ICP International College Portsmouth

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie ICP

2009 m. Įkurta ICP yra Portsmuto universiteto asocijuota kolegija, siūlanti studentams modernią ir dinamišką mokymosi patirtį. Kolegija teikia švietimo Pathways į įvairius Portsmuto universiteto universitetus aplinkoje, kuri skatina jus pasiekti puikių rezultatų savo studijose.

ICP yra pasaulinės Navitas grupės, tarptautiniu mastu pripažinto švietimo paslaugų teikėjo, kuris turi daugiau nei 120 kolegijų ir universitetų studentų žinių ir išteklių, dalis. Mes, ICP, labai stengiamės užtikrinti, kad Portsmuto universiteto patirtis yra aukščiausio lygio, kad galėtumėte pasiruošti būsimai karjerai pasaulio ekonomikoje. Pasirinkę "ICP Pathway , būsite pasirengę pasiekti akademinės sėkmės ir pasimėgauti nepamirštama mokymosi patirtimi.

Kur

ICP įsikūrusi Portsmuto universiteto miestelyje įsikūrusiame universiteto centre ir yra tik kelios minutės pėsčiomis nuo gražių paplūdimių palei pietinę Anglijos pakrantę.

Kada

Pradėti: rugsėjo, sausio arba birželio mėn.

Kas

Šiuo metu ICP yra daugiau nei 500 studentų iš daugiau nei 50 skirtingų šalių.

Kaip

  • Taikykite per savo šalies ICP atstovą
  • Taikykite internete per šią svetainę
  • Paskirkite susitikimą ir apsilankykite mūsų, žr. Išsamesnę informaciją mūsų informacijos sesijų puslapyje
  • Čia rasite mūsų priėmimo reikalavimus

Kodėl?

  1. Vieta - tik 90 minučių nuo Londono centro traukiniu, Portsmouth yra vienas iš saulėtų miestų šalyje.
  2. „Excellence“ - „Portsmouth“ universitetas yra prestižinio „Gold“ reitingo nugalėtojas Mokymo kompetencijos sistemoje (TEF) - vienas iš keturių aukso reitingų turinčių universitetų pietryčiuose.
  3. Lankstumas - SVV siūlo Pathways į daugiau nei 100 skirtingų Portsmuto universitetas studijų programų, reiškia, kad galite pasirinkti Pathway , kuris geriausiai tinka jums.
  4. Sėkmė - nuo 2009 m. Į Portsmuto universitetą įžengė daugiau kaip 2400 ICP studentų ir 2018 m. Daugiau nei 230 buvusių ICP studentų sėkmingai baigė Portsmuto universitetą.

Studentų gyvenimas

Portsmutas, vienintelis JK salų miestas, yra vienas ryškiausių ir įdomiausių šalies miestų. Įsikūręs Anglijos pietinėje pakrantėje ir tik 90 minučių tiesioginiu traukiniu į Londono centrą, tai puiki vieta gyventi, dirbti ir mokytis. Jis yra vienas iš svarbiausių uostų Jungtinėje Karalystėje ir sveikina žmones iš viso pasaulio.

Mokykitės Portsmute

Portsmuto universiteto istorija prasidėjo 1869 metais. Nuo pirmojo laipsnio apdovanojimo 1900 m. Universitetas išlaikė savo įsipareigojimą skatinti ir išlaikyti savo penkių fakultetų mokymo ir mokslinių tyrimų kompetenciją.

Mano ryšiai

„Portsmouth“ universitetas turi modernias kompiuterines laboratorijas ir bevielį internetą, taigi gausite visas galimybes palaikyti ryšį su savo šeima ir draugais, kad ir kur jie būtų.

Stovykloje

Reikšmingos investicijos į universitetą reiškia, kad studentai galės naudotis naujausia įranga. Daugelyje akademinių sričių Universitetas imituoja aplinką, suteikiančią tikrą mokymosi patirtį.

Kodėl mokytis Portsmuto universitete

Portsmuto universiteto istorija prasidėjo 1869 m. Nuo pirmojo laipsnio apdovanojimo 1900 m. Universitetas išlaikė savo įsipareigojimą skatinti ir išlaikyti savo penkių fakultetų mokymo ir mokslinių tyrimų kompetenciją.

Šiuo metu universitete yra apie 22 000 studentų, iš jų beveik 4000 užsienio studentų iš daugiau nei 130 šalių. Didėjantis geros reputacijos pavyzdys reiškia, kad universitetas tampa daugelio studentų, dėstytojų ir tyrėjų pageidaujamomis vietomis.

Universiteto tikslas - suteikti puikią studentų patirtį, orientuotą į žinias ir įgūdžius, būtinus vaidmeniui pasaulinėje darbo vietoje. Universiteto investicijas į puikią studentų patirtį suteikia studentai, o 89% jų yra patenkinti savo kurso kokybe Portsmute - virš sektoriaus vidutinio pasitenkinimo.

„Portsmouth“ universitetas yra geriausias 40 universitetų Jungtinėje Karalystėje pagal 2018 m. „Guardian League“ lentelę ir laikomas vienu iš geriausių 200 tarptautinių universitetų pasaulyje „Times Higher Education World University“ reitinguose 2017.

Moksliniai tyrimai Portsmuto universitete yra vertinami pasaulyje pirmaujančioje tyrimų kokybės tyrime JK universitetuose. Mokslinių tyrimų meistriškumo sistemos (REF) rezultatai, paskelbti 2014 m. Gruodžio mėn., Nustato, kiek viešųjų lėšų skiriama moksliniams tyrimams finansuoti. Didžiausią pasaulyje mokslinių tyrimų vertinimą, kuriuo siekiama įvertinti mokslinių tyrimų kokybę ir poveikį visose disciplinose, universitetams bus skiriama apie 2 mlrd. Svarų sterlingų per metus. Daugiau kaip 60% Universiteto pateiktų tyrimų vertinami kaip pirmaujanti pasaulyje ir tarptautiniu mastu puikiai, ty 24% daugiau nei 2008 m.

„Portsmouth“, nepaisant to, ką pasirinksite studijuoti, dalyvausite sudėtingame akademiniame kurse ir sužinosite puikioje erdvėje. Jūs studijuosite modernioje aplinkoje, naudodamiesi pažangiausiais patogumais. Naujausios išlaidos apima 4 mln. Svarų sterlingų bibliotekos atnaujinimą, 9 milijonų svarų sterlingų žiniasklaidos ir scenos meno erdvę bei 11 mln.

Daugelyje akademinių sričių Universitetas imituoja aplinką, suteikiančią tikrą mokymosi patirtį. Portsmuto universitetas pripažįsta, kad absolventai patenka į vis labiau konkurencingą darbo rinką, todėl įsidarbinimas yra studento studijų dalis. Jūs ne tik baigsite gerą laipsnį, bet ir būsite pasiruošę apdovanoti karjerai su būtinais įgūdžiais ir atributais.

Vietos

Portsmutas

Address
St Andrew's Court, St Michael's Road Portsmouth, Hampshire
PO1 2PR Portsmutas, Anglija, Jungtinė Karalystė