Darmstadt University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Hochschule Darmstadt University of Applied Sciences

Darmstadt University of Applied Sciences (Hochschule Darmstadt, h_da) pristato mokslą. Su maždaug 17 000 studentų, jis yra vienas didžiausių ir žymiausių Vokietijos taikomųjų mokslų universitetų. Jo puiki reputacija yra moksliškai pagrįsto, realaus pasaulio požiūrio į aukštąjį mokslą rezultatas ir absolventų profesinė sėkmė.

Darmstadt University of Applied Sciences absolventai yra ypač populiarūs tarp Vokietijos įmonių žmogiškųjų išteklių vadybininkų. Tai patvirtina kasmetiniai „Wirtschaftswoche“ reitingai. 2019 m. Universiteto reitinguose personalo paslaugų teikėjas „Universum Global“ apklausė 650 mažų, vidutinių ir didelių įmonių visoje šalyje. Iš viso 216 Vokietijos taikomųjų mokslų universitetų jie galėjo pasirinkti tuos, kurių absolventai ypač patenkino lūkesčius. Atitinkamai, h_da yra tarp dešimties didžiausių Vokietijoje mechanikos inžinerijos (3 kategorija), kompiuterių mokslo (8 kategorija), elektros inžinerijos (7 kategorija) ir pramonės inžinerijos (4 vieta) srityse.

Aukštojo mokslo plėtros centro (CHE) 2019 m. Universitetiniame reitinge „h_da“ ypač gerai vertina praktinę svarbą ir pasirengimą profesijai. Atitinkamai studijų krypčių civilinės inžinerijos, elektros inžinerijos ir informacinių technologijų, mechanikos inžinerijos ir aplinkos inžinerijos studentai giria praktikos laboratorijų gerą įrangą. H_da yra čia nacionalinėje viršutinėje grupėje. Tas pats pasakytina ir apie ekskursijų kokybę, kurią architektūros ir aplinkos inžinerijos studentai vertina labai gerai. „H_da“ taip pat viršuje šalyje, kai kalbama apie kontaktus su profesine praktika. CHE reitinge išvardyti Darmštato taikomųjų mokslų universiteto studijų kursai elektros inžinerijos ir informacinių technologijų, mechanikos inžinerijos ir mechatronikos srityse.

Aukšta „h_da“ studijų kursų reputacija grindžiama geru priežiūros santykiu su valdomomis grupėmis ir aiškia praktine orientacija. Čia mokslo ir praktikos tikslai yra suderinti. Taip yra todėl, kad h_da profesoriai žino, ką jie daro: jie visi yra kilę iš profesinės praktikos ir žino būsimus savo studentų profesinius reikalavimus. Praktiniuose studijų programų etapuose studentai taip pat gali išbandyti ir išplėsti, ką jie sužinojo su verslo ir visuomenės darbdaviais.

Valdymas

  • Prezidentas prof. Dr. Ralph Stengler
  • Mokymo, mokymosi ir kolegialių reikalų viceprezidentas prof. Dr. Manfredas Lochas
  • Mokslo ir mokslinių tyrimų infrastruktūros viceprezidentas prof. Dr. Arnd Steinmetz
  • Sekretorius Norbert Reichert

Studentai

  • Maždaug 17 000
  • Maždaug 18% užsienio studentų

Darbuotojai

  • Maždaug 900

117853_117804_01LuisenplatzvonobenAfWSAlexDeppert.jpg

Mokslo miestas Darmštatas

Luisenplatz iš viršaus

Nuotrauka: Alex Deppert

Vietos

Darmštatas

Address
Haardtring 100
64295 Darmštatas, Hesenas, Vokietija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis