Oficialus aprašymas

MAM-US1

Mastrichto vadybos mokykla ir Universitetas Suffolk pradėjo įdomų bendradarbiavimo Executive MBA laipsnį, kalbant kurių dalyviai galės studijuoti tarptautinių vietose, Mastrichtas (Nyderlandai), Ipswich (JK) su galimybe studijuoti Bostono (JAV) taikomi vizų reikalavimai.

Tai vienas seniausių verslo mokyklų Nyderlanduose ir vienas iš jauniausių universitetų Jungtinėje Karalystėje partnerystė lėmė unikalų MBA, kuri sujungia tvirtą verslo tradicijas ir tarptautinę akreditaciją su verslumo energijos ir galimybių plėtrai. Programa yra pateikta visiškai anglų kalba.

Daugiau apie šį kelio-iųjų naują Vykdomosios MBA pamatyti straipsnį apie tai, kad buvo rodoma žurnale Verslo Kadangi

Gilinti ir stiprinti akademinius ir mokslinius ryšius tarp Nyderlanduose ir Jungtinėje Karalystėje, pavaduotojas Kancleris Safolko universiteto profesorius Richardas Lister atnešė vizito į MAM ne iš 2016 metų rugpjūčio pabaigoje.

MAM ir Safolko universiteto planuojate sutelkti išteklius plėtoti veiksmingą tarpvalstybinį mokslo partnerystę verslo mokymo, pagrindinį dėmesį skiriant socialinės ir aplinkos tvarumo ir atsakomybės, ypač aukštųjų technologijų ekonominę aplinką, kurioje mokymasis visą gyvenimą tapo imperatyvas dėl ekonominių konkurencingumą. Tai apims Bendradarbiaudami pasiūlyti individualiai įvairių valdymo ir verslumo laipsnių, trumpas programas ir verslo renginius. Sveikatos valdymas yra viena iš sričių, ypač kai abi institucijos bus surišti savo tinklus ir patirties.

MAM-US32
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA

Mastrichto-Safolko MBA yra trigubas tarptautiniu mastu akredituotos (AMBA, IACBE ir ACBSP) pasiūlė bendradarbiaujant su Suffolk verslo mokyklos ir Mastrichto vadybos moky ... [+]

Mastrichto-Safolko MBA yra trigubas tarptautiniu mastu akredituotos (AMBA, IACBE ir acbspsiūloma bendradarbiaujant su Suffolk verslo mokyklos ir) valdymo laipsnį Mastrichto vadybos mokykla. Tai vienas seniausių verslo mokyklų Nyderlanduose ir vienas iš jauniausių įstaigų Jungtinėje Karalystėje partnerystė lėmė unikalų MBA, kuri sujungia tvirtą verslo tradicijas ir tarptautinę akreditaciją su verslumo energijos ir galimybių plėtrai. Programa yra pateikta visiškai anglų kalba.

Pasibaigus 24 mėnesių programos pabaigoje gausite prestižinį titulą MBA - tarptautiniu mastu akredituotos kvalifikacijos diplomą Mastrichto vadybos mokyklos. Mastrichto-Safolko MBA yra reiklus, bet įkvepia visą darbo laiką programa, kuri bus išmokyti jus su valdymo ir vadovavimo įgūdžių, kurie bus padidinti jūsų karjerą pasaulio žinių ekonomikoje. Joje priemoka kūrybinės lyderystės ir inovacijų, ir suteikia jums galimybę pasinerti į tris dinaminės regionuose, kur technologinės inovacijos, kūrybinės industrijos, kultūros paveldo ir logistikos ir tiekimo grandinės nustatymas tempas pasaulio verslo tendencijas.... [-]

Olandija Mastrichtas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba