Sciences Po Tunis

Įvadas

Oficialus aprašymas

Akreditacijos ir partnerystė

Politikos mokslų institutas Tunise plėtoja partnerystėms prestižinius projektus bendradarbiaujant su tarptautinėmis institucijomis ir agentūromis, Tarptautinė asociacija politologijos, Europos asociacija žmogaus teisių apsaugos Tarptautinė Sociologiniai asociacijos ir Prancūzijos asociacija Politikos mokslai.

Konferencijos, susitikimai, mainai ir intervencijos profesorių ir ekspertų, kurie organizuojami bendradarbiaujant mokykloje su institucijomis, mokyklų ir universitetų partnerių politikos mokslų instituto Tunise.

Į Politikos mokslų instituto programos yra patvirtintos Aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerijos Tunise, bet ir EABHES, Europos Accriditation valdyba aukštųjų mokyklų, todėl Europos ir tarptautinį pripažinimą.

EABHES yra akreditacijos įstaiga, kuri leidžia iš Europos rekomendacijas dėl aukštojo mokslo résulatant Bolonijos deklaracijos birželio 19, 1999 įgyvendinimą ir atitinka nustatytus jos direktorių valdybos aktų ir procedūrų.

Studentų mobilumas užsienyje:

Tarptautinis atvirumas patvirtino pagal mobilumo, kad siūlo savo studentams galimybę praleisti vieną semestrą ar metus užsienyje Sciences Po Prancūzijoje ir mokyklų partnerių ir pasaulio universitetų.

Europos kontekstas universitete leidžia studentams dirbti tarptautinėje aplinkoje, todėl jį atvirą pasauliui ir sužinoti apie kitas kultūras per programas, parengtas bendradarbiaujant su mūsų partneriais ir mokymo rependant normas ir standartus pagrindinių Europos mokyklose.

Kasmet Europos universitetas Tunisas sveikiname studentus įvairių tautybių, kurie leidžia studentams vystytis kaip daugiakultūrėje kontekste.

Daugiadisciplinei programos ir novatoriškas pedagogika

Daugiadisciplininis mokymas:

Mokymo sukūrė ne iš politinių studijų Tunisas instituto, kuris yra susijęs su elito mokymo būdas, kuris apima naujų ekonominių ir geopolitinių klausimų, metu.

Mokymas šeriami aukštos kokybės mokslinių tyrimų, kultūros ir tarpdisciplininiu požiūriu teisės socialinių mokslų kuri vienija politologija į ekonomikos, vadybos ir informacijos-komunikacijos.

Profesionalus programa:

Pareigūnai profesionalai, dalyvaujantys mokymo paskaitų ir režisierius darbo forma, jie prižiūri mokinius per savo stažuotes ir įdarbinti į jų mokymą pabaigoje.

Tyrimai ir pedagoginėmis naujovėmis:

Tuo pusėje Politikos mokslų Tuniso institutasMokslinių tyrimų centras Europos universiteto Tunisas siūlo apmąstymams ir darbo mokslininkams profesoriai, studentai ir specialistai, kurių tikslas yra prisidėti prie naujų ekonominių, politinių ir socialinių teisių padėties Tunise ir tarpo tarptautiniu mastu.

Europos institucijos ir tarptautinės organizacijos partnerės iš politinių studijų Tunisas aktyviai dalyvauja mokslinių tyrimų instituto ir yra svarbi vystymuisi.

Pilietinė visuomenė, NVO, fondai ir asociacijos, taip pat prisideda prie įvairių programų politikos mokslų instituto Tunise.

Elitas, Think Tank mokslai PO Tunis:

"Elitas" yra idėjų iš grupės Politikos mokslų instituto Europos universiteto Tunisas (pirmasis politikos mokslų instituto Tunisas), laboratorija, bendradarbiaudama su Tarptautiniu tinklo Politikos mokslų ", tarptautinės politinės Mokslas asociacija "ir pirmaujanti akademinis bendradarbiavimas.

Po tarptautinės konferencijos "Mintys Tuniso revoliucija" 14 2017 m sausis sėkmės, kurią organizavo Europos studijų institutas Universiteto politikos Tunisas, Think Tank "elito" buvo paskelbta, siekiant užtikrinti tęstinumą mokslinių tyrimų ir stebėti simpoziumo temų darbą su mokinių, mokytojų ir mokslininkų dalyvavimo nuo Institut d'Etudes Politiques de Tunis, taip pat specialistų ir pilietinės visuomenės galvoti ne tik apie revoliuciją Tunisas, bet ir galvoti apie Tuniso ateityje.

"Elite" domisi politinių, socialinių ir ekonominių problemų revoliucijos ir nagrinėja klausimus, susijusius su demokratinės pereinamojo proceso savo nacionalinių ir tarptautinių matmenų ir vidinį požiūrį ir palyginti ją per organizavimas darbo ir mąstymo seminarus, siekiant pagerinti požiūrį ir veiksmų viešosios politikos; svarbus svertas politinės, socialinės ir ekonominės plėtros Tunise.

Kokybės aplinka

Su moderniu ir malonus miesteliu, Europos universitetas yra Kartaginos apylinkėse prie ežero Tunisas bankų, naujame rajone veiklos Khair-Eddin, netoli Sidi BouSaid, Salammbo ir istorinių vietų Kartagina ir 15 minučių nuo Tunis Carthage oro uosto.

Europos universiteto Tunisas miesteliu apima klases su vaizdo projektorių ir interaktyvios lentos, interneto ryšys per optinio pluošto, konferencijų salių, tradicinės biblioteka, dideliu kompiuterių laboratorijoje, kibernetinės kavinė, ligoninę ir studentų erdvėse per ir pastato išorėje.

paslaugos:

  • Biuro stažuotes ir kuravimo
  • Pagalba Biuro užsienio studentams
  • intraneto studentai
  • virtuali biblioteka
  • Klubo studentai ir absolventai
  • Sportas partneris centras netoliese universitetas

Bendrijos gyvenimas:

Klubas suteikia studentams galimybę įsitraukti į studentų gyvenimą ir įvairiose srityse: namuose tarptautinių studentų; konferencijos; tarptautinėje aplinkoje; Jaunesnysis verslo; kultūros Tour; muzika; fotografijos; Sportas ...

Konferencijos ir projektai:

Siekiant plėtoti analizės ir vadovavimo, mokyklos Tunise Europos universiteto reguliariai organizuoja konferencijas ir akademinius seminarus. Verslumo projektai taip pat organizavo per Europos universiteto Tunisas ir tarptautiniu mastu bendradarbiaujant su Europos mokyklomis Universiteto partneriais.

Vietos

Tunisas

Université Européenne de Tunis

Address
Campus de l’ Université Européenne de Tunis
Zone d' activité Khaireddine, Les Berges du Lac III. 2015

Tunisas, Tunisas, Tunisas
Interneto svetainė