Eaton Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

2013 m. Įsteigtas " Eaton Business School Limited" (EBS) (registracijos numeris 08671317) yra įtrauktas pagal Anglijos ir Velso įstatymus. Eaton Business School yra akredituota Britanijos nepriklausomos ir aukštojo mokslo akreditavimo tarybos. Eaton Business School taip pat yra patvirtintas ATHE partnerių centras, kuris apdovanojo 4-ąjį lygį iki patvirtintos RQF kvalifikacijos 7 lygio.

EBS, bendradarbiaudama su Guglielmo Marconi universitetu (GMU), teikia tarptautinę MBA ir MBA, turinčią specializuotas koncentracijas sveikatos priežiūros vadyboje, tiekimo grandinėje

Eaton Business School yra įsipareigojusi tarnauti darbuotojų profesiniams mokymams, siekiantiems pasiekti pasauliniu mastu pripažintų magistro, bakalauro ir diplomo programas per lanksčius studijų modelius - Onsite, Online ir self-study. Mes tikime, kad mokymasis būtinai turi būti ne tik fizinis klasėje. Technologijos galia yra optimaliai panaudota, kad būtų galima pritaikyti lanksčią pedagogiką kilnojantiems profesionaliems darbuotojams kelyje visame pasaulyje.

Šiandienos labai konkurencingoje ir dinamiškoje verslo aplinkoje tikimasi, kad esate žingsnis į priekį. Eaton Business School kruopščiai dirba tam, kad aprūpintų mokinius darbdavių reikalingais įgūdžiais ir patirtimi, suteikiant jiems galimybę plėsti savo žinias įvairiausiose disciplinose ir kurti išsamias žinias norimame sektoriuje (-se).

Vietos

Leicesteris

Address
Island Business Centre. 18-36 Wellington Street. Woolwich
SE186PF Leicesteris, Anglija, Jungtinė Karalystė

Šardža

Address
BM Towers, Office Suites
Al Nahda, Sharjah, UAE

Šardža, Šardža, Jungtiniai Arabų Emyratai

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: