Oficialus aprašymas

Apie universitetą

Mes esame viena iš Britanijos naujausių universitetų, bet mes turime šviesti specialistus grįžta daugiau nei 150 metų istoriją. Mums buvo suformuotas 2007 iš Cumbria instituto menų St Martin koledžo ir Kambrijos Campus UCLan. Su akademinių stipriąsias švietimo, sveikatos, sporto, vaizduojamojo ir scenos meno, humanitarinių, socialinių mokslų, teisės ir kriminologijos, mokslo, lauke, miškininkystės ir žemės studijų turėsime puikią kursą pradėti savo karjerą.

Mūsų miesteliai yra Carlisle, Lancaster ir Ambleside. Tai yra gyvas, saugias, studentų draugiškas miestai mažesnis negu vidutinis pragyvenimo išlaidos. Transporto nuorodos yra puikus. Esame West Coast židinių geležinkelių tinklo ir arti M6 greitkelio. Karlailo Lancaster yra maždaug viena valanda automobiliu ar traukiniu. Lankasteris Mančesteris yra vos 55 minučių apie pusę valandinis geležinkelių paslaugų.

Į miesteliai yra kompaktiškas ir įsikūręs kelios minutės pėsčiomis nuo miesto centro. Didelis atviras yra mūsų slenksčio nuo miesto centro parkų iki nacionalinių parkų ir universiteto klubų ir visuomenių padės jums pasinaudoti visi, kad mūsų įspūdingas aplinka turi pasiūlyti.

Mažas ir patogus

Mažos studijų grupės leidžia mums pasiūlyti daugiau asmeninės patirties ir dedikuoti dėstytojai, kurie gali padėti jums per savo studijas. Mūsų studentų paramos grupių, kurie gali padėti su viskuo iš akademinių įgūdžių suteikiant Jums padėti su savo pirmuosius žingsnius karjeros laiptais, yra gerai ir lengvai prieinama per mūsų studentų paramos centrus.

Mažos ir draugiški miesteliai reiškia, kad tuo pat metu jums mokytis pas mus esate dalis visai universiteto bendruomenei, įskaitant darbuotojų ir akademikai, taip pat studentai iš visos visų mūsų kursus.

Mes taip pat turime miesteliai Londone, ir Lillyhall, Workington, todėl mes galime pasiūlyti kursus netoli, kur esate.

Padidinus Dalyvavimas

Universitetas turi tvirtą įsipareigojimą, ir apie, prieinamų aukštojo mokslo istoriją regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Pasibaigus universiteto misijos centre yra prieinama ir negrąžintos studentų patirties teikimas ir mes siekiame užtikrinti kuo daugiau žmonių galimos naudos iš pertvarkos teikiamomis galimybėmis aukštąjį išsilavinimą. Tai apima matau daug studentų iš mažiau palankių fonas pavyks aukštąjį išsilavinimą.

Įsipareigojimas kokybei

Universitetas yra įsipareigojusi teikti aukštos kokybės kursus, kurie padėtų ateityje įsidarbinti studentams.

Programos mokomos:
  • Anglų

University of Cumbria - International Study