41 North Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mūsų verslo mokyklą

Mes siūlome pritaikytus vykdomosios švietimo programas, tarptautinė verslo mokykla siūlo DBA, Executive MBA. 41 Šiaurės pagrindinis dėmesys susideda iš dviejų pagrindinių temų: lyderystė ir technologijos. Be to, verslo mokykla yra tarpdisciplininė platforma diskusijoms tarp visuomenės, verslo ir akademinės bendruomenės.

Individualizuotos programos

Jei esate šiuo metu įdarbintas ir nenorite išeiti iš darbo, bet siekiate aukštesnės padėties? Ar esate pasirengęs skaitmenizuoti? Ką daryti dirbtinis intelektas (AI) ir robotų technika reiškia jūsų verslui? Ar manote, kad reikalinga skubi išorinė ir ekspertinė pagalba? Jei taip, tinkamas partneris yra 41 Šiaurė.

41 Šiaurė bendradarbiaus su keliomis tarptautinėmis mokymo įstaigomis, kad galėtume pateikti savo klientų organizacijoms naujausią ir pažangiausią mokymo / mokymosi aplinką. Konkrečiai mes sutelksime dėmesį į kūrybinio vadovavimo stilius; verslo skaitmeninimas ir mišrios darbo vietos valdymo plėtros versijos.

Apie mus

Stambulo verslo rajonas

41 North Business School įsikūrusi Stambule, yra pagrindinė prekyba dviem žemynais, įkvepia ir padeda vadovams įgyti reikiamų įgūdžių, kad taptų šiuolaikiniu lyderiu. 41 North Business School , bendradarbiaudama su pirmaujančiomis pasaulio technologijomis ir inovacijomis, ir tt Raskite mus, kur Rytai susitiko su Vakarais, 41-ojoje Šiaurės platuma.

Verslo mokyklos ir vadovavimo mokymo įstaiga Stambulo verslo rajone. FERKO parašo pastatas yra palaimingo dizaino kolekcija.

41 North Business School Stambule - Levent yra:

  • Europos pusėje, Bosforas
  • Apsuptas pasaulinės bendrovės būstinės
  • Šiuolaikinės prekybos centrai, restoranai, galerijos, koncertų salės ir veiklos centrai.

Mūsų miesteliu yra patogu pasiekti pasivaikščiojimo kelius ir požeminius takus, skirtus metro, metro ir pėsčiųjų susisiekimui. Be to, universitetas maksimaliai padidina jūsų produktyvumą, todėl jūsų mokymosi aplinka yra malonus, kai yra patogumų, tokių kaip elektrinių transporto priemonių įkrovimo taškai automobilių stovėjimo aikštelėse, verslo konsjeržo paslaugos, kavinės, restoranai ir gyvybingi socialiniai parkai.

Apie lyderystę

Manome, kad lyderystė yra ir menas, ir mokslas, apimantis ne tik racionalų požiūrį, bet ir emocinį ryšį.

Mokymosi patirtis

Mokymosi procesai ir susijusios technologijos per pastaruosius dešimt metų labai pasikeitė. Jau nebetenka, kad laikas nuo laiko sugyventų vadovus, jie turi būti apmokyti, kad būtų galima rengti laimėtus pasirodymus realiuoju laiku ir darbe.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti EMBA » Matyti DBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Executive MBA

Su bendrabučiu Ištęstinės 18 mėnesių June 2019 Turkija Istanbul

Yra trys svarbūs komponentai, kurie labai priklauso nuo patyrusio vadovo sprendimo įsiregistruoti EMBA programoje. Tai yra (A) CAREER EFFECT po baigimo; (B) PATIRTIS programos metu ir (C) verslo mokyklos KULTŪRA. [+]

Executive MBA

Grenoblio "Ecole de Management" (GEM) - 41 North Business School

Pagrindiniai faktaiData: 2019 m. Birželio mėnKalba: anglųVieta: Stambulas; Berlynas, Paryžius, Grenoblio pusiau įsikūręsTrukmė: 18 mėnesių, ne visą darbo dieną / 4 dienos per mėnesį ketvirtadienio popietę, penktadienįKreditai: magistras (120 ECTS kreditų)Kaina: 25 000 eurųProgramos apžvalga

Kur susitiks valdymo, inovacijų ir verslumo sritys!

Programos akademinis savininkas: Grenoblio "Ecole de Management" (Grenoblis, Prancūzija)Akreditacija: trijų akredituotų, AMBA, EQUIS, AACSB. Grenoblio "Ecole de Management" yra viena iš nedaugelio verslo mokyklų (1% mokyklų visame pasaulyje) turi tris akreditacijas, išskiriančias pirmaujančias tarptautines verslo mokyklas."School Rankings": "GEM" užėmė 21 vietą "Financial Times" Europos verslo mokyklose (2017 m.)Programos reitingai: Part-Time MBA programa buvo priskiriama 64-ajai visame pasaulyje, o programa taip pat yra 28-ojoje Europoje ir 5-oje Prancūzijoje (2017 m.).Kas?... [-]

Vaizdo įrašai

A current business school for current leaders re-skilling on technology & innovation

Kontaktai

Adresas Assembly Ferko Signature Büyükdere Cad. 175, Levent
34394 Istanbul, Istanbul, Turkija