International Institute of Business, Business School (IIB)

MBA

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarptautinio verslo instituto misija - sukurti vertybes asmenims, įmonėms ir visuomenei:

 • Praktinis, kompleksinis išsilavinimas, skirtas valdymo ir organizacinei plėtrai;
 • Taikomieji tyrimai valdymo srityje;
 • Įdiegimas geriausių pasaulio valdymo praktikos Ukrainos versle;
 • Proaktyvūs, į klientą orientuoti mokymo metodai

IIB vertybės

 • Manome, kad siekis veiksmingumo yra pagrindinė rinkos ekonomikos varomoji jėga.
 • Mes stengiamės padidinti Ukrainos ekonomikos efektyvumą, įtraukdami geriausią pasaulio valdymo patirtį į verslo praktiką.
 • Mes garantuojame mūsų programų kokybę, siūlome sprendimus dėl gamybos savo klientams.
 • Mes siekiame, kad veiktų viskas, ką darome.

Sąžiningumas

 • Mes puoselėjame sąžiningumo, pasitikėjimo ir bendradarbiavimo aplinką ir siekiame aukštų etikos standartų.
 • Mes tikime, kad sąžiningumas yra kertinis akmuo siekiant realios profesinės ir individualios sėkmės.

Kompetencija

 • Mes siūlome kompetenciją ir profesionalumą. Mes stengiamės palaipsniui įtraukti Ukrainos verslo profesinius standartus.
 • Suprantame, kad kokybiškas verslo švietimas turi prisitaikyti prie globalių verslo procesų pokyčių kultūrinėje ir technologinėje pagarboje.
 • Mes išlieka lankstūs, pristatydami ir įtraukdami esminius verslo aplinkos pokyčius į studijų procesą ir kasdienį profesinį augimą.

Bendradarbiavimas

 • Mes siūlome integruotą produktų portfelį, kad galėtume pasiūlyti veiksmingus sprendimus mūsų klientams.
 • Mes sukursime unikalią bendradarbiavimo ir abipusės paramos atmosferą, kad abi šalys pasiektų sėkmę. Mes naudojame visą bendradarbiavimo potencialą savo veikloje ir produktų portfelyje.

Atsakomybė

 • Mes esame atsakingi už mūsų programų kokybę ir efektyvumą.
 • Mes laikomės socialiai atsakingo požiūrio, nes tai yra demokratijos, rinkos ekonomikos ir produktyvaus ekonominio vystymosi kertinis akmuo.

Naujovės

 • Mes tvirtai tikime, kad veiksmingumas ir konkurencingumas šiuolaikiniame pasaulyje priklauso nuo gebėjimo įgyvendinti naujoves. Sparčiai besikeičianti aplinka sukuria nuolatinių novatoriškų valdymo pokyčių poreikį.
 • Mes įtraukiame inovacijas į savo produktus, vadovaujamės geriausiais pasaulio pavyzdžiais ir atliekame savo tyrimus.

Istorija

Tarptautinis verslo institutas (Tarptautinis privatizavimo, investavimo ir valdymo centras, Tarptautinis privataus investavimo ir valdymo centras, ICPIM ) yra įsteigtas pagal Ukrainos ministrų kabineto nutarimą kaip nepelno, nepriklausomą mokymo ir mokymo įstaigą Ukrainos viešojo administravimo akademijos viešajam administravimui ir Prezidentui bei Centrinei Europos universiteto fondas. Tikslas buvo sukurti Ukrainos švietimo įstaigą, kuri padėtų ekonomines reformas Ukrainoje teikiant švietimo paslaugas verslo vadybos srityje. Pirmasis IIB prezidentas dr. Henrikas Sterniczukas, New Brunswicko universiteto tarptautinių programų direktorius.

Nuo pat įkūrimo IIB parengė daugiau nei 45000 kvalifikuotų specialistų: vadovų, vertybinių popierių maklerių / prekiautojų, investicijų valdytojų, vertybinių popierių saugotojų / registratorių, turto ir verslo vertintojų, aktuarijų, nemokumo valdytojų ir kt.

1996 m

Tarptautinis verslo institutas yra Verslo mokykla № 1

Tarptautinis verslo institutas dalyvavo apklausoje, kurią pateikė EDUNIVERSAL, ir buvo pripažinta Verslo mokykla № 1 dėl patikimumo verslo švietimo rinkoje Ukrainoje ir tarptautinės įtakos. Tyrimo tikslas - pateikti objektyvią informaciją apie universitetų tarptautinę įtaką, turintį skirtingus tarptautinius siekius ir įtaką, o tai leidžia pasirinkti geriausias galimybes studentams kiekvienoje iš 9 geografinių zonų.

