Oficialus aprašymas

APIE MUS

Vadybos ir mokslinių tyrimų mokykla (TSMR) didžiuojasi savo įsipareigojimu siekti kompetencijos. Šis įsipareigojimas atspindi TSMR misiją - pasiūlyti studentams kokybiškas programas, teikti išskirtines paslaugas bendruomenėms, ir pažangiausius tyrimus, kurie informuoja apie politiką ir praktiką. TSMR taip pat yra įsipareigojusi kurti partnerystes su įvairiomis švietimo, paslaugų ir verslo subjektais, siekdama paskatinti mokslinius tyrimus ir naujovių praktiką įvairiose profesijose ir bendruomenėse.

TSMR yra unikali, derindama akademines ir profesines programas, kurios rengia žmones įvairioms pramonės šakoms. TSMR ne tik rengia aukštos kvalifikacijos studentus, bet ir specialistus, kurie turi įdomių ir reikalingų valdymo sričių. Raginame jus pažvelgti į mūsų akademines programas, kad galėtumėte sužinoti apie įvairias siūlomų galimybių spektrą.

Mūsų programos vadovaujasi TSMR koncepciniu pagrindu, kuriame aprašoma studentų kaip Inquirer-Professionals plėtra. Inquirer-Professionals teigiamai veikia studentų mokymosi patirtį, suprasdami ir taikydami profesines žinias, mokymo procesus, ugdymo kontekstą, mokinių mokymąsi, bendravimo įgūdžius ir profesinius santykius. Mes tikime, kad Inquirier-Professionals yra labai pasirengę patenkinti įdomius šiandieninio mokymo ir mokymosi poreikius, be mūsų aukštos kokybės akademinių programų. TSMR taip pat siekia įtraukti įvairią veiklą studentus, absolventus ir bendruomenę. Kaip studentas, galite dalyvauti daugybėje profesinių organizacijų, kurios teikia ilgalaikes draugystes su studentais, kurie dalijasi savo interesais ir profesine aistra.

Tikimės, kad jums patinka studijuoti TSMR. Mes laukiame galimybės pasidalinti su jumis savo įsipareigojimą siekti kompetencijos.

MŪSŲ MISIJA

Londono vadybos ir mokslinių tyrimų mokyklos misija yra pasiūlyti nacionaliniu lygmeniu konkurencingas ir tarptautiniu mastu pripažintas galimybes mokytis ir įvairioms mokiniams dalyvauti realiame pasaulyje. Londono vadybos ir mokslinių tyrimų mokykla, kaip žinių visuomenė, kuria partnerystes su kitomis švietimo įstaigomis, bendruomenių organizacijomis, vyriausybinėmis agentūromis ir privačiu sektoriumi, siekdama tarnauti regionams, kuriuos ji teikia ir daro įtaką pasauliui.

MŪSŲ VIZIJA

Londono mokslinių tyrimų vadybos mokykla (TSMR) siekia būti akademiniu lyderiu, pripažįstančiu naujoves ir kokybę, mokymą ir mokymąsi, tarptautinį statusą ir įsipareigojimą teikti paslaugas bendruomenėms ir visuomenėms, kurioms ji tarnauja.

MŪSŲ PAGRINDINĖS VERTĖS

TSMR šiuos rodiklius vertina kaip savo viziją:

  • Sąžiningumas. Mes laikome aukštus asmens charakterio ir vientisumo standartus kaip pagrindus, kuriais sukuriama TSMR.
  • Kompetencija: mes siekiame meistriškumo TSMR bendruomenėje, nes pasiekiame mokymo, mokslinių tyrimų, stipendijų, kūrybinės veiklos ir paslaugų.
  • Mokymosi centre: ugdome intelektinį lankstumą, žinias ir įgūdžius, integruodami mokymą, mokslinius tyrimus, vertinimą ir mokymąsi, kad skatintume nuolatinį mūsų mokslinės bendruomenės tobulėjimą.
  • Studentų centras: Mes esame įsipareigoję švietimui, tyrinėjimui ir tarnybai, kad atitiktų studentų kintančius poreikius. Mes skatiname visą gyvenimą trunkantį mokymąsi, pilietinę ir socialinę atsakomybę, lyderystę, individualų bei karjeros augimą.
  • Įvairovė: mes atsižvelgiame į įvairovę visais aspektais, suvokdami, kad abipusė pagarba individualybei ir visų įtrauktis yra gyvybiškai svarbios tiek asmeninei, tiek institucinei sėkmei.
  • Paslauga: palaikome ir pripažįstame paslaugas visais TSMR lygmenimis. Mes stengiamės prisidėti prie TSMR ir pasaulio naudos.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


The School of Management and Research

Įsikūręs mieste, kuris yra žinomas dėl kultūros, įvairovės, įdomios 2000 metų istorijos, kalbos, švietimo ir sporto įstaigų, vadybos mokyklos ... [+]

Įsikūręs mieste, kuris yra žinomas dėl kultūros, įvairovės, įdomios 2000 metų istorijos, kalbos, švietimo ir sporto įstaigų, vadybos mokyklos

Vis labiau sudėtingame verslo pasaulyje rinkodaros vaidmuo tapo svarbesnis nei bet kada. Be to, rinkodaros specialistai visame pasaulyje yra labai įdomūs universalumas, gebėjimas kurti ilgalaikę darnią strategiją ir patirtį.

Mūsų verslo ir strateginio marketingo kursai akcentuoja taikomąjį ir interaktyvųjį mokymąsi; tai suteikia jums įrankių, skirtų rasti realių pasaulio verslo iššūkių sprendimus ir kaip prijungti gaminius su žmonėmis nacionaliniu, regioniniu ir tarptautiniu mastu. Kitaip tariant, jis skirtas strateginiams rytdienos rinkodaros specialistams.... [-]

Jungtinė Karalystė Kardifas
Vasaris 2020
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The School of Management and Research

Įsikūręs mieste, kuris yra žinomas dėl kultūros, įvairovės, įdomios 2000 metų istorijos, kalbos, švietimo ir sporto įstaigų, vadybos mokyklos ... [+]

Įsikūręs mieste, kuris yra žinomas dėl kultūros, įvairovės, įdomios 2000 metų istorijos, kalbos, švietimo ir sporto įstaigų, vadybos mokyklos

Šio kurso tikslas yra padėti įvertinti strategijos ir įgūdžių, reikalingų visame pasaulyje konkuruoti, svarbą.

Mūsų strateginis verslo vadybos kursas pakeis jūsų nuomonę, tinklą ir verslą. Kursas remiasi mūsų giliosiomis žiniomis apie vadybos ir verslo kultūrą bei standartizuotomis praktikomis, kad studentams būtų suteikta esminių įgūdžių, reikalingų prižiūrėti skirtingose ​​tarptautinėse organizacijose esančias organizacijas. Nesvarbu, ar turite ankstesnę patirtį valdymo ar verslo srityje, kursas pagerins jūsų supratimą ir praktines pritaikymo praktikas.... [-]

Jungtinė Karalystė Kardifas
Vasaris 2020
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba