Imperial College Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Nuosekliai vertinami tarp geriausių pasaulio universitetų, Imperial College London yra pagrįsta mokslu ir institucija su kompetencijos reputaciją mokymo ir mokslinių tyrimų.

Kaip Londono imperatoriškojo koledžo, verslo mokykla yra pasaulinė lyderė mokslo ir technologijų srityje, mes vairuoti verslo pranašumą per verslo ir technologijų sintezė.

Mes jungiame novatorišką mąstymą ir supratimą, su naujomis technologijomis, ugdyti praktinius sprendimus realaus pasaulio problemas, kurioms tiek verslui, tiek visuomenei. Mūsų pasaulinės pirmaujančia mokslinių tyrimų informuoja mūsų magistrantūros ir vykdomosios švietimo programas ir siekiama vyriausybių, politikos formuotojų ir pasaulio verslo lyderių, kurie dažnai partnerių su mumis tyrimų projektus.

Mes pritraukti pačius gabiausius ir suteikti aplinką, skatinti novatorišką ir verslų mąstymą, todėl novatoriškoje idėjų, kad galima išnaudoti verslo galimybes.

Mūsų gyvenimą profesinis tobulėjimas tarnyba ir pasaulio Alumni tinklą užtikrinti, kad mūsų absolventai eiti turėti ilgą ir sėkmingą karjerą įvairiose pramonės šakose, visame pasaulyje.

Verslo mokykla yra tarp geriausių vieno procento viso pasaulio buvo akredituotos trijų didžiausių ir įtakingiausių verslo mokyklų akreditavimo asociacijų verslo mokyklų:

  • AACSB (asociacijos Advance Collegiate Schools of Business)
  • AMBA asociacija (magistrų) ir
  • EQUIS (Europos profesinio mokymo kokybės gerinimo sistema)
1
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online MSc » Matyti Health MSc » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras »

Vaizdo įrašai

Imperial Global MBA programme overview