Freie Universität Berlin

Įvadas

Oficialus aprašymas

Freie Universität Berlin " aukščiausiojo lygio iniciatyvoje

"Freie Universität" yra vienas iš vienuolikos universitetų, kurie 2012 m. Sėkmingai įgyvendino visas tris finansavimo linijas Vokietijos vyriausybės kompetencijos iniciatyvoje. "Freie Universität" plėtros koncepcija grindžiama trimis pagrindiniais strateginiais centrais: Mokslinių tyrimų strategijos centru, kuriame daugiausia dėmesio skiriama mokslinių tyrimų planavimas; Tarptautinio bendradarbiavimo centras; ir "Dahlem Research School", kuri remia naujos kartos akademinius talentus.

Tarpdalykinis darbas mokslinių tyrimų sąjungose

Pagrindiniai "Freie Universität" mokslinių tyrimų veiklos bruožai yra įvairūs pasaulinio masto akademinio ir mokslinio bendradarbiavimo susitarimai, kurie yra aljanso projektų ir tinklų su kitais subjektais, kurie vykdo mokslinius tyrimus, dalimi kartu su jaunesniųjų mokslininkų ir mokslininkų inovacinėmis paramos koncepcijomis ir išorinis finansavimas, kurį universitetas kelia.

"Freie Universität" vykdomuose tyrimuose daugiausia dėmesio skiriama įvairioms struktūroms, įskaitant tarpdisciplinines pagrindines sritis, kompetencijų grupes, bendrus tyrimų centrus ir tyrimų centrus.

Platus akademinių pasiūlymų įvairovė ir puikus jaunųjų mokslininkų ir mokslininkų parama

"Freie Universität" yra universiteto, turinčio visą spektrą, kurį sudaro dvylika skyrių ir trys centriniai institutai, kurie kartu siūlo daugiau nei 150 skirtingų akademinių programų įvairiose disciplinose. Charité - Universitätsmedizin Berlynas yra Jungtinė Freie Universität Berlin ir Humboldt-Universität zu Berlin medicinos mokykla.

"Dahlem Research School" (DRS) " Freie Universität Berlin siūlo sistemą, apimančią daugybę neįvykdytų struktūrizuotų doktorantūros programų. Įsteigus DRS, Freie Universität Berlin nugalėjo naujus aukštąjį išsilavinimą Vokietijoje, siekdama pasiūlyti jaunesniems mokslininkams ir mokslininkams geriausias sąlygas jų akademinei plėtrai. DRS yra sukurtos Freie Universität doktorantų ir postdoktorių rėmimo strategijos, skatinami tarpdisciplininių ir tarptautinių aljansų moksliniai tyrimai, o kartu su naujomis iniciatyvomis teikiama parama baigusių mokyklų ir mokslinių tyrimų mokymo grupėms.

Tarptautinis derinimas

"Freie Universität" 1948 m. Įsteigė tarptautinę paramą, o tarptautiniai impulsai nuo to laiko formavo universiteto mokslinių tyrimų veiklą ir studentų gyvenimą. "Freie Universität", kaip tarptautinio tinklo universiteto, klesti dėl daugybės kontaktų su aukštojo mokslo institucijomis ir organizacijomis Vokietijoje ir užsienyje, kurios suteikia kritinį impulsą universiteto mokslinių tyrimų ir mokymo veiklai.

Šiandien "Freie Universität" universitetiniu lygmeniu palaiko beveik 100 partnerystes, kartu su apie 330 universitetų partnerystėmis "Erasmus" akademinių mainų tinkle ir 45 institutų partnerystės, sudaromos plataus masto ir glaudžiai bendradarbiaujantis pasaulinis tinklas.

Kiekvienais metais apie 600 tarptautinių mokslininkų ir mokslininkų prisideda prie "Freie Universität" vykdomos mokymo ir mokslinių tyrimų veiklos įvairovės. Viena novatoriškų pokyčių, parodančių, kaip universitetas pradeda tarptautinį bendradarbiavimą, yra septynios tarptautinės Freie Universität ryšių įstaigos, įsteigtos 2007 m. Pradžioje - Pekine, Briuselyje, Kairas, Maskvoje, Niujorke, Niujorke ir San Paulėje. . Kitas yra specialių susitarimų su atrinktais universitetais nustatymas strateginių partnerysčių forma.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Vokiečių

Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kontaktai

Adresas Kaiserswerther Straße,16-18
14195 Berlin, Berlin, Vokietija
Interneto svetainė https://www.fu-berlin.de/studium/studienangebot/master/china_europe_executive_master_business_marketing/index.html