The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

Įvadas

Oficialus aprašymas

85391_85325_banner1180x290.jpg

Havajų universiteto Šidlerio verslo kolegija pristatė savo pirmąją vietą vykdomosios programos "MBA" programą, kuri rengia, vadovauja ir rengia geriausius Vietnamo vadovus, kurie nori pakelti savo vadovavimo ir valdymo įgūdžius. Jis yra žinomas kaip " VEMBA" (" Vietnam Executive MBA" ). VEMBA Hanojus pradėjo savo pirmąją koorciją 2001 m. Ir išsiplėtė iki HCMC 2007 m.

Svetainė: href = "http://www2.shidler.hawaii.edu/vemba

Ši 21 mėnesių trukmės vykdomosios formos programa leidžia dalyviams, gyvenantiems Hanojuje ar Ho Chi Minh mieste, Vietname, kad išlaikytų visą darbo dieną dirbančias pareigas, tuo pačiu uždirbant savo laipsnį. Studentai išmoks iš integruotos, modernios mokymo programos, apimančios pagrindines verslo disciplinas su naujausia verslo praktika, įskaitant: inovacijas ir verslumą, informacinių technologijų valdymą ir e. Verslą, tiekimo grandinės valdymą, turto valdymą ir prekės ženklą. Visos užsiėmimai vyksta Vietname su pasirinktu vasaros studija Havajai universitete Manoa, Honolulu, Havajai, JAV. Pagrindinis programos bruožas yra "Business Practicum" projektas, leidžiantis studentams dalyvauti realiame konsultacijose.

134056_800ALUMNISTUDENTS.png

MBA vadovų Vietnamas programa jau įrodė, kad labai sėkmingai sėkmingai perkelti daugelio absolventų karjerą per pastaruosius 18 metų Vietname. Turėdamas daugiau nei 800 absolventų, užimančių pagrindines verslo pozicijas visuose Vietnamo ir viso pasaulio ekonomikos sektoriuose, „MBA“ vadovai Vietname siūlo vieną iš vertingiausių verslo tinklų.

Taigi, turėdami aukštąjį išsilavinimą iš Havajų universiteto, "Executive MBA" Vietnamo absolventams galės parodyti, kad jie turi pasitikėjimą ir įgūdžius konkuruoti aukščiausių vadovų pareigose ne tik Vietname, bet ir visame pasaulyje.

Kai kurie faktai:

  • Tai vienintelė AACSB akredituota programa, siūloma Vietname. AACSB buvo įkurtas 1916 m. JAV, siekiant suteikti akreditaciją verslo mokykloms. Jos steigėjai yra Kolumbijos universitetas, Kornelio universitetas, Harvardo universitetas, Čikagos universitetas, Ilinojaus universitetas, Pensilvanijos universitetas, Jale universitetas ir kiti prestižiniai JAV universitetai. Yra žinoma, kad mažiau kaip 5% verslo mokyklų visame pasaulyje turi šią elito akreditaciją. Ne visi asociacijos nariai yra akredituojami.
  • 2019 m. Pagal „ JAV žinių ir pasaulio ataskaitos “ reitingą „Tarptautinis verslas“ Shidleris užima 18 vietą ir užėmė tokias mokyklas kaip UC Berkeley, USC, Mičigano universitetas, Niujorko universitetas ir Pensilvanijos universitetas.
  • Didžiausias pasaulio universitetų akademinis reitingas, kurį Pasaulinio universiteto reitingų centras už 2018-2019 m. Laikotarpį įgyvendino, buvo Honkongo universiteto "Manoa" reitingas 306 iš 18 000 universitetų visame pasaulyje. Šis nuostabus reitingas suteikia UH-Manoa 1,7% universitetų visame pasaulyje. Harvardo universitetas užėmė 1 vietą pasaulyje, po to - Stanfordo universiteto Nr. 2 ir Masačusetso technologijos instituto Nr. 3.

Du Vietnamo mokymo vietos yra Hanojus ir Ho Chi Minas . Taip pat galite pasirinkti studijuoti du vasaros kursus Honolulu , Havajuose, JAV.

Klasės adresas: Suite 312, 3rd floor, Office Center, Tower C, N04 - UDIC kompleksas, Hoang Dao Thuy gatvė, Thanh Xuan District, Hanojus, Vietnamas

Vietos

Hanojus

Address
Suite 312, 3rd Floor, Office Center, Tower C
N04-UDIC Complex, Hoang Dao Thuy Street

Hanojus, Hanojus, Vietnamas

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis