The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Edinburgo universiteto Istorijos, klasikos ir archeologijos mokykla yra vienas iš didžiausių pasaulio praeities studijų centrų.

Mokykla apima tris istorijos, klasikos ir archeologijos temas, kartu su Šiuolaikinio konflikto studijų centru, Škotijos diasporos studijų centru ir Viduramžių ir renesanso studijų centru.


Kompetencija

Mokyklos mokslinių tyrimų kokybę parodė 2014 m. "Research Excellence Framework", kai mūsų pateikimas istorijos grupei buvo vertinamas trečdaliu Jungtinėje Karalystėje už "pirmaujančių pasaulio" ir "tarptautiniu mastu puikių" mokslininkų skaičių; "Classics" buvo vertinta penktadaliu JK (Elsevier REF2014 rezultatų analizė).


Mūsų bendruomenė

Yra daugiau kaip 90 dėstytojų, 38 administracijos darbuotojai, 60 garbės profesorių ir stipendininkų, 300 absolventų ir dabartinė 1100 studentų, iš kurių apie ketvirtadalis yra tarptautiniai studentai.


Mūsų pastatas

Istorijos, klasikos ir archeologijos mokykla užima Vakarų sparną, priskiriamą A klasės senojo medicinos pastatui, esantį senamiesčio pietinėje dalyje.

Sukurta Edinburgo architekto Robert Rowand Anderson (1834-1921), Edinburgo medicinos mokyklos, pastatyta 1876-86, ir McEwan Graduation salė, jos sesuo pastatas, buvo pagrindiniai papildymai universiteto miesteliu. 1874 m. Buvo atidarytas konkursas dėl naujojo pastato konstrukcijos, šeši žymūs architektai pristatė planus nuo gotikos iki neoklasikinės iki modernistinės. Dešimt profesoriai medicinos ir anatomijos buvo vieningi renkantis Rowand Anderson kaip nugalėtojas, cituodamas savo dizaino funkcionalumą ir estetines savybes.

Pastatas yra Italijos Šiaurės Renesanso stiliaus, į kurį įeina Venecijos ir Bolonijos dizaino įtaka, įskaitant raudonuosius stogelius, kriauklių laiptų bokštą ir "Palazzo" fasadus. Prieš pateikdamas savo konkurso įrašą, Rowandas Andersonas buvo įkvėptas apsilankyti Europos medicinos mokyklose, muziejuose, pilyse ir bažnyčiose. Dėl didelio biudžeto apribojimų buvo praleistas didelis kampanijų ar varpelių bokštas, taip pat integruotoji baigimo salė, o šiaurinėje kiemo pusėje jis sumažėjo iki mažo varpelio, o "McEwan Hall" projektas buvo atidėtas iki 1890-ųjų.

1884 m. Andersonas kalbėjo apie jo projektavimo procesą, apibūdinant populiarų Palladian stilių kaip pernelyg griežtą, o gotikai netinka mokslinei amžiaus dvasiai. "Aš pasinaudojo to meno etapu, kuris atsirado Italijoje antroje penkiolikto amžiaus pusėje, kai šios šalies didieji protai pradėjo plisti dogmų ir bažnytinės valdžios obligacijas ir buvo pasiryžę ištirti visų dalykų prigimtį " Andersonui ir profesorams, kurie pasirinko savo laimėtą dizainą, architektūros stilius buvo skirtas padėti ir įkvėpti studentus, mokytojus ir tyrėjus, dirbančius jo sienose.


Naujausi renovacijos darbai

Iki Istorijos, klasikos ir archeologijos mokyklos judėjimo į pastatą Vakarų sparno interjeras buvo visiškai atnaujintas, kainodavus 14 milijonų svarų nuo 2009 m. Kovo mėn. Iki 2010 m. Rugpjūčio mėn. Dideli erdvūs kambariai su vaizdu į Middle Meadow Walk dabar namuose atlieka magistrantūros studijas kambariai ir "Jim McMillan" kambarys, bendras personalas ir antrosios pakopos studijų studentai, įvardyti kaip ankstesnio mokyklos vadovo garbei. Kiti nauji papildymai yra keletas archeologijos laboratorijų, aukštųjų technologijų paskaitų teatrai, specialios studijų sritys su išardomomis darbo vietomis ir mokyklos knygų kolekcijos.

Šios modernybės kontrastas - platus mokyklos didelio kolekcijos meno kūrinių ir artefaktų pasirinkimas, įskaitant klasikinės kolekcijos kolekcijos statulėlę, archeologinius rodinius ir istorinius dokumentus. Dabar jie puošia daugybę koridorių, studijų erdvių ir neoficialių susitikimų vietų visame pastate.

Vietos

Edinburge

Address
William Robertson Wing Old Medical School 4 Teviot Pl
EH8 9AG Edinburge, Škotija, Jungtinė Karalystė