41 North Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

APIE MŪSŲ VERSLO MOKYKLĄ

41 North Business School buvo įkurta 2017 m. Lapkričio 14 d. Kaip korporacija, turinti juridinį pavadinimą 41 North Business School Eğitim AŞ, įregistruota Stambule, Turkijoje.

Tarptautinė verslo mokykla taip pat siūlo atvirą įregistravimo struktūrą, skirtą pritaikytoms vykdomosios švietimo programoms. Ji siūlo aukštąjį išsilavinimą, MBA ir magistro laipsnį. 41 Šiaurės pagrindinis dėmesys susideda iš dviejų pagrindinių temų: lyderystė ir technologijos. Be to, verslo mokykla yra tarpdisciplininė platforma diskusijoms tarp visuomenės, verslo ir akademinės bendruomenės.

"Dabar sėkmės verslo pasaulyje apibrėžimas jau nebėra tas pats"

Tradiciniai verslo modeliai, vertikalios organizacinės struktūros ir tradiciniai vadovavimo stilius yra sugadinti dėl žlugdančių technologijų ir socialinių normų pokyčių. Būtinybė investuoti į save yra vienintelis dalykas, kuris lieka nepakitęs. Remiantis Stambule, kurios pagrindinis dalykas yra prekyba dviem žemynais, 41 North Business School įkvepia ir padeda vadovams įgyti reikiamų įgūdžių, kad taptų modernia

lyderis. 41 North Business School , bendradarbiaudama su pirmaujančiomis pasaulio technologijomis ir inovacijomis, ir tt Raskite mus, kur Rytai susitiko su Vakarais, 41-ojoje Šiaurės platuma.

APIE MUS APIE VIETĄ

SISTANBULIO VERSLO SALA

Verslo mokyklos ir vadovavimo mokymo įstaiga Stambulo verslo rajone. FERKO pastatas yra palaimingo dizaino kolekcija.

41 North Business School įsikūrusi 1-ojoje Europos Bosforo pusėje, ją supa pasaulinės bendrovės būstinė, modernios prekybos centrai, restoranai, galerijos, koncertų salės ir veiklos centrai.

APIE VADYBININKĄ

Manome, kad lyderystė yra ir menas, ir mokslas, apimantis ne tik racionalų požiūrį, bet ir emocinį ryšį.

Mūsų tikslas - ugdyti lyderių, kuriuos mokome, savimonės gebėjimus, kad jie galėtų plėtoti ne tik išorinius santykius su klientais, tiekėjais, vyriausybe ir investuotojais, bet ir jų empatinius santykius savo organizacijose. Mes įgaliname savo pokyčių valdymo galimybes. Tai taip pat svarbu kaip valdyti konkurenciją; todėl jo trūkumas gali kelti grėsmę bendrovės išlikimui. Vadovai turi aktyviai ir nuosekliai pritraukti naujų energijos į savo komandas, įdiegti pasitikėjimą ir priimti pokyčius. Mūsų paieška skirta lyderiams, kurie nori mokytis.

LEADERS'AGENDA TURKEY

Mokymosi patirtis

Mokymosi procesai ir susijusios technologijos per pastaruosius dešimt metų labai pasikeitė. Jau nebetenka, kad laikas nuo laiko sugyventų vadovus, jie turi būti apmokyti, kad būtų galima rengti laimėtus pasirodymus realiuoju laiku ir darbe.

Mokymosi pramonė mums suteikia daug įdomių ir naujų mokymosi modelių ir metodų. 41 Šiaurė atneš naujausią savo klientams.

Individualizuotos programos

Nėra dviejų organizacijų.

Ar esate pasirengęs skaitmenizuoti? Ką daryti dirbtinis intelektas (AI) ir robotų technika reiškia jūsų verslui? Ar manote, kad reikalinga skubi išorinė ir ekspertinė pagalba? Jei taip, tinkamas partneris yra 41 Šiaurė.

Nei dvi organizacijos nėra panašios, taip pat neturėtų būti jų mokymo ir plėtros programos. 41 Šiaurė nesiūlo arba neparduos fasuotų valdymo plėtros programų. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su kiekviena organizacija kurdami mokymosi sprendimus, atitinkančius jų konkrečius poreikius.

41 Šiaurė bendradarbiaus su keliomis tarptautinėmis mokymo įstaigomis, kad galėtume pateikti savo klientų organizacijoms naujausią ir pažangiausią mokymo / mokymosi aplinką. Konkrečiai mes sutelksime dėmesį į kūrybinio vadovavimo stilius; verslo skaitmeninimas ir mišrios darbo vietos valdymo plėtros versijos.

41 North Campus

Mūsų pamokos vyksta "Ferko Signature Business Center" centre, esančioje pagrindiniame Stambulo verslo ir socialinio rajono centre Levent Buyukdere prospekte, ir yra įrengtos aukščiausios klasės technologinės infrastruktūros.

Mūsų pamokos vyksta "Ferko Signature Business Center" centre, esančioje pagrindiniame Stambulo verslo ir socialinio rajono centre Levent Buyukdere prospekte, ir yra įrengtos aukščiausios klasės technologinės infrastruktūros.

Mūsų miesteliu yra patogu pasiekti pasivaikščiojimo kelius ir požeminius takus, skirtus metro, metro ir pėsčiųjų susisiekimui. Be to, universitetas maksimaliai padidina jūsų produktyvumą, todėl jūsų mokymosi aplinka yra malonus, kai yra patogumų, tokių kaip elektrinių transporto priemonių įkrovimo taškai automobilių stovėjimo aikštelėse, verslo konsjeržo paslaugos, kavinės, restoranai ir gyvybingi socialiniai parkai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti EMBA » Matyti DBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Executive MBA

Su bendrabučiu Ištęstinės 18 mėnesių June 2019 Turkija Istanbul

Yra trys svarbūs komponentai, kurie labai priklauso nuo patyrusio vadovo sprendimo įsiregistruoti EMBA programoje. Tai yra (A) CAREER EFFECT po baigimo; (B) PATIRTIS programos metu ir (C) verslo mokyklos KULTŪRA. [+]

Executive MBA

Grenoblio "Ecole de Management" (GEM) - 41 North Business School

Pagrindiniai faktaiData: 2019 m. Birželio mėnKalba: AnglųVieta: Stambulas; Berlynas, Paryžius, Grenoblio pusiau įsikūręsTrukmė: 18 mėnesių, ne visą darbo dieną / 4 dienos per mėnesį ketvirtadienio popietę, penktadienįKreditai: magistras (120 ECTS kreditų)Kaina: 25 000 eurųProgramos apžvalga

Kur susitiks valdymo, inovacijų ir verslumo sritys!

Programos akademinis savininkas: Grenoblio "Ecole de Management" (Grenoblis, Prancūzija)Akreditacija: trijų akredituotų, AMBA, EQUIS, AACSB. Grenoblio "Ecole de Management" yra viena iš nedaugelio verslo mokyklų (1% mokyklų visame pasaulyje) turi tris akreditacijas, išskiriančias pirmaujančias tarptautines verslo mokyklas."School Rankings": "GEM" užėmė 21 vietą "Financial Times" Europos verslo mokyklose (2017 m.)Programos reitingai: Part-Time MBA programa buvo priskiriama 64-ajai visame pasaulyje, o programa taip pat yra 28-ojoje Europoje ir 5-oje Prancūzijoje (2017 m.).FAKULTETAS... [-]

Vaizdo įrašai

A current business school for current leaders re-skilling on technology & innovation

Kontaktai

Adresas Assembly Ferko Signature Büyükdere Cad. 175, Levent
34394 Istanbul, Istanbul, Turkija