Oficialus aprašymas

Mes siūlome įvairias į praktiką orientuotas studijų programas, kurios yra aukštos akademinės normos, atveriančios duris įvairioms patrauklioms profesijoms. Mūsų tarptautinė orientacija atveria kelią į pasaulinę darbo rinką: mes siūlome ne tik įvairius kalbų kursus ir kalbų mokymosi lygius, bet ir bendradarbiaujame su 200 universitetų visame pasaulyje. Visi mūsų studentai baigia bakalauro ar magistro laipsnį, atitinkantį tarptautinius standartus.

Mūsų tyrimų kryptys yra demografiniai pokyčiai, atsinaujinanti energija ir mobilumas bei logistika, sprendžiant sudėtingus ateities klausimus. Su šiais klausimais susiduriame sprendžiant įpročius ir mokome savo mokinius atsakyti į šiuos klausimus kūrybiškai.

  • Daugiau nei 15 000 studentų iš daugiau nei 105 tautų
  • Keturi fakultetai, 70 laipsnių kursai
  • 270 dėstytojų, 730 darbuotojų, 16 mokslo institutų
  • Maždaug 200 partnerių universitetų 51 šalyje šešiuose žemynuose
  • Europos metropolinių regionų aukštojo mokslo įstaigų konsorciumo įkūrėjas („U! REKA“)
  • Stiprios mokslinių tyrimų kryptys - demografiniai pokyčiai, atsinaujinanti energija, mobilumas ir logistika111740_pexels-photo-1368494.jpeg

Keturi fakultetai, keliantys kelią į jūsų ateitį!

Mūsų studentai kuria ir projektuoja ateities miestus. Mes esame viena iš didžiausių įrenginių, siūlančių Reino-Maino regiono planavimo ir statybos laipsnių kursus, siūlome savo studentams platų bakalauro ir magistrantūros studijų kursą.

Mokymas vyksta ne tik paskaitų salėje, bet ir laboratorijoje bei projektuose.
Mūsų mokslinių tyrimų temos apima daug įvairių aspektų, tokių kaip biotechnologijos, nanotechnologijos, e. Verslas, tinklo saugumas ir debesų kompiuterija.

Tvirtos ir pasitikėjimo partnerystės su politika ir ekonomika padeda siekti praktinio mokymo. Inovacijos, plėtojamos pagal mūsų mokslinių tyrimų projektus bendradarbiaujant su ekonomika, politika ir administracija. Tokiu būdu jie gali būti optimaliai įgyvendinami ir prieinami suinteresuotai visuomenei.

Išsamios mokslinių tyrimų veiklos, taip pat tarptautinių ryšių ir bendradarbiavimo dėka mes apibrėžiame tyrimų būklę ir formuojame visuomenės raidą - regioniniu ir tarptautiniu mastu.

Mūsų studentai yra teorijos ir praktikos ekspertai ir turi daug skirtingų darbo perspektyvų.

111741_pexels-photo-1446263.jpeg

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Frankfurt University of Applied Sciences

Su mūsų nusistovėjusia programa nuo 2011 m. Jūsų karjeros kelias bus pažangus sparčiai augančioje aviacijos ir turizmo pramonėje! Sėkmingai baigę ne visą darbo dieną stud ... [+]

Įgalinkite savo ateitį aviacijos ir turizmo srityseStudijuokite mūsų gerai žinomą MBA Frankfurte, Vokietijoje

Su mūsų nusistovėjusia programa nuo 2011 m. Jūsų karjeros kelias bus pažangus sparčiai augančioje aviacijos ir turizmo pramonėje!

Sėkmingai baigę ne visą darbo dieną studijas, Jūs būsite kvalifikuoti iššūkiams ir reikiamoms valdymo ir vadovavimo pozicijoms aviacijos ir turizmo pramonėje.

Jūsų nauda

Mėgaukitės studijuoti vienoje iš didžiausių pasaulio aviacijos centrų ir naudokitės mūsų specializuotomis dieninio darbo MBA programomis, suprojektuotomis kartu su žinomais pramonės lyderiais, pvz., DFS, Fraport ir MUC Airport.

Pagerinkite savo žinias... [-]

Vokietija Frankfurt
Spalis 2019
Ištęstinės
4 semestrus
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Frankfurt University of Applied Sciences

Kaip organizuoti produkto naujovių srautą įmonėje? Kas daro firminį prekės ženklą unikalų? Kas yra tvarus verslo modelis? Kaip išbandyti naujo verslo modelio efektyvumą? ... [+]

Pažvelkite į vidų - kurkite rytoj!

Kaip organizuoti produkto naujovių srautą įmonėje? Kas daro firminį prekės ženklą unikalų? Kas yra tvarus verslo modelis? Kaip išbandyti naujo verslo modelio efektyvumą? Kaip paviešinti šeimos verslą? Galėsite atsakyti į šiuos klausimus studijų pabaigoje ir taikyti tinkamus metodus ir metodus kartu su ryžtu, pasišventimu ir kūrybiškumu, ir jūs būsite vienu žingsniu prieš kitus.

Ši MBA daugiausia mokoma vokiečių kalba.

[-]
Vokietija Frankfurt
Spalis 2019
Dieninės
2 - 3 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba