlikimu ar net būsimomis darbo vietomis.

Moksliniai tyrimai ir technologijos

Universiteto Taikomųjų tyrimų institutas (IAF) siūlo mokslinių tyrimų ir technologijų perdavimo derinį. IAF vadovauja technologijoms ir naujoviškoms idėjoms saulės energijos, medicinos, robotikos ir elektros judumo srityse. Visame universitete yra didelis tarpdisciplininis įvairių technologijų sričių specialistų, turinčių specialių žinių ir modernių laboratorijų, derinys. Į universitetą orientuota taikomoji mokslinių tyrimų veikla ir praktinė patirtis liudija apie jos aukštą našumą.

85107_Offenburg-University--students.jpg

Paslaugos tarptautiniams studentams

Offenburg University tarptautinis centras siūlo įvairias paslaugas savo tarptautiniams studentams. Kiekvienoje aukštosios mokyklos studijų programoje yra koordinatorius, teikiantis išsamias paslaugas ir patarimus.

Tarptautinis centras taip pat skatina ir suteikia studentams galimybę susitikti ne klasėje. Per visus mokslo metus siūlomi įvairūs renginiai ir ekskursijos.

Specialios paslaugos tarptautiniams studentams yra:

 • Apgyvendinimo paslaugos
 • Buddy programa
 • Orientacinė programa
 • Vasaros kalbos kursai
 • Kultūrinė programa
 • Vyresnioji tarnyba

Išlaidos ir išlaidos

Mokesčiai

Yra mokesčių, kurie turi būti mokami, įskaitant:

 • Valstybės administravimo mokestis už semestrą: 70 EUR
 • Studentų paramos mokestis už semestrą: 46 EUR
 • Studentų atstovų organizacijos mokesčiai už semestrą: 18 EUR
 • Paslaugų įnašas per semestrą: 150 EUR (tik tiems studentams, kurie studijuoja vienoje iš magistrantūros studijų programų).
 • IBC-Program Mokestis už mokslą: 10 400 EUR (studentams, studijuojantiems MBA programoje International Business Consulting).
 • Valstybinis mokestis už antrąjį laipsnį: 650 EUR (tik studentams, kurie jau įgijo magistro laipsnį Vokietijos universitete.
 • Valstybinis mokestis už ne ES piliečius: 1500 EUR

Gyvenimo išlaidos

Priklausomai nuo pageidaujamo gyvenimo būdo, vidutinės pragyvenimo išlaidos sudaro apie 750 eurų per mėnesį. Štai mėnesinių išlaidų paskirstymas:

 • Nuoma: 300
 • Sveikatos draudimas (privaloma): 80
 • Studijų medžiagos: 40
 • Bakalėjos prekės: 200
 • Drabužiai, viešasis transportas, kita: 130
 • Bendros mėnesinės išlaidos: 750

Finansinės paramos įrodymas

Kad galėtų gauti studento vizą, užsienio studentai turi sugebėti įrodyti Vokietijos valdžios institucijoms, kad studijų metu jie turi pakankamai finansinės paramos. Tai reiškia, kad privalote įrodyti, kad galite išlaikyti bent jau savo pirmąjį studijų metus. Šiuo metu mokama 735 EUR per mėnesį arba 8 820 EUR už studijų metus.

GEZ Fee

Prašome pranešti, kad Vokietijos rezidentu jūs teisiškai privalote sumokėti mėnesinį 17,50 EUR už namų ūkį (pvz., Už bendrą butą) Gebühreneinzugszentrale der öffentlich-rechtlichen Rundfunkanstalten (GEZ), kuris yra bendras Vokietijos visuomeninių transliuotojų organizavimas .

"Per namų ūkį" šiame kontekste reiškia, kad jei jūs dalijasi butu, turi mokėti tik vienas iš nuomininkų, o namų ūkio nariai turi nuspręsti, kaip padalinti išlaidas. Taigi, jei jūs persikeliate į bendrą vietą, pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti, ar vienas iš kitų namų ūkio narių jau sumoka GEZ mokestį.

85105_OffenburgUniversity-StudentsoftheInternationalMastersPrograms.jpg

Finansavimas ir stipendijos

Vokietijoje stipendijas paprastai neteikia patys universitetai, o nepriklausomos institucijos ir fondai. Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) siūlo išsamią stipendijų ir dotacijų, kurios turi būti pateiktos iš jūsų gimtosios šalies prieš jūsų atvykimą, duomenų bazę. Informacija apie finansavimo galimybes taip pat pateikiama Europos finansavimo vadove.

Išsami informacija taip pat pateikiama per DAAD regioninius biurus, Vokietijos ambasadą, Vokietijos konsulatą ar Vokietijos oficialias atstovybes savo šalyje, taip pat iš konkrečių stipendijų teikiančių organizacijų.

Offenburgo mieste yra labai nedaug dalinių stipendijų; Šios paraiškos gali būti skirtos tik studentams, kurie parodė aukštą akademinį pasiekimą ir socialinį įsipareigojimą už klasės ribų.

Darbo galimybės

Studentai, kurie yra ES piliečiai, gali dirbti Vokietijoje be leidimo dirbti.

Ne ES studentai turi dvi galimybes:

 • Ne universitetinė vieta: 120 dienų per metus, pagal vizų išdavimo taisykles užsienio studentams.
 • Campus: yra ribotas asistentų skaičius ir mokomosios užduotys.

Daugumoje darbo vietų reikia pagrindinių vokiečių kalbos žinių.

Vietos

Offenburgas

Offenburg University of Applied Sciences

Address
Campus Offenburg
Hochschule für Tech­nik, Wirtschaft und Me­dien Of­fen­burg
Bad­straße 24

77652 Offenburgas, Badenas-Viurtembergas, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49 781 2050

Gengenbachas

Address
Campus Gengenbach
Hochschule für Tech­nik, Wirtschaft und Me­dien Of­fen­burg
Kloster­straße 14

77723 Gengenbachas, Badenas-Viurtembergas, Vokietija