University Centre Grimsby

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveikindamas pasaulį išmokti ir sėkmingai

Universitetas centras Grimsby ir Grimsby institutas reiketu Grimsby Institute Group, viena iš didžiausių Jungtinės Karalystės teikėjų ir aukštojo mokslo, įsikūręs istoriniame miesto Grimsby, Lincolnshire.

Grimsby turi ilgą istoriją, kaip klestinčios žvejybos uoste, su kavinės barai, kavinės ir restoranai, ir per keletą mylių, rasite kaimo ir smėlėti paplūdimiai ir tradicinių pajūrio įdomus Cleethorpes, netoli judrių miestų; Linkolnas, Niujorkas ir Hull, kurie visi yra puikus prekybos ir kultūros objektų, tokių kaip muziejai ir teatrai.

Taip pat yra labai draugiškas ir prieinamos vieta gyventi ir mokytis, turėsite daug pamatyti ir nuveikti Grimsby. Po kelių minučių pėsčiomis nuo miestelio jūs rasite mūsų aukštos kokybės gyvenamieji pastatai. Mūsų puikus asortimentas ir aukštojo mokslo kursus pristatomos gerai finansuojamą mokymo priemones.

Mes padėsime jums pasiekti savo sėkmes ir tikslus ir suteikti daug paramos - tiek ir iš klasėje.

Kursai

Mes turime platų bakalauro ir magistro programų studentams. Svarbu, kad mes galime padėti jums pasirinkti kursą būtent jums tinka, kad galėtume užtikrinti, kad jūs turite puikią ir malonus užsienio studijų patirtį. Norėdami būti skiriama 4 pakopa studento vizą žinoma taikote turi būti visą laiką ir būti mažiausiai 3 lygiu dėl nacionalinės kvalifikacijų sąrangos.

Kaip stoti

Jei esate užsienio studentas, norėdamas kreiptis dėl tuo Grimsby Institute arba universiteto centro Grimsby žinoma, jums reikės laikytis griežtų nurodymų, ypač, jei esate ne ES pilietis ir privalo turėti vizą studijuoti Jungtinėje Karalystėje ,

Nuo tos dienos, kai taikoma būsime nuolat bendravo elektroniniu paštu, kad jums žinoti, kad paraiškos nagrinėjimo eigos. Kai jūsų paraiška buvo priimta ir jūs gavote savo oficialius dokumentus remsime jums patarimų per savo Vizų procesą.

Gavęs galiojantį studento vizą jums bus padaryti jūsų kelionės tvarką ir saugo mus informuoti. Jei turite kokių klausimų ar rūpesčių, bet kuriuo klausimu mes esame čia, kad padėtų bet kuriuo metu ir bet kokiu būdu, mes galime. Tai laikas, kai galime apgyvendinti per mūsų salėse Residence.

Į Grimsby institutas ir universiteto centro Grimsby pareigos kaip licencijuotas rėmėjas

Mes turime licenciją rėmėjas studentų kuri nustato pareigas į mus. Siekiant laikytis šių sąlygų turime: - Laikykite savo pasą (-us), viza (-ų) ir / ar biometriniai kortelę (-ų) kopiją - Laikyti up-to-data įrašą iš savo kontaktinius duomenis ir JK adresą. Tai stebima Tarptautinio biuro ir apie jį pranešama UKBA kai reikia

Mes pranešti JK pasienio agentūros (UKBA), jei:

Jūs nepavyksta užsiregistruoti laiku Jūs esate išvykęs be jokio leidimo nustatytą laikotarpį Mes jau nebėra jūsų licenciją rėmėjas Jūsų aplinkybės pasikeistų, jei, pavyzdžiui, Jūsų studijų pokyčių arba tampa trumpesnis arba ilgesnis Mes turime įrodymų, kad esate išbristi iš jūsų viza sąlygos

Gyvenimas Grimsby

Grimsby įsikūręs rytinėje Jungtinės Karalystės ir yra maždaug 160.000 gyventojų. Grimsby buvo įkurta tarp žvejybos pramonės ir dienų praėjo, buvo vienas iš didžiausių žvejybos uostų pasaulyje. Šiandien Grimsby remia pagrindines maisto perdirbimo, chemijos ir naftos bendroves per mūsų platų uostus kaip eksporto vartai į Europą ir pasaulį. Aplinkinių kaimo pristato daug galimybių lauko laisvalaikio veikla. Graži ir rami Lincolnshire Wolds, kad smalsu pakrantes ir ilgas, smėlėti paplūdimiai pasiūlyti daug ištirti dviračiu ar pėsčiomis.

Pirmą kartą lankytojai srityje dažnai stebisi įrenginių pramogų, sporto ir laisvalaikio veikla ir aplink Grimsby skaičius. Jei jus domina sporto, jums patinka teikiamomis galimybėmis ne dviejų šiuolaikinių laisvalaikio centruose, kur plaukimas, ledo, moliūgai, badmintonas ir fitneso apartamentai tarp daugelio kitų veiklų visi galime džiaugtis.

Taip pat atletikos stadionas ir up-to-data plaukimo kompleksas netoli institutas. Jei jums patinka žiūrėti sportą, A.Blundellas parkas yra namai Grimsby Town Football Club ir plotas turi kriketo klubai skaičių, taip pat prieigą prie visų pagrindinių sporto šakų.

Kaimyninė pajūrio mieste Cleethorpes taip pat turi dešimties boulingo centras, multi-ekranas kiną ir labai sėkmingą Malonumas sala tema parkas.

Grimsby Auditorija yra viską iš gyvų pramogų, koncertų ir Royal Shakespeare Company, su mažesniais vietų, tokių kaip CAXTON teatro ir kino Parkway siūlanti pjesių, miuziklų ir kitokia teatro ir menų diapazoną.

Tiek Grimsby ir Cleethorpes, siūlome didelį apsipirkti su didelių vardų mažmenininkams ir parduotuvių asortimentą. Geras naktinis gyvenimas taip pat yra siūlomi su platų barų, klubų, restoranų ir paėmimai.

Ši mokykla siūlo programas:

Anglų

Programos

Bakalauras Verslo vadybos Bakalauras Verslo vadybos su marketingo Bakalauras kino ir televizijos gamybai Bakalauras Žaidimai Design & Development MBus Strateginis verslo aplinka HND inžinerija Tarptautinis fondas Metai Verslas

Vietos

Grimsby

University Centre Grimsby International Office

Address
University Centre Grimsby - International Office Nuns Corner,
DN34 5BQ Grimsby, Anglija, Jungtinė Karalystė
Telefonas
+44 1472 311222