Learna Ltd

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl „Learna“?

Nesvarbu, ar norite jaustis užtikrintai reikalaudami atlyginimo pakėlimo / paaukštinimo, veiksmingiau bendrauti su savo komanda, pasiekti žinomų specialistų bendruomenę ar pagilinti verslo praktikos supratimą, mūsų EMBA programa vidutinio lygio vadovams suteiks būtent tai, ko jums reikia !

Įperkamas švietimas visiems

Vertė yra pagrindinis „Learna“ principas, todėl mes sukūrėme programas, kuriose atsižvelgiama į prieinamumą. Nediskriminuojame dėl kilmės šalies, todėl mūsų kursams nėra taikomas papildomas tarptautinis mokestis.

Sužinokite su ekspertais

Mūsų dėstytojai yra atrinkti iš visuotinio ekspertų sąrašo, atsižvelgiant į tinkamumą, o ne pagal vietą. Turėdamas tiek akademinės, tiek karjeros pripažinimą, jūsų dėstytojas kurso metu veiks kaip pedagogas ir mentorius.

Užmegzkite ryšius visą gyvenimą

Mūsų internetinė prigimtis leidžia jums pasinaudoti proga susisiekti su studentais, įsikūrusiais visame pasaulyje. Čia užmegzti santykiai ir tinklai bus neįkainojami padėsiantys klestėti jūsų karjerai.

Atsiliepimai

Nieko vertingo gyvenime nėra lengva! Ir mūsų programos nėra išimtis! Tačiau tie, kurie nori skirti laiko, gaus didžiausią naudą. Jums reikės įsipareigoti bent valandai per dieną. Mūsų sėkmingiausi studentai vidutiniškai praleidžia po 2 valandas per dieną savo studijoms ir dėl to užsidirba sau kvalifikacijos pažymėjimą, kuris siunčia labai aiškų signalą jų rinkai ir pramonei! Štai ką turi pasakyti mūsų praeities studentai.

Andrea Pentelow

„Mokymasis iš jūsų priskirtos grupės bendraamžių tikrai praplečia jūsų potencialią mokymosi patirtį. Visus metus augate kartu ir jaučiatės lyg ir šeima. Tai labai palanki aplinka. “

Christine Manga

„Tai labai išplėtė mano žinias. Galėti padaryti darbą man patogiu metu buvo fantastiška. Dirbdami grupėse, jūs galite kreiptis į temas iš įvairių pusių - tai privertė mane mąstyti šoniškai. “

Saguna Woochit

„Šis internetinis kursas klasėje suteikia jaukumo ir yra toks interaktyvus, kad norėčiau, kad mano meistrai paskui, tikiuosi, būtų daktaro laipsnis internete“.

Mūsų partneriai

„Learna“ programos rengiamos ir įgyvendinamos bendradarbiaujant su tarptautiniu mastu pripažintais švietimo lyderiais. Mes didžiuojamės darbu, kurį atliekame su savo partneriais, jie padeda mums užtikrinti, kad kiekviena programa būtų vykdoma aukšto lygio ir kad studentai turėtų galimybę gauti geriausios kokybės išsilavinimą.

137671_Clipboard02.jpg

Mūsų programos

Kartu su mūsų partneriu Gibraltaro universitetu.

Mūsų vykdomosios MBA yra 18 mėnesių internetinės programos vidutinio lygio vadovams, norintiems paspartinti savo veiklą! Profesiniam tobulėjimui reikalingas aiškumas, vizija ir sugebėjimas nuosekliai vykdyti teisingas strategijas. Be gairių ar gairių procesas gali būti didžiulis.

Mūsų EMBA gali padėti paspartinti jūsų augimą ir sutaupyti tūkstančius programų mokesčių. Iki šiol mūsų magistrantūros kursai padėjo daugiau nei 1000 specialistų iš 150 šalių ir teritorijų, ir mums bus didelė garbė paspartinti jus ir jums!

Finansų valdymo vykdomoji MBA

Mūsų finansų vadybos magistrantūra siūlo verslo lyderiams ir vadovams atsparias ateičiai ir sudėtingas studijų programas, kurios greitai praplės jūsų akademinį supratimą ir finansų valdymo praktiką.

Vykdomosios MBA rinkodaros valdyme

Rinkodara yra tarsi gyvas organizmas, ji niekada nesustoja vystytis. Mūsų rinkodaros magistrantūros MBA plėtoja jūsų supratimą apie rinkodarą šiame šiuolaikiniame ir dinamiškame pasaulyje - nedirbant pauzės jūsų karjerai.

Sveikatos priežiūros vadybos magistrantūra

Sveikatos priežiūros pokyčiai, tobulėjimas ir tobulėjimas yra neišvengiami ir reikalauja nepriklausomų, sąžiningų ir intuityvių lyderių. Prisijunkite prie mūsų vykdomosios sveikatos priežiūros vadybos MBA ir įsisavinkite sveikatos priežiūros verslo sudėtingumą.

Vykdomosios MBA svetingumo ir turizmo vadybos srityje

Mūsų svetingumo ir turizmo vadybos EMBA buvo sukurta siekiantiems pramonės lyderių. Derinant akademines studijas ir realaus pasaulio verslo patirtį, galima padėti išsiugdyti įgūdžius, reikalingus sėkmingai karjerai kurti.

Executive MBA

Visuotinė verslo aplinka nuolat kinta. Mūsų vykdomasis MBA suteiks jums žinių, įgūdžių ir pasitikėjimo savimi siekiant užimti lyderio pozicijas sudėtingose, nuolat besikeičiančiose organizacijose.

Verslumo MBA

Norite vadovauti verslumui organizacijoje? Mūsų verslumo verslo vadybos magistrantūra suteikia trokštantiems verslininkams įgūdžių ir žinių, reikalingų sėkmingam verslo augimui.

Vietos

Kardifas

Address
Learna Ltd, Ty Bevan, Cleeve Drive,
Llanishen

Kardifas, Velse, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: