Oficialus aprašymas

Frankfurt School finansų Frankfurt School

Mes siūlome aukščiausios klasės laipsnių kursus ir tęstinio mokymo galimybes septyniose skirtingose ​​programos padaliniuose. Mes palaikome keturis specializuotus tyrimų centrus ir rengiame daugybę tarptautinių konsultacijų projektų. Visa švietimo, mokslinių tyrimų ir konsultavimo veikla orientuota į finansus ir valdymą. Finansuojant, mes turime omenyje kryžminį finansinę veiklą visose įmonėse, kurios vykdo finansų valdymą. Vadovybe mes turime omenyje klasikinę įmonių vadovybę, kur vadovai dislokuoja darbuotojus ir išteklius taip, kad įmonės tikslai būtų kuo ekonomiškesni.

Frankfurt School finansų Frankfurt School

Tarptautinės programos

Šiandienos vadovai susiduria su dideliais iššūkiais labai įvairiose ir dinamiškose rinkose, vis didėjančiam pasaulinei konkurencijai ir vis labiau priklausomiems nuo klientų bei tiekėjų.

Tokioje sudėtingoje verslo aplinkoje organizacijos, kurios išgyvena, yra tokios, kuriose yra gerai parengtos strategijos ir aukštos kvalifikacijos vadovai. Vykdomosios švietimo programos gali padėti vadovams sustiprinti jų vadovavimo ir valdymo įgūdžius, suteikti jiems galimybę mokytis iš geriausios praktikos ir sukurti tarpusavio tinklą su daugeliu sėkmingiausių lyderių ir kompanijų iš viso pasaulio.

Frankfurt School finansų Frankfurt School

Mūsų portfelis

Mūsų mokymo programos apima mokymą vietoje klasėje, turinčiame aukštos kvalifikacijos ir patyrusių dėstytojų, savarankiško mokymo, internetinio mokymo ir tęstinio mokymo, taip pat tarptautiniu mastu pripažintų egzaminų ir sertifikatų.

Frankfurt School siūlo platų bankininkystės sričių spektrą

Mes teikiame vykdomąjį švietimą visuose lygmenyse, nuo jaunesnio iki vyresnio amžiaus vadovų, įskaitant vykdomąjį švietimą valdybos lygiu, įvairiose finansų ar kitų pramonės šakų įmonėse ar įstaigose.

Frankfurt School siūlomos įvairios paslaugos, ypač pritaikytų vykdomųjų švietimo programų srityje:

• mokymų poreikių analizė; • individualizuotos mokymo programos kūrimas; • individuali seminarų medžiagą ir mokomųjų knygų rengimas; • e-mokymosi platformos ir internetinė mokymo programų administracija mūsų klientų vardu.

Magistro studijų programos

Kada jūs sukūrėte sėkmingos karjeros pagrindus bakalauro laipsniu, kitas žingsnis yra išplėsti savo žinias ir kurti savo įgūdžius. Frankfurt School finansų Frankfurt School

Finansavimas „Boot Camp 2019“: bankininkystės žaidimas

Galbūt nenorėjote studijuoti Finansų universitete, bet dabar jus domina sužinoti daugiau apie pagrindinius finansinius produktus ir investicijų strategijas. Galbūt norėsite geriau suprasti naujienas ar svajoti apie tai, kaip tapti sekančiu George'u Sorosu. Galbūt kitą rudenį būsi naujas mokinys ir norėsite pradėti savo studijų pradžią. Bet kuriuo atveju "The Financial Boot Camp" su banko žaidimu bus įdomus jūsų vasaros papildymas.

Tikslinė auditorija

Frankfurt School finansų "Boot Camp" siekia nefinansinių bakalauro ir magistro studijų, siekiančių plėtoti ar pagilinti savo finansų įgūdžius viename iš pirmaujančių Europos finansų centrų: Frankfurte prie Maino.

Turėtų būti taikomi reikalaujantys ir intensyvūs, labai motyvuoti studentai, norintys sužinoti apie pagrindinius finansų ir bankininkystės aspektus sutrumpintą laikotarpį.

Pabrėžia

  • Paskaitos ir vadovėliai, vadovaujami pramonės ekspertų
  • Mažos diskusijų grupės
  • Finansų įstaigų vizitai
  • Studentų sąveika iš viso pasaulio
  • Komandos kūrimas, socialinė ir sportinė veikla
  • Kultūrinė ekskursija į Heidelbergą (įskaitant apsilankymą jų garsioje pilyje)
  • Išbandykite vokiečių maistą, gėrimus ir kultūrą (įskaitant ekskursiją po ekskursijas po miestą)
Programos mokomos:
  • Anglų
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Frankfurt School of Finance & Management

Vykdomasis Magistro Verslo Administravimo (MBA) yra skirtas patyrusiems vadovams, kurie plėtoti savo vadovavimo įgūdžius ir vadovavimo įgūdžius per sudėtingas tyrimo ir t ... [+]

Executive MBA (EMBA) iš Frankfurt School rengia tikslinių pasirengimą aukščiausio lygio vadovaujančiose pozicijose. Sudėtingas studijų programa leidžia ne visą darbo laiką 18 mėnesių tarptautiniu mastu pripažintas verslo administravimo magistras (MBA) įsigyti. Jis skirtas patyrusių verslo lyderių, padariusių savo vadybos žinias ir vadovavimo įgūdžius ir norintiems kurti profesionaliai. Mūsų MBA naudos iš žinomų profesorių ir specialistų, novatoriška atvejo tyrimas orientuotas mokymas, kompetencijos atskirai supjaustyti pagal nustatytus matmenis jums Lyderystė mokymo ir pasirinktiniai užjūrio moduliai pirmaujančių pasaulio universitetų partnerių, kaip antai CEIBS Šanchajuje, Kinijoje ir Stellenbosch Business School, esantys Keiptaunas, Pietų Afrika. Apie MBA Frankfurt School atveria duris ir tarptautiniu mastu pripažinta ir vertinama.... [-]

Vokietija Frankfurtas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
18 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Ištęstinės MBA studijos

Frankfurt School of Finance & Management

MBA, skirtą jauniems specialistams iš bet kurios pramonės su stipriu vadovavimo potencialu, kurie nori išlikti visišku užimtumu ir pasinaudoti pasaulinio lygio MBA išsila ... [+]

Tikslinė auditorija

Tarptautiniai ir Vokietijos jauni specialistai iš bet kurios pramonės, turinčios stiprią vadovavimo potencialą, norintys likti 100 proc. Užimtumo ir pasinaudoti pasaulinio lygio MBA išsilavinimu.

Part-time MBA yra 20 mėnesių programa su pagrindiniais ir pasirenkamaisiais moduliais pristatyti per pirmuosius 16 mėnesių, po to 4 mėnesius užbaigti MBA disertaciją. Programa skirta jauniems specialistams dirbti visą darbo dieną ir studijuoti visą darbo dieną. Per 4 semestrą (paskirstytas per 3 kalendorinius metus) programa reikalauja 68 mokymo dienų, iš kurių 34 yra darbo dienos. Du moduliai siūlomi blokuojamomis savaitėmis (pirmadieniais-šeštadieniais), viena iš jų - aukštoji verslo mokykla Azijoje. Visi kiti kursai vyksta FS universitetuose išplėstiniais savaitgaliais (ketvirtadieniais arba penktadieniais iki sekmadienio). Programa prasideda kiekvienais metais spalio mėnesį.... [-]

Vokietija Frankfurtas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
21 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MBA

Frankfurt School of Finance & Management

Dieninės MBA programa remiasi daugiau nei 50 metų Frankfurt School mokymo ir mokslinių tyrimų. ... [+]

Dieninės MBA programa remiasi daugiau nei 50 metų mokymo ir mokslinių tyrimų Frankfurt School , ir sėkmingą patirtį mokymo vadybos magistrantūros ir MBA klases.

MBA unikalus studijų modelis remiasi įvairiais korporaciniais ryšiais Frankfurt School , kad dalyviai galėtų sklandžiai pereiti į savo karjerą po MBA. Jis vadovaujasi Harvardo verslo mokyklos sukurta dalyvių-mokymosi koncepcija ir apima vadovavimo ir vadovavimo sritis, svarbias sėkmingai profesinei karjerai.

PabrėžiaPasaulinė studentų organizacija ir tarptautinės savaitės užsienyjeIšsami karjeros plėtros programa ir intensyvus kalbos mokymasDalyvaujantysis mokymosi metodas su atvejų tyrimais (Harvardo metodas)Neįvykdyti dėstytojai ir stipri verslo tinklasŠiuolaikinės miesto miestelio centrai ekonominėje Europos širdyjeMokymo planas... [-]
Vokietija Frankfurtas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Frankfurt School of Finance & Management

Frankfurt School " neakivaizdinių studijų magistro programos "International Healthcare Management" yra skirta sveikatos priežiūros specialistams, norintiems gerai suprast ... [+]

Kodėl IHM?

Frankfurt School " neakivaizdinių studijų magistro programos "International Healthcare Management" yra skirta sveikatos priežiūros specialistams, norintiems gerai suprasti tarptautinį sveikatos priežiūros verslą.

Programa siekiama plėtoti atsakingus sveikatos priežiūros lyderius ir suteikti jiems praktinių verslo įgūdžių, pažangių verslumo įgūdžių, vadovavimo kompetencijos ir sąžiningumo, siekiant įveikti iššūkius globalizuotame sveikatos priežiūros sektoriuje.

Tai skatina geriau suprasti sveikatos priežiūros klausimus, tendencijas ir praktiką, galinčią daryti įtaką ateičiai. Tarptautinės studijų vietos Europoje, Amerikoje ir Azijoje bei įvairi studentų organizacija užtikrina tikrai tarptautinę patirtį.... [-]

Vokietija Frankfurtas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
20 - 20 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Career Day 2018 | Frankfurt School

Frankfurt School of Finance & Management
Address
Frankfurt School of Finance & Management Adickesallee 32-34
60322 Frankfurtas, Hesenas, Vokietija
Interneto svetainė
Telefonas
+49 69 1540080