Oficialus aprašymas

85391_85325_banner1180x290.jpg

Havajų universiteto Šidlerio verslo kolegija pristatė savo pirmąją vietą vykdomosios programos "MBA" programą, kuri rengia, vadovauja ir rengia geriausius Vietnamo vadovus, kurie nori pakelti savo vadovavimo ir valdymo įgūdžius. Jis yra žinomas kaip " VEMBA" (" Vietnam Executive MBA" ). VEMBA Hanojus pradėjo savo pirmąją koorciją 2001 m. Ir išsiplėtė iki HCMC 2007 m.

Svetainė: http://shidler.hawaii.edu/vemba

Ši 21 mėnesių trukmės vykdomosios formos programa leidžia dalyviams, gyvenantiems Hanojuje ar Ho Chi Minh mieste, Vietname, kad išlaikytų visą darbo dieną dirbančias pareigas, tuo pačiu uždirbant savo laipsnį. Studentai išmoks iš integruotos, modernios mokymo programos, apimančios pagrindines verslo disciplinas su naujausia verslo praktika, įskaitant: inovacijas ir verslumą, informacinių technologijų valdymą ir e. Verslą, tiekimo grandinės valdymą, turto valdymą ir prekės ženklą. Visos užsiėmimai vyksta Vietname su pasirinktu vasaros studija Havajai universitete Manoa, Honolulu, Havajai, JAV. Pagrindinis programos bruožas yra "Business Practicum" projektas, leidžiantis studentams dalyvauti realiame konsultacijose.

Vietnamo programos "Vadovai MBA" jau įrodė, kad per pastaruosius 18 metų Vietname buvo labai sėkmingai plėtojama daugelio absolventų karjera. Su daugiau nei 700 absolventų, turinčių pagrindines verslo pozicijas visuose ekonomikos sektoriuose Vietname ir visame pasaulyje, "MBA" vadovams Vietname siūlo vieną iš labiausiai vertingų verslo tinklų.

Taigi, turėdami aukštąjį išsilavinimą iš Havajų universiteto, "Executive MBA" Vietnamo absolventams galės parodyti, kad jie turi pasitikėjimą ir įgūdžius konkuruoti aukščiausių vadovų pareigose ne tik Vietname, bet ir visame pasaulyje.

Kai kurie faktai:

  • Tai vienintelė AACSB akredituota programa, siūloma Vietname. AACSB buvo įkurtas 1916 m. JAV, siekiant suteikti akreditaciją verslo mokykloms. Jos steigėjai yra Kolumbijos universitetas, Kornelio universitetas, Harvardo universitetas, Čikagos universitetas, Ilinojaus universitetas, Pensilvanijos universitetas, Jale universitetas ir kiti prestižiniai JAV universitetai. Yra žinoma, kad mažiau kaip 5% verslo mokyklų visame pasaulyje turi šią elito akreditaciją. Ne visi asociacijos nariai yra akredituojami.
  • 2018 m. JAV naujienos
  • Didžiausias pasaulio universitetų akademinis reitingas, kurį Pasaulinio universiteto reitingų centras už 2018-2019 m. Laikotarpį įgyvendino, buvo Honkongo universiteto "Manoa" reitingas 306 iš 18 000 universitetų visame pasaulyje. Šis nuostabus reitingas suteikia UH-Manoa 1,7% universitetų visame pasaulyje. Harvardo universitetas užėmė 1 vietą pasaulyje, po to - Stanfordo universiteto Nr. 2 ir Masačusetso technologijos instituto Nr. 3.

Du Vietnamo mokymo vietos yra Hanojus ir Ho Chi Minas . Taip pat galite pasirinkti studijuoti du vasaros kursus Honolulu , Havajuose, JAV.

Klasės adresas: Suite 312, 3rd floor, Office Center, Tower C, N04 - UDIC kompleksas, Hoang Dao Thuy gatvė, Thanh Xuan District, Hanojus, Vietnamas

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Vietnamiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

Havajų universiteto Šidlerio verslo kolegija pristatė savo pirmąją vietą vykdomosios programos "MBA" programą, kuri rengia, vadovauja ir rengia geriausius Vietnamo vadovu ... [+]

Apžvalga

Havajų universiteto Šidlerio verslo kolegija pristatė savo pirmąją vietą vykdomosios programos "MBA" programą, kuri rengia, vadovauja ir rengia geriausius Vietnamo vadovus, kurie nori pakelti savo vadovavimo ir valdymo įgūdžius. Jis yra žinomas kaip "VEMBA" ("Vietnam Executive MBA"). VEMBA Hanojus pradėjo savo pirmąją koorciją 2001 m. Ir išsiplėtė iki HCMC 2007 m.

Svetainė: http://shidler.hawaii.edu/vemba

Ši 21 mėnesių trukmės vykdomosios formos programa leidžia dalyviams, gyvenantiems Hanojuje ar Ho Chi Minh mieste, Vietname, kad išlaikytų visą darbo dieną dirbančias pareigas, tuo pačiu uždirbant savo laipsnį. Studentai mokysis iš integruotos, modernios mokymo programos, apimančios pagrindines verslo disciplinas su naujausia verslo praktika, įskaitant inovacijas ir verslumą, informacinių technologijų valdymą ir e. Verslą, tiekimo grandinės valdymą, turto valdymą ir prekės ženklą. Visos užsiėmimai vyksta Vietname su pasirinktu vasaros studija Havajai universitete Manoa, Honolulu, Havajai, JAV. Pagrindinis programos bruožas yra "Business Practicum" projektas, leidžiantis studentams dalyvauti realiame konsultacijose.... [-]

Vietnamas Hanojus
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
21 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Suite 312, 3rd Floor, Office Center, Tower C N04-UDIC Complex, Hoang Dao Thuy Street
Hanojus, Hanojus, Vietnamas