Warwickshire College Group

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nesvarbu, ar tai yra jūsų pirmasis žingsnis siekiant kvalifikacijos, ar jūsų noras mokytis visą gyvenimą, mes turime daugybę skirtingų kursų ir papildomų dalykų, kuriuos siūlome.

Mes esame viena iš didžiausių tolesnių ir aukštojo mokslo kolegijų Didžiojoje Britanijoje, turintiems unikalias kolegijas iš dviejų apskričių, siekdami pristatyti mokymosi patirtį, kurios dėka sukuriamos platesnės įgūdžių bazės ir pagerės visi mūsų studentų miestai.

Mūsų naujausias "Ofsted" patikrinimas pabrėžia mūsų sėkmę ir didelį dėmesį tiek studentams, tiek pramonės poreikių tenkinimui. Mes taip pat esame viena iš penkių Jungtinės Karalystės koledžų, kuriai suteikiamos privilegijos tarybos suteiktos Fondo laipsnio suteikimo įgaliojimai - tai reiškia, kad mūsų aukštojo mokslo akademinė kokybė ir standartai yra lygūs bet kuriam universitetui.

Mes manome, kad tai ne tik svarbios kvalifikacijos ir žinios, kurias reikia įveikti, bet ir esminiai perkeliami įgūdžiai, kurie padės jums atlikti tolesnius veiksmus, kad ir kokie jie būtų.

WCG padės jums sukurti verslumo mąstyseną, įkvėpsite iniciatyvių ir novatoriškų įgūdžių bei elgesio, kuris padės jums tapti sėkmingu vis konkurencingame pasaulyje.

Mes siūlome viską, kas išdėstyta pirmiau, remiant supaprastintą, draugišką, kokybišką ir technologiškai pagrįstą aplinką. Mūsų studentų sėkmės rodikliai ir A lygio rezultatai yra visada aukšti, o mūsų studentai tęsiasi įvairiose karjeros srityse su visame pasaulyje pripažintomis prekės ženklais, o daugelis studentų taip pat sukūrė savo verslą ir verslo projektus.

Vietos

„Royal Leamington Spa“

Address
Warwick New Road
CV32 5JE „Royal Leamington Spa“, Anglija, Jungtinė Karalystė

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: