University of Strathclyde Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

„Strathclyde Business School“ (SBS) turi ilgą ir didžiulę istoriją, kad ji yra novatoriškas verslo mokykla ir viena iš pirmaujančių technologinių universitetų. „Times Higher Education 2016“ apdovanojimuose SBS buvo pavadinta „Metų verslo mokykla“. Apdovanojimas buvo pripažintas verslo mokyklos novatorišku ir verslininkišku požiūriu ir bendru „išskirtiniu“ rezultatu.

Strathclyde yra trivietis akredituotas verslo mokykla: viena iš 89 pasaulio ir pirmoji verslo mokykla Škotijoje turi būti trigubai akredituota, turinti akreditaciją iš tarptautinių institucijų, AMBA, AACSB ir EQUIS. Be trijų akreditacijų. Tai taip pat yra pirmasis Europos universitetų fakultetas, turintis licenciją vykdyti MBA programą Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Mokyklos dalykų skyriai ir specializuoti padaliniai bendradarbiauja, kad teiktų dinamišką, visapusišką ir įvairią specializuotų ir tarpdisciplininių magistrantūros studijų programą.

Pagrindinė mokyklos MBA programa buvo prieinama ne Jungtinėje Karalystėje nuo 1988 m., Kai tūkstančiai MBA kurso dalyvių dabar baigė studijas ir daug daugiau šiuo metu studijuoja savo šalyje. Programoje yra daug studijų maršrutų, tačiau mes pabrėžiame „vieno MBA“ metodą. Vykdomoji MBA, kurią studijuojate per vieną iš mūsų tarptautinių centrų, yra lygiai tokia pati programa, kurią studijuotumėte Glazge, ir akademikai, kurie savo šalyje pateikia pagrindinius programos elementus, taip pat teikia Glazgo MBA.

Programos formatas yra specialiai sukurtas užimtas vadovams, kuriems reikia suderinti karjeros ir šeimos įsipareigojimus su MBA studijų reikalavimais. Nuolatinio darbo laiko lankstumas leidžia dalyviams per dvejus metus baigti studijas. Tačiau, jei reikia, tyrimas gali būti paskirstytas ilgesniam laikotarpiui, bet ne ilgiau kaip šešeriems metams.

Strathclyde Executive MBA yra siūloma ne visą darbo dieną per mūsų tarptautinius centrus:

  • Bahreinas
  • Dubajus i
  • Graikija
  • Malaizija
  • Omanas
  • Singapūras

Vietos

Glazgas

Address
University of Strathclyde Business School
199 Cathedral Street

G4 0QU Glazgas, Škotija, Jungtinė Karalystė

Milanas

Address
Politecnico di Milano
Piazza Leonardo da Vinci, 32, 20133 Milano MI, Italy

Milanas, Lombardija, Italija

Miunchenas

Address
TUM School of Management
Arcisstraße 21, 80333 München, Germany

Miunchenas, Bavarija, Vokietija

Pekinas

Address
Beijing Jiaotong University School of Economics and Management
Siyuan East Building, Beijing Jiaotong University, Haidian District, Beijing 100044, China

Pekinas, Pekinas, Kinija

Tulūza

Address
Toulouse Business School
1 Place Alphonse Jourdain - CS 66810
31068 TOULOUSE Cedex 7, France

Tulūza, Occitanie, Prancūzija

Akreditacijos