Oficialus aprašymas

Priimdamas principą „ne scholae, sed vitae discimus“ (mokymasis ne mokyklai, bet gyvenimui), Stambulo Bilgi University pagal Bilgi švietimo ir kultūros fondo paraišką užėmė Turkijos aukštojo mokslo sistemoje kaip civilinė korporacija. 1996 m. birželio 7 d. ir vėlesnį Turkijos nacionalinės asamblėjos patvirtinimą pagal Įstatymo Nr. 4142 reikalavimus.

Laikui bėgant İstanbul Bilgi University išaugo iki 4 universitetų, kurių bendras plotas siekia 206 000 m2, ir šiuose keturiuose miesteliuose (Kuştepe 32 000 m2, Dolapdere 21 000 m2, santral istanbul 148 000 m2 - prie pastato ir Kozyatağı 4300 m2) toliau tarnauja savo studentams ir akademiniam pasauliui Turkijoje.

İstanbul Bilgi University , įgyvendinęs daugelį pirmųjų savo 23 metų ir siekdamas padidinti švietimo ir mokslinių tyrimų kokybę bei tapti universitetu, galinčiu konkuruoti pasauliniu mastu, pradėjo ilgalaikę partnerystę su Laureate Education, kuris yra vienas didžiausių tarptautinių švietimo tinklų. pasaulį, 2006 m. ir toliau yra šio tinklo dalis.

Šiuo metu universitete yra daugiau nei 20 000 studentų ir 40 000 absolventų; beveik 1000 akademikų; 7 fakultetai, 3 institutai, 4 mokyklos, 3 profesinės mokyklos ir 150 programų, teikiančių išsilavinimą savo asocijuotiesiems, bakalauro ir magistrantams.117230_rsz_adobestock_250661602.jpg

Mūsų vizija

Tarptautinis universitetas, plečiantis mokslo ir meno ribas, apima laisvę, vadovauja visuomenės vystymuisi, suteikia vietą, kurioje studentai ir dėstytojai dalijasi aistra mokymuisi ir kur visi akademiniai ir administraciniai nariai skiria save iki šios pabaigos.

Mūsų misija

Stambulo Bilgi University įsipareigoja prisidėti prie mokslo, meninės gamybos ir technologijų plėtros; šviesti asmenis, kurių mokslinių tyrimų ir problemų sprendimo gebėjimai atsirado laisvos minties ir socialinės atsakomybės suvokimo atmosferoje, kurių kompetencijos atitinka tarptautinius standartus ir kurie be etikos ir profesinio objektyvumo taisyklių taip pat yra atviri daugeliui -disciplininiai metodai; ir tarnauti visuomenei pagal daugialypius kokybės standartus.

Gyvenimas BİLGİ

Po moto „mokymasis ne mokyklai, bet gyvenimui“, Stambulas Bilgi University studentams siūlo universiteto gyvenimą, kur jie gali socialiai, akademiškai ir kultūriškai patobulinti save ir patirti visapusišką universiteto gyvenimą:

  • „Mokykitės“ kursuose ir vietose, tokiose kaip teisinės klinikos, architektūros dirbtuvės, inžinerijos ir sveikatos priežiūros laboratorijos ir „RGB Studios“
  • Per metus surengta daugiau kaip 1000 renginių, surengtų keturiuose miesteliuose, iš CERN (Europos branduolinių tyrimų organizacijos) paroda „Mokslo pagreitinimas“ į GAMES kongresą, kuriame dalyvavo Nobelio laimėtojai ir jaunieji socialiniai verslininkai apdovanojimai į „Crystal“ Apple.
  • Prieiga prie turtingos bibliotekos ir elektroninių išteklių
  • Daugiau nei 100 sporto klubų, menų, akademinių klausimų, naujų idėjų, socialinės atsakomybės projektų ir pomėgių117231_rsz_adobestock_100209996.jpg
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Bilgi University

BilgiMBA programa apima tris skirtingus skyrius. Be to, tai yra anglų programa. Norėdami baigti, studentas turi baigti 5 pagrindinius kursus, 5 pasirenkamuosius kursus ir ... [+]

Programos struktūra

Bilgi MBA programa gali būti baigta per tris semestrus.

BilgiMBA programa apima tris skirtingus skyrius. Be to, tai yra anglų programa. Norėdami baigti, studentas turi baigti 5 pagrindinius kursus, 5 pasirenkamuosius kursus ir galutinį projektą. BilgiMBA programos kursai papildomi komandinio darbo pratimais, projektais, pristatymais ir viktorinomis, be tarpinio ir baigiamojo egzaminų, kad studentas galėtų aktyviai dalyvauti.

Modulio pastabas galima sekti internete. Studentai turės prieigą prie „ Bilgi Learn“ internetinės platformos, kurioje papildomos užduotys pratimų, atvejų ir internetinės veiklos forma yra skirtos tolesniam atitinkamų paskaitų temų taikymui.... [-]

Turkija Stambulas
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

İstanbul Bilgi University