Coventry University London

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tikra verslo patirtis

Koventrio universitetas yra rimtas dalykas. Mes esame viena didžiausių verslo kursų Europoje teikėjų. Siekdami užtikrinti, kad mūsų studentai išlaikytų pirmaujančią poziciją ir gautų geriausią įmanomą verslo patirtį, 2010 m. Pradėjome Coventry University London finansinio rajono širdyje.

Coventry University London įsikūręs pasaulio finansų rinkų centre mieste, kuris yra pasaulinis prekybos centras. Tai ideali vieta mokytis apie verslą. "Bloomberg", "Royal Bank of Scotland" ir "Allianz" yra tik keletas pasaulyje žinomų bendrovių, esančių mūsų slenksčio vietoje. JK Vyriausybės namai, šis gyvas, kultūriniu požiūriu įvairus miestas yra fantastinis būdas derinti studijas ir darbą bei pasinerti į verslo pasaulį.

Plėtoti savo verslo įgūdžius per įvairią su darbu susijusią patirtį ar modeliavimą. Mes pasiruošę stažuotėms ar kitiems su darbu susijusiems projektams, tokiems kaip konsultavimo projektai, verslumo projektai ir dar daugiau. Mes įdiegėme galimybes įsidarbinti kaip viską, ką darome, kad užtikrintume, jog esate pasirengę darbdavių vertinamiems įgūdžiams. Visi mūsų kursai yra suprojektuoti taip, kad jie būtų interaktyvūs ir susiję su verslo pasauliu. Jūs gausite naudos iš paskaitų, seminarų ir grupinio darbo mišinio, tuo tarpu daugelis vertinimų yra pagrįsti kursais.

Neakivaizdinės studijos

Neakivaizdinės studijos tinka tiems, kurie norėtų su studijomis suderinti darbą, šeimos ar kitus įsipareigojimus. Studijuodami ne visą darbo dieną, jūs neturite kitais įsipareigojimais sulaikyti, kol studijuosite, tačiau vietoj to galėsite pritaikyti savo studijas apie kitus prioritetus, leidžiančius jums įgyti kvalifikaciją, reikalingą jūsų karjerai. Neakivaizdinės studijos buvo suplanuotos atsižvelgiant į skirtingų gyvenimo ir karjeros etapų studentų poreikius, tuo pačiu metu suteikiant galimybę įgyti nepaprastą išsilavinimą.

Aukštos kokybės įstaiga

Galite būti tikri, kad esate prisijungęs prie visuotinai pripažintos kokybės institucijos, kaip rodo mūsų pastaroji pažanga per įvairias pirmaujančias lygaus stalus. Mūsų pasiekimai yra aiškus požymis, kad universitetas nuosekliai teikia kokybę daugelyje pagrindinių sričių, įskaitant studentų pasitenkinimą, mokymo ir mokslinių tyrimų kokybę, absolventų darbo perspektyvas, pasiektus laipsnio rezultatus ir dar daugiau. Kai kurie iš Koventrio universiteto pasiekimų yra šie:

  • Didžiausias 12 universiteto universitetas (Guardian University Guide 2018)
  • Studentų patirties top 4 (The Times ir Sunday Times "Good University Guide 2017")
  • Apdovanotas auksas "Mokymo kompetencijos sistemoje" (TEF) ("The Times" ir "Sunday Times" geras universiteto vadovas, 2017)
  • Karalienės apdovanojimas už įmones (2015 m. Tarptautinė prekyba)
  • 97% dirba arba tolesniame tyrime (DLHE tyrimas 2015/16 - šeši mėnesiai po baigimo)
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Pasaulinės MBA studijos » Matyti Vienerių metų MBA studijos » Matyti MBA » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

MBA Tarptautinis žmogiškųjų Išteklių Valdymas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų October 2018 Jungtinė Karalystė London + 1 daugiau

Šis kursas suteikia jums galimybę pasirengti sėkmingai karjerai, strategiškai valdant ir plėtojant žmones sudėtingoje ir greitai besikeičiančioje šiuolaikinės darbo vietos aplinkoje. [+]

Apžvalga

Vis daugiau ir daugiau organizacijų pripažįsta, kad geriausių talentų nustatymas (ir išlaikymas) ir išnaudojimas iš jų yra labai svarbus jų ateities sėkmei. Šis MBA kursas paruošs jus karjeros HR vadovavimas - padėti daugeliui organizacijų augti ir klestėti.

Studijuokite šiai MBA programai ir galite sukurti sėkmingą strateginio valdymo karjerą, kuriant žmones sudėtingame ir greitai besikeičiančiame šiuolaikinės darbo vietos pasaulyje. Jūs įgysite išsamų supratimą apie tai, kaip ir kodėl žmonės veikia darbe, ir apie atitinkamas teisines sistemas, reglamentuojančias žmogiškųjų išteklių valdymą. Jūs taip pat gilinsite savo supratimą, kaip rasti, plėtoti ir įsitvirtinti tinkamiausiu bet kokios organizacijos talentu.... [-]


Pasaulinės MBA studijos

MBA Global Business

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų October 2018 Jungtinė Karalystė London + 1 daugiau

MBA Global Business buvo sukurta siekiant suteikti absolventams patirties strategijos, rinkodaros, lyderystės, finansų, pasaulinio žmogiškųjų išteklių valdymo, tarptautinio verslo, vidaus prekybos ir projektų valdymo vidaus kontekste. [+]

Apžvalga

Plėtoti įgūdžius, reikalingus norint prisijungti prie naujos kartos strateginių verslo lyderių, mokytis kurti, plėtoti ir tvariai plėtoti organizacijas, kurios veikia pasauliniu mastu.

