Capital School Of Business Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

„Capital School of Business & Management“ didžiuojasi, kad yra viena iš pirmųjų privačių tolesnio mokymo paslaugų teikėjų JK, kuriems buvo atlikta nauja JK pasienio agentūros (UKBA) patvirtintos švietimo įstaigos - Kokybės užtikrinimo agentūros - priežiūra.

Mes siūlome praktiškesnius, greitesnius kursus, kuriuose yra modulių, pagrįstų realaus pasaulio mokymusi ir situacijomis. Vietiniai britų ir ES studentai pagaliau pamato privačių kolegijų pranašumus; dėl šios šalies švietimo istorijos jaunimas visą gyvenimą buvo mokomas sunkiai mokytis ir patekti į gerą universitetą. Tačiau rezultatai tampa vis akivaizdesni, kai studentai išeina ir lieka be darbo. „Capital School of Business & Management“ tenkina studentų iš viso pasaulio, norinčio žengti savo oficialų išsilavinimą dar vieną žingsnį, poreikius. Kolegija tai pasiekia pasitelkdama tik kvalifikuotiausius dėstytojus, turinčius puikių akademinių rezultatų ir dėstymo sėkmę. Be to, „Capital School of Business & Management“ tenkina savo studentų poreikius vykdant aukštos kokybės mokymus miestelyje, pritaikytus įvairiems studentų poreikiams tenkinti.

Vietos

Londonas

Address
Capital House
388 High Road
Wembley
London, Middlesex
HA9 6AR.

HA9 6AR. Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: