University of Greenwich - Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Verslo mokykla siūlo puikias sąlygas studijuoti, nesvarbu, ar domitės bakalauro laipsniu, magistro laipsniu ar doktorantūros studijomis. Mes esame įvairialypė, energinga bendruomenė, turinti studentų ir akademinių darbuotojų iš viso pasaulio.

Mokymas ir mokymasis

Mes manome, kad mūsų pagrindinė atsakomybė yra padėti visiems studentams pasiekti visą savo akademinį potencialą. Mes tikime, kad mokymasis turėtų būti įdomus, interaktyvus procesas. Norėdami tai padaryti, mes papildome paskaitas ir vadovėlius sudėtingomis grupinėmis pratybomis, tokiomis kaip verslo modeliavimas.

Mes tikrai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad įvertino:

Visas 2017 m. Universiteto vadovas:

  • Ekonomikos Nr.1 ​​studentų pasitenkinimo Londone
  • Nr.3 "Apskaitos ir finansų" studentų pasitenkinimo Londone
  • Hospitality, Leisure, Recreation and Tourism, Nr.4, siekiant studentų pasitenkinimo Londone
  • Moksleivių pasitenkinimo Londone marketingo Nr.4
  • Studentų pasitenkinimo JK ekonomikoje Nr.7

Guardian University League lenteles 2017:

  • Hospitality Nr.1, renginių valdymas ir turizmas studentų pasitenkinimui Londone
  • Nr.3 "Apskaitos ir finansų" studentų pasitenkinimo Londone

"Top 10" verslo, vadybos ir rinkodaros (iš viso) Londone

Šie reitingai yra iš geriausiai vertinamų žmonių - mūsų studentų.

Įsidarbinimo galimybės

Mūsų studentai orientuojasi į gerą karjerą, kai jie baigė studijas. Siekiame studentų palaikymo, padėti jiems rasti praktiką ir praktiką, taip pat teikti praktinius patarimus, kaip rašyti CV, juos rengti vertinimo centrams ir interviu.

Verslo mokykla turi tą ypatingą kažką - nuostabią mūsų "Greenwich Campus" vietą. Kiekvienas, kuris čia mokosi ir dirba, iš tiesų pakelia nuo įkvepiančios aplinkos.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti EMBA » Matyti MBA » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Verslo administravimo magistras, mba

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metų August 2019 Jungtinė Karalystė London + 2 daugiau

Verslo administravimo magistras (MBA) yra tarptautiniu mastu pripažintas magistro laipsnis verslo administravimo ir valdymo srityse. [+]

Apžvalga

Verslo administravimo magistras (MBA) yra tarptautiniu mastu pripažintas magistro laipsnis verslo administravimo ir valdymo srityse.

Šio magistro tikslas - plėtoti ateities verslo lyderius. Jis artėja atsakingą lyderystę temas nuo pradinių taškų kūrybiškumo, praktiškumas ir socialinės išradingumu, ir tvirtai orientuota į asmeninio tobulėjimo dalyvių, įskaitant jų karjeros valdymo.

MBA dėmesys skiriamas integruotos disciplinos verslo strategijos ir pokyčių valdymo, todėl realaus pasaulio konsultavimo projektą ir individualiai verslo mokslinių tyrimų projektą.

Specialistas MBA apdovanojimai

"Greenwich MBA" gali būti pritaikytas keturioms specialioms sritims: finansinėms paslaugoms (įskaitant bankų ir draudimo paslaugas); viešosios paslaugos (įskaitant sveikatos priežiūrą, vietos savivaldą ir skubios pagalbos paslaugas); socialinė įmonė; ir jūrų.... [-]


MBA

International Business, MBA

Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 - 3 metų August 2019 Jungtinė Karalystė London + 2 daugiau

[+]

Apžvalga Įgūdžių tobulinimas Stažuotė [-]