Šio kurso absolventai demonstruoja pažangią rinkodaros, finansų, žmogiškųjų išteklių valdymo, tarptautinio verslo, tarptautinės prekybos, projektų valdymo, strategijos ir lyderystės kompetenciją. Mokymasis yra labai naudingas: jūs gausite puikią praktinių įgūdžių ir darbo pasaulio patirtį, o jūs įgysite įsitikinimą, kad pasiruošę karjerai, su bet kokiu pramonės šakos atstovu.

Kursai yra tiek visą darbo dieną, tiek ne visą darbo dieną ir tinka visiems, kurie neseniai baigė studijas, tiems, kurie dirbo keletą metų. Taip pat galite pasiekti bendrą apdovanojimą: išlaikydami 2 konkrečius kursų modulius, galite įgyti CMI sertifikatą strateginiame valdyme ir lyderystėje.... [-]


MBA Global Financial Services

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų October 2018 Jungtinė Karalystė London + 1 daugiau

Studijuodami Londone galėsite pamatyti, kaip vienas iš sėkmingiausių finansų centrų pasaulyje veikia kasdien. [+]

Apžvalga

Iš Londono jaudinančio finansinio rajono širdies, pasiruoškite įsitvirtinti į vis labiau greitą, sudėtingą ir įdomų tarptautinių finansinių paslaugų pasaulį.

Nuo 2008 m. Įvykusios pasaulinės finansų krizės pagrindiniai ir tolimesni pokyčiai reikalavo šio sektoriaus lyderių naujo mąstymo ir elgesio. Naujasis kraštovaizdis yra plataus masto politiniai, reguliavimo ir technologiniai atsakymai į šiuos pokyčius, taip pat naujos verslo galimybės ir iššūkiai. Ši MBA analizuoja visų šių pokyčių reikšmę, rengdama absolventus vadovauti finansinių paslaugų organizacijoms ateityje.

Ši programa suteiks Jums aukšto lygio karjeros finansinėse tarnybose, nesvarbu, ar ką nors baigėte bakalauro studijas ar dirbote tam tikrą laiką, ir ar jums reikia MBA, kad pagreitintumėte savo karjeros laipsnį ar norite pereiti į šį sektorių pirmą kartą. Tai siūlo lankstumo pradžios datas spalio ir sausio mėnesiais, taip pat galimybes mokytis visą ar ne visą darbo dieną.... [-]


Vienerių metų MBA

MBA Tarptautinis Madų Valdymas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų October 2018 Jungtinė Karalystė London + 1 daugiau

"International Fashion Management" siekia išsamiai suprasti mados industriją. [+]

Apžvalga

Tai sudėtingas, sparčiai besiplečiantis ir skatinamas MBA kursas, skirtas pasiūlyti konkrečiam sektoriui būdingus verslo ir valdymo įgūdžius, reikalingus sėkmingai dirbti tarptautinėje mados vadyboje.

Šis kursas suteikia visapusišką mados verslo sampratą, o ne moko jus tapti dizaineriu ar gamintoju, kad galėtumėte kurti karjerą vadovaujant ar vadovaujant. Jame daugiausia dėmesio skiriama pasauliniams ir technologiniams pokyčiams, kurie pastaraisiais metais apibūdino pramonę; mados dizaino ir produktų kūrimo valdymas; ir tarptautinės mados gamybos ir mažmeninės prekybos strategijas.

Galbūt neseniai baigėte bakalauro laipsnį, mados ar bet kokios kitos disciplinos. Arba jūs galbūt jau dirbo tam tikrą laiką ir norite pagreitinti savo karjeros pažangą madingoje ar pirmą kartą perkelti į madą.... [-]


MBA Tarptautinis Marketingas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų October 2018 Jungtinė Karalystė London + 1 daugiau

Šis kursas gali suteikti jums žinių ir kompetencijos, reikalingos tarptautinės rinkodaros problemoms spręsti, taip pat gali padėti jums plėtoti sėkmingas tarptautines rinkodaros strategijas. [+]

Apžvalga

Šis įdomus kursas suteikia pagrindą aukštai plaukiojantiems karjerai tarptautinėje rinkodaroje ir versle. Jūsų MBA įrodys savo įgūdžius įvairiausių daugialypių įgūdžių, taip pat savo sugebėjimą mąstyti ir dirbti strategiškai.

Studentai ateina į šį kursą iš įvairių sričių ir dėl įvairių priežasčių. Galbūt jūs jau keletą metų dirbo, bet norėtumėte pakeisti kryptį ar įgyti aukštesnę kvalifikaciją, norėdami siekti savo karjeros. Arba galbūt norėsite pradėti savo verslą arba padėti savo verslui augti. Arba galbūt ką tik baigėte bakalauro studijas.

Nepriklausomai nuo jūsų susidomėjimo šiuo kursu, sužinosite pagrindines dabartines strategijos, vadovavimo ir finansų teorijas, taip pat specialias žinias apie rinkodaros valdymą ir technologijas. Jūs turėsite daugybę galimybių praktikoje patirti rinkodaros pasaulį, pritaikydami savo mokymą, kad galėtumėte įgyti praktinių įgūdžių ir baigti karjerą.... [-]


Vaizdo įrašai

A real business experience

Preparing you for the real world

Kontaktai

Coventry University London

Adresas Coventry University London, University House, 109-117 Middlesex Street
E1 7JF London, England, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė https://www.coventry.ac.uk/london/
Telefonas +44 207 247 3666