2017 m

IIB pradėjo programą "General MBA Carousel" modelis. AMBA akreditacijos patvirtinimas (MBA, Londonas, Jungtinė Karalystė) visų MBA programų.

Fakultetai

Aukštos kvalifikacijos ir patyrusių profesionalų komanda, turinti skirtingą patirtį, susideda iš žinomų Ukrainos ir užsienio specialistų, turinčių didelę mokymo, tyrimų ir konsultavimo patirtį, ir sukuria unikalią mokymosi aplinką, užtikrinančią profesionalų ir individualų programos dalyvių augimą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Rusijos
 • Ukrainiečių

Matyti EMBA » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Executive MBA

Su bendrabučiu Ištęstinės 21 mėnesių November 2018 Ukraina Kyiv

"Executive MBA" misija yra skatinti tvarią besivystančių įmonių plėtrą sisteminiu požiūriu į verslo valdymą, pagrįstą bendrovės vertės didėjimo koncepcija. [+]

Vykdomosios MBA tikslinę auditoriją sudaro patyrę vadovai, kurie bando išplėsti savo verslo galimybes, įskaitant:

verslo savininkai;Generalinis direktorius ir vadovai.

Programos formatas: 5 dienų moduliai, kartą per mėnesį nuo trečiadienio iki sekmadienio. Programos trukmė - 21 mėn. Programos kalba: rusų, ukrainiečių.

Vykdydamas "Executive MBA" programos studijas, jūs įgysite:

Strateginis mąstymas ir gebėjimas priimti teisingus sprendimus, pagrįsti principu "Pagalvokite pasaulį, veikiame lokaliai".Gebėjimas efektyviai spręsti verslo aplinkos problemas.Žinios apie šimtus niuansų ir sėkmingos įmonės plėtros metodus.Profesinė sąveika verslo lygiu ir draugiški santykiai su aukščiausio lygio vadovais Ukrainos ir užsienio kompanijų.... [-]

MBA

Bendroji MBA

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 18 mėnesių September 2019 Ukraina Kyiv + 1 daugiau

Tarptautinės verslo instituto MBA yra programa, skirta jauniems lyderiams ir vadovams, dalyvaujantiems sprendimų priėmimo srityje įvairiuose sektoriuose ir funkcinėse srityse tiek svarbiose nacionalinėse ir tarptautinėse įmonėse, tiek mažų įmonių organizacijose. ir vidutinio dydžio verslą. [+]

Tarptautinės verslo instituto MBA yra programa, skirta jauniems lyderiams ir vadovams, dalyvaujantiems sprendimų priėmimo srityje įvairiuose sektoriuose ir funkcinėse srityse tiek svarbiose nacionalinėse ir tarptautinėse įmonėse, tiek mažų įmonių organizacijose. ir vidutinio dydžio verslą.

Studentams siūlomi moduliai yra skirti formuoti praktinių žinių ir įgūdžių sistemą, kurios yra būtinos supratimui apie vidaus ir tarptautinio verslo plėtros tendencijas, sprendžiant svarbiausias įmonės problemas ir didinant jų efektyvumą. administracinių funkcijų vykdymas esant dideliam verslo aplinkos neramumams.

Privalumai

Programos tikslas yra įgyti bendrųjų vadybinių įgūdžių ir pažangių praktinių verslo priemonių per:... [-]


Tarptautinė MBA

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės 25 mėnesių September 2019 Ukraina Kyiv

Tarptautinė MBA yra dvigubo laipsnio programa, turinti unikalią vertę Ukrainoje. Ji įgyvendinama Ukrainos verslo mokyklos "Tarptautinis verslo institutas" bendradarbiaujant su pirmaujančia Austrijos verslo mokykla MCI (vadybos centras Insbrukas). [+]

Kam:

Ø "C" lygio vadovai ir įmonių savininkai, vykdantys veiklą tiek Ukrainoje, tiek užsienyje.

Pristatymo režimas:

Ø Mokymo modulis (akis į akį): 5 dienos (kartą per mėnesį - nuo trečiadienio iki sekmadienio, nuo 9:30 iki 16:45).

Ø Intermodaliojo laiko metu: internetinės klasės ir namų darbai.

Programos trukmė:

Østart - 22 d., 2018 m. Lapkritis

Ø baigimas - 2020 m. Gruodis

Programos užbaigimo dokumentai:

Ø vykdomojo MBA diplomas, išduotas verslo mokyklos "Tarptautinis verslo institutas"

ØDiplomurkunde (Vadybos centras Insbruke)

Ø Sertifikatas iš MBA asociacijos

Mokestis už mokslą:

Ø Visos Tarptautinės MBA programos išlaidos yra 13900 EUR 124 000 UAH.... [-]