Kingston University Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Verslo ir socialinių mokslų fakultetas sujungia Kingstono verslo mokyklą ir Teisės, socialinių ir elgesio mokslų mokyklą. Kartu jie ugdo kritinį mąstymą ir problemų sprendimo požiūrį į mokymąsi, turėdami tarptautinę perspektyvą.

Studijuodami čia galite tyrinėti svarbiausius visuomenės klausimus iš įvairių dalykų perspektyvų. Galite įgyti žinių iš pramonės, viešojo sektoriaus ir bendruomeninių paslaugų specialistų, taip pat iš mokslinių tyrimų aktyvių akademikų, turinčių specializuotų sričių. Svarbiausia, kad tai suteikia galimybę įsitraukti į įvairesnį vaizdą ir įgyti perimamų įgūdžių, kurių reikia norint sėkmingai karjeros srityje.

„Kingston Business School“ suteikė prestižinę AACSB (Association to Advance Collegiate Businesss Schools of Business) tarptautinę akreditaciją kaip pripažinimą už mūsų verslo švietimo meistriškumą. Šią akreditaciją pelnė vos 5% pasaulio verslo mokyklų. Daugelis kursų taip pat yra akredituoti ir pripažinti profesinių organizacijų, įskaitant magistrų asociaciją ir Chartered Institute of Marketing.

Teisės, socialinių ir elgesio mokslų mokykla siūlo daugybę psichologijos kursų, kurie yra akredituoti Britanijos psichologų draugijos (BPS). Taip pat galite pasirinkti studijuoti vieną iš nedaugelio JK laipsnių, siūlantį specialisto teismo psichologijos kvalifikaciją. Mūsų politikos ir žmogaus teisių kursus dėsto tarptautiniai specialistai, įskaitant buvusį „Amnesty International UK“ kampanijos direktorių ir dabartinį Britanijos žmogaus teisių instituto direktorių.

Mes nuolat tobuliname verslo ir socialinių mokslų studentų mąstymo ir problemų sprendimo būdus, kad patenkintume greitai kintančio pasaulio reikalavimus. Studijuok čia ir būk šio pasaulio formavimo dalis.

Kingstono verslo mokykla

Mes tikime, kad profesinę sėkmę formuoja asmeninių gebėjimų ir įgūdžių tobulinimas bei ugdymas, taip pat akademinė žinių sistema, siekiant paskatinti tobulėjimą ir pasiekti sėkmę. Rengdami profesiškai turtingus, darbdavių įtrauktus ir tyrimais pagrįstus kursus kartu su studentais dirbame siekdami padėti jiems pasiekti asmeninius tikslus ir siekti karjeros užmojų; ir būti pripažintam dėl savito požiūrio ir požiūrio į verslą.

Akreditacijos

Kingstono verslo mokyklai suteikta prestižinė AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business) tarptautinė akreditacija. Šią akreditaciją pelnė vos penki procentai pasaulio verslo mokyklų ir ji pripažįsta aukštą mūsų verslo mokymo kokybę ir standartą.

Daugybė kursų taip pat yra akredituoti ir pripažinti profesinių organizacijų, įskaitant magistrų asociaciją (AMBA), Europos vadybos plėtros fondą (EFMD) EPAS, Chartered Institute for Professional Development (CIPD), Chartered Institute of Marketing (CIM) ir Karališkoji kvalifikuotų matininkų institucija (RICS).

137845_pexels-photo-1438072.jpeg

Kodėl verta rinktis Kingstono verslo mokyklą?

Mūsų studentai yra ieškomi, į ateitį orientuoti lyderiai, kurie aktyviai verčiasi, keičiasi, kuria ir bendradarbiauja, kad galėtų prisidėti prie visuomenės ir turėti įtakos ekonomikai, kaip verslo įtakos kūrėjai ir darbo vietų kūrėjai.

Iššūkis

Mes skatiname savo studentus ginčyti suvokimą ir perspektyvas. Mes siekiame, kad mūsų studentai aktyviai analizuotų, kvestionuotų, aiškintų ir diegtų naujoves.

Keisti

„Kingston Business School“ nuolat žvelgia į ateitį aiškindama ateitį ir palaikydama žmones kylančius iššūkius. Mes motyvuojame studentus būti problemų sprendėjais ir įtakojančiais asmenimis, galinčiais geriausiai išnaudoti save ir kitus.

Sukurti

Kadangi skaitmeninimo ir IT poveikis verslo aplinkai ir pokyčiams ir toliau daro įtaką mūsų ateičiai, mes parengiame studentus ugdyti ir iniciatyvų mąstyseną, kad būtų galima nustatyti ir panaudoti galimas galimybes.

Bendradarbiauti

Mes suteikiame studentams galimybę ugdyti jų kūrybinius gebėjimus ir bendradarbiavimo požiūrį sėkmingai dirbti daugiadalykinėse komandose ir aplinkoje.

Paruošta verslui: mūsų kursai

Kuriame savo kursus kartu su pirmaujančiomis technologijų, gamybos, paslaugų ir finansų organizacijomis, siekdami užtikrinti, kad jie atitiktų šiandienos verslo problemas, iššūkius ir poreikius. Jūs įgysite supratimo, įžvalgos, įgūdžių ir įrankių, kad galėtumėte realiame pasaulyje baigti studijas.

Vizija: novatoriška, versli ir gyvenimą keičianti

Būti pripažintas visame pasaulyje už novatorišką ir verslią požiūrį į švietimą ir mokslinius tyrimus, sukuriantį ir realizuojantį gyvenimą keičiančias galimybes.

Misija: vadovauja tyrimais pagrįstu mokymu

Sukurti geriausią įmanomą aplinką darbuotojams ir studentams, kuri būtų įvairi ir įtraukianti, vadovaujama mokymosi, verslumo ir tyrimų.

Vertybės: Puiki personalo ir studentų patirtis

Kompetencija: vertiname kompetenciją, susijusią su personalo ir studentų patirtimi, mokymu ir tyrimais.

Inovacijos ir kūrybiškumas: vertiname inovacijas, kūrybiškumą ir verslumą, kurdami ir įgyvendindami idėjas.

Pagarba: vertiname įvairovę, kolegiškumą ir atsakingumą.

Kas mus skiria?

Kingstono verslo mokykla pasižymi keturiomis išskirtinėmis savybėmis, kurios ją išskiria iš kitų universitetų:

Įsidarbinimo galimybės

„Kingston Business School“ studentai turi didelę paklausą darbo vietoje. Mūsų kursų tinkamumas, glaudūs ryšiai su pramone, mūsų karjeros ir įdarbinimo tarnybų kompetencija, tinklinio renginiai su verslo lyderiais ir praktikos reiškia, kad mūsų studentai turi geras galimybes įsidarbinti.

Verslumas

Verslinis mąstymas yra mūsų DNR. Nesvarbu, ar norite būti pradedančiojo verslo dalimi, ar skatinti naujoves organizacijoje, „Kingston Business School“ įstosite į aukščiausią verslumo verslo mokyklą.

Mes esame įvertinti kaip sėkmingiausia JK aukštojo mokslo įstaiga pradedančiųjų absolventų srityje (Aukštojo mokslo verslo ir bendruomenės sąveikos tyrimas 2016 m.). QS TopMBA.com vertina mus kaip pirmąją vietą pradedančiųjų MBA srityje.

Nuo mūsų „Kingstono verslo inkubatoriaus“ iki darbo su „Smulkiojo verslo chartijos apdovanojimų“ schema, „Kingston Business School“ esame inovatyvaus mąstymo puoselėjimo ir ugdymo pradininkai. Taip pat gyvename tarptautiniu mastu pripažintame Smulkaus verslo tyrimų centre.

Tarptautinis reitingas, akreditacija ir narystė

Kingstono verslo mokykla yra viena iš vos 5 procentų pasaulio verslo mokyklų, turinčių AACSB International - asociacijos „Advance Collegiate Businesss Schools“ - akreditaciją.

Mes turime akreditaciją iš daugelio didžiausių ir įtakingiausių verslo mokyklų akreditavimo asociacijų.

Įranga

Mūsų tikslais pastatyta 26 mln. Svarų verslo mokykla buvo suprojektuota ir pastatyta atsižvelgiant į tvarumą, kad atspindėtų mūsų pasiryžimą įkvėpti, šviesti ir plėtoti studentus, kurie įtrauks savo tvarios elgsenos patirtį į savo būsimą darbą ir karjerą.

Mes turime pažangiausias mokymosi įstaigas, kuriose galite pritaikyti teoriją praktikoje. Mūsų moderniausia „Bloomberg“ prekybos salė yra modeliuojama prekybos salė, skirta trokštantiems finansininkams. Mūsų visiškai naujas „Kingston“ verslo inkubatorius yra specialiai pritaikytas kambarys studentams, dirbantiems pagal verslo idėjas.

Jūsų studiją palaiko internetinės mokymosi priemonės, tokios kaip studentų vidinis tinklas ir drobė. O mūsų miestelis yra įsikūręs 30 minučių nuo Londono centro, suteikdamas galimybę patekti į pasaulyje pirmaujantį finansų ir verslo centrą, esantį saugiausioje ir laimingiausioje sostinės vietoje.

Mūsų paslaugos

Mūsų studentai naudojasi geriausiais patogumais šalyje, įskaitant:

  • „Bloomberg“ prekybos kambarys, suteikiantis galimybę paragauti darbo tikruose prekybos aukštuose (Kingstonas yra vienas iš nedaugelio universitetų, siūlančių tai);
  • Specialūs apartamentai ir darbo vietos, IT priemonės ir socialinės sritys mūsų magistrantams;
  • Verslo tyrimų centras, įskaitant mūsų Smulkaus verslo tyrimų centrą;
  • „Kingstono verslo inkubatorius“ - verslo inkubatorių erdvė su priemonėmis, padedančiomis pradėti savo verslą;
  • Mokymosi išteklių centras, visą parą dirbantis per visą semestrą, turi prieigą prie bibliotekų, studijų erdvių ir kompiuterių; ir pagrindiniai tekstai, periodiniai leidiniai ir kompiuterio mokymosi paketai, prieinami iš daugiau nei 200 tinklo darbo vietų.

„Kingston Hill“ miestelis yra Kingstonas prie Temzės, balsavęs kaip saugiausias Londono priemiestis ir laimingiausia vieta gyventi. Centrinis Londonas yra per 30 minučių nuo Kingstono prie Temzės, suteikdamas studentams galimybę susipažinti su vienos svarbiausių pasaulio verslo sostinių gyvybingumu, dinamiškumu ir kultūrų įvairove.

Vietos

Kingstonas prie Temzės

Address
Kingston Hill
KT2 7LB Kingstonas prie Temzės, Anglija, Jungtinė Karalystė

Maskva

Address
строение 2 Центральный АО RU, Prechistenskaya Naberezhnaya, 11, Moscow, Russia, 119034
119034 Maskva, Moskva, Rusija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos