Cookery School at Little Portland Street

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kulinarija mokyklos požiūris į maisto yra paprastas, modernus ir vaizduotės. Mums patinka dalintis savo idėjomis skanus namų virti ir nuolat ieškant šviežių įkvėpimo šaltinių atkreipti mūsų klasėse, per mūsų meniu ir tiekėjais.

Tuo Kulinarija mokyklos atmosfera yra įdomus ir informatyvus. Mes suteikti įgūdžių, reikalingų tapti patikimu ir nepriklausomu virėjas ir visi mūsų klasės turi labai didelę rankas ant praktikoje.

Visada yra daug galimybių užduoti klausimus ir įgyti supratimą apie tariamai reikalauja metodus. Kiekvienas sesijos apima degustacija visą maistą, kuri buvo padaryta, toliau stiprinti savo gebėjimą tapti kvalifikacijos namo virėjas.

Kulinarija mokyklos pagrindinė, Rosalind Rathouse, yra apsėstas maisto. Ji dirbo kaip profesionalus virėjas, paleisti savo kulinarijos verslą ir mokė kulinarija į tiek suaugusiems ir vaikams daugelį metų. Ji jaučiasi labai stipriai, kad tinkamai mokymas gali pradžiuginti net labiausiai unconfident virėjas iki Demystifying kulinarijos metodus ir žargono

Vietos

Londonas

Address
W1W 8BW Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: