GCU London - MBA

Įvadas

Oficialus aprašymas

Paskelbta Glasgow Caledonian University Londono universiteto, Tai MBA programa buvo sukurta aplink mūsų įsipareigojimas bendrajam gėriui ir JT principų dėl atsakingo valdymo Švietimas (PRME). Tai savitas MBA programa yra skirta verslumo ir socialiai mąstančių individų su siekius tapti profesionaliu vadovu su instinktu kurti tvarų verslą socialiai atsakingai.

Tai praktiškas ir taikomoji programa suteikia įžvalgą į kasdienius iššūkius, su kuriais susiduria vadybininkai per verslo ir trečiojo sektoriaus organizacijos visame pasaulyje diapazone. Mes pabrėžiame, vaidmuo, indėlį ir integraciją iš pagrindinių verslo funkcijų, siekiant pagerinti jūsų sugebėjimą kurti ir įgyvendinti efektyvios organizacijos mastu strategijas.

Tai dinamiškas ir reiklios programa reikalauja savo energingą dalyvavimą. Kaip jums, jūsų bendraamžiai bus ambicingas, labai motyvuoti ir pasiryžę laimėti. Mes laukiame jūsų ant programos ir į mūsų pasaulio Alumni tinklą socialiai atsakingų lyderių.

GCU Londonas pritraukia neįvykdyti absolventų, iš viso pasaulio, ir siūlo neprilygstamą studento patirtį ir tarptautinį įsidarbinti.

GCU yra didžiuojamės, kad turime pažangiausius Campus Glazgo centre. Su Glasgow Caledonian Niujorko koledžo įkūrimo, mes esame pirmoji užsienio aukštojo mokslo įstaiga teikti laipsnius Niujorke.

Jūs, kaip šios programos, turi galimybę atlikti dviejų savaičių tyrimo laikotarpį bet kuriuo iš šių įdomių vietų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Vienerių metų MBA studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vienerių metų MBA

Master of Business Administration (MBA)

Su bendrabučiu Ištęstinės 1 metai January 2019 Jungtinė Karalystė London

[+]

[-]

Vaizdo įrašai

The GCU London Campus

Kontaktai

Adresas GCU London 40 - 48 Fashion Street
E1 6PX London, England, Jungtinė Karalystė
Telefonas undefined