Aachen University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

FH Aachen University of Applied Sciences

FH Aachen University of Applied Sciences buvo įkurta 1971 metais po keletą techninių kolegijų ir profesinio mokymo centrų jungimosi. Taigi, atrodo, vėl ant daugiau nei 100 metų senumo praktika orientuota ugdymo tradicijos.

Teorija ir praktika yra glaudžiai susietos per visą studijų kursą. Glaudus ryšys su profesine praktika, kad daugiau nei 230 profesorių ir maždaug 700 darbuotojų, išlaikyti mokymo ir mokslinių tyrimų, garantuoja profesionaliai atitiktis ir moksliškai pagrįstus studijas.

Daugiau nei 12.000 studentų naudos iš to. FH Aachen University of Applied Sciences siūlo jiems pirmojo kurso išsilavinimą modernių ir tendensijos profesijų. Uždaryti kooperacijos su regioninėmis ir tarptautinėmis verslo įmonių, taip pat žinomų mokslinių tyrimų institucijomis, kaip antai mokslinių tyrimų centro Jülich (FZJ) atsispindi siūlomų studijų kokybę: Tuo FH Aachen, naujų darbo reikalavimų yra vertinama kaip galimybę nuolat koreguoti ir išplėsti į turinio programą.

Šiuo metu būsimieji studentai gali rinktis iš 53 bakalauro ir 22 magistro studijų programų inžinerijos mokslų, verslo studijų ir dizainas. Be to, kai studijų programos yra siūlomi kaip dvejopo ir papildomų profesinių studijų programas.

Papildoma ypatingas privalumas FH Aachen University of Applied Sciences yra Euroregioninė vietą Acheno ir Jülich, arti Belgijos ir Nyderlandų. Ši mokymo ir studijų tarptautiškumas yra svarbus ir unikalus bruožas FH Aachen. Mes, kad mūsų studentams rengtis globalizuotos darbo pasaulio poreikius ir plėtoti tarpkultūrinį bendradarbiavimą pajėgumus. Siekiant šio tikslo, mes palaikome mūsų studentų ir dėstytojų mobilumą per tyrimo metu ir bendruose projektuose, taip pat per tarptautinių laipsnių bendradarbiavimo su mūsų partnerių universitetų. Šiuo metu studentų procentas iš užsienio išauga iki daugiau nei 19%.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Vokiečių

Matyti Ištęstinės MBA studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Ištęstinės MBA studijos

Atviromis sienomis MBA

Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų September 2019 Belgija Eupen Liège Vokietija Stolberg (Rhineland) + 3 daugiau

Euregional OpenBordersMBA yra siūlomi HEC-ULG Liège bendradarbiaujant su FH Aachen ir Hasselt universitete. [+]

OpenBordersMBA

Euregional OpenBordersMBA yra siūlomi HEC-ULG Liège bendradarbiaujant su FH Aachen ir Hasselt universitete.

MBA patyrusiems vadovams

Su kartu daugiau nei šimtas metų patirtį akademinės verslo mokymo, turi FH Aachen, HEC-ULG Lježas ir Haseltas universitetas sujungė savo patirtį pasiūlyti įvairiakalbis programą, OpenBordersMBA (OBMBA).

Iš OpenBordersMBA tikslas yra remti vadovai remtis savo patirtimi ir įgūdžiais vystyti naudojant geografinių vietovės privalumus per Reino-Maso Euregio toliau. Dalyviai atvyksta daugiausia iš Vokietijos, Olandijos ir Belgijos, bet ir iš šalių visame pasaulyje.

Remiantis puikią reputaciją savo akademikų ir jų artimus santykius su vietos ir tarptautinių kompanijų įdėkite tris partnerių institucijų didelis dėmesys skiriamas tarpregioninius ir tarptautinius aspektus tiek studijų turinį ir į paskaitas kalba (olandų, anglų, prancūzų, vokiečių).... [-]


Vaizdo įrašai

Tauch' ein ins BWL-Studium