Oficialus aprašymas

Esslingeno taikomųjų mokslų universitete inžinerijos, ekonomikos ir vadybos, socialinės ir slaugos mokslų sritys . Iš viso 11 fakultetų yra įtraukta apie 5600 studentų, iš viso siūloma 25 bakalauro ir 11 magistrantūros studijų programų .

Glaudus universiteto sujungimas su ekonomika, pramonės ir komercinėmis organizacijomis užtikrina aukštą praktinio orientavimo lygį pagal atskirą mokymo programą.

Studentai turi prieigą prie daugiau nei 50 labai modernių laboratorijų trijose universitetuose, vykdančiose pramonės užsakytus plėtros projektus. Tarpdisciplininiai tyrimai, susiję su pažangiausiomis socialinio darbo ir sveikatos temomis, yra vykdomi su plačiu instituciniu tinklu. Universitetas sėkmingai užima pirmines pozicijas universitete.

Reitingas

Esslingeno universiteto reitingų rezultatai kalba patys už save. Nesvarbu, ar Universiteto plėtros centro (Centrum für Hochschulentwicklung, CHE) reitingų lenteles, ZEIT studentų vadovo arba žurnalų "Wirtschaftswoche", "Junge Karriere" ir "Handelsblatt" publikuojamus leidinius, Esslingeno universitetas visada yra tarp geriausių Vokietija. Į "Esslingen" mokymo ir praktikos programas reguliariai suteikiama "labai gerai" kategorija.

Puikus švietimas ir mokymas

Mes siekiame kompetencijos švietimo ir mokymo srityje. Mes pažadame entuziastingai užginčyti jaunuolių inžinerijos, vadybos ir socialinių profesijų atstovus. Mes skatiname ir remiame savo mokinius kuriant tas asmenines savybes, kurios leis jiems imtis profesinės ir socialinės atsakomybės.

Mokslinė kvalifikacija

Mūsų studijų programos taip pat tinka moksleiviams mokslinės karjeros. Mūsų aukšto lygio specialistų dėstymas leidžia žmonėms, jau dirbantiems profesijoje, sustiprinti ir išplėsti savo žinias.

Taikomieji tyrimai

Mes teikiame savo mokslinių tyrimų veiklą aukštą prioritetą. Jie yra praktiniai, orientuoti į ateitį, nepriklausomi ir praturtinti mūsų mokymą. Mes nuolat plečiame savo mokslinių tyrimų kompetencijas ir įtraukiame savo studentus į tą patį.

Tinklai

Dėl mūsų vietinių kontaktų ir pasaulinių tinklų mes užtikriname, kad mūsų mokymas yra praktiškai orientuotas ir kad yra didelis abipusio perdavimo lygis. Mes sinergiją kurdami sistemingai bendradarbiaudami su savo partneriais.

Tarptautinis bendradarbiavimas

Mes praktikuojame tarptautinius ir tarpkultūrinius mainus. Tai skatina mūsų studentus apsvarstyti karjerą pasaulinėje aplinkoje ir suteikia jiems reikiamų įgūdžių.

Akreditacija

"Esslingeno magistrantūros programos buvo vienos iš pirmųjų, kurios buvo akredituotos Vokietijoje, ir ASIIN reguliariai jas atnaujina. ASIIN yra atsakinga už STEM universitetinių programų, taip pat tarpdisciplininių programų, kuriose yra STEM dalykų, nagrinėjimą ir patvirtinimą.

Kaip pramoniniu požiūriu orientuota magistrantūros programa STEM absolventams, Esslingeno magistrantūros programos glaudžiai bendradarbiauja su ASIIN, siekiant padėti užtikrinti tolesnę aukštos kokybės ir tarptautinio pripažinimo plėtrą. "

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Esslingen University of Applied Sciences

Absolventai "Esslingen MBA" dirba verslo ir akademinės bendruomenės susitikimuose tarptautiniu mastu orientuotose pramonės įmonėse ir įmonėse, turinčiose įvairias funkcij ... [+]

ESSLINGEN MBA: DAUGIAU NEI TIPINĖS MBA PROGRAMOS

Suprojektuotas bakalaurų absolventams iš STEM laukų su valdymo ambicijomis

Įsikūręs viename iš labiausiai novatoriškų ir pažengusių Europos pramonės regionų - vienos rūšies verslo klasteris

Stiprūs ryšiai su pasaulio žaidėjais, paslėptais čempionais ir šeimos kompanijomis, tokiomis kaip "Bosch", "Daimler", "EY", "Festo", "Hewlett Packard", "IBM", "Kärcher", "Porsche", "PwC" ir "Siemens"

Perkelia studentus iš klasės į realias gyvenimo situacijas pramone per bendrovių apsilankymus, atvejų tyrimus ir komandos projektus su įmonėmis

Specializacija pramonės valdymo srityje per privalomąjį verslo projektą ir magistro darbas pramonėje... [-]

Vokietija Esslingenas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Esslingen University of Applied Sciences

Esslingen University of Applied Sciences, Graduate School (MBA)
Address
Esslingen University of Applied Sciences Flandernstrasse 101
D-73732 Esslingenas, Badenas-Viurtembergas, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49-711-397-4466