German Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ieškokite studijų programų

Vokietijos verslo mokykla yra pirmoji unikalios verslo mokykla Tunise taikant Vokietijos standartus dėl vykdomosios švietimo kartu su savo partneriu University of Applied Management Manheime (verslo mokykla HdWM). GBS užtikrina savo tarptautinių profesionalų komanda tvarią, strateginį profesinio valdymo mokymus būsimiems vadovams EMEA.

BGS misija yra kurti, skatinti ir stiprinti švietimo poreikius atsižvelgiant į kultūrinę aplinką, kad jie galėtų dirbti tarptautinio verslo, į kurį anglų kalba yra bendravimo būtina. Todėl BGS tikslas yra užginčyti lyderių pridedant didelę reikšmę jų tolesnei karjerai anglų kalba, verslo ir mokslinių tyrimų srityje galimybes.

Apie mus

Su savo tarptautiniu profesionalų komanda, vokiečių verslo mokykla užtikrina tvarų, strateginio, profesinio valdymo mokymus būsimiems vadovams. Mūsų misija yra kurti, skatinti ir stiprinti savo žinias ir įgūdžius, būtinus dirbti tarptautinėje verslo aplinkoje. Tuo Vokietijos verslo mokykla, galite gauti MBA (Master of Business Administration) laipsnį, gauna verslo ar techninį sertifikavimą su mūsų individualų mokymo programas, ir pagerinti savo vokiečių ir anglų kalbas.

BPB tikslai yra šie:

  • siekti mokslinių tyrimų kompetenciją, karjeros plėtros ir tinklų
  • siekiant išugdyti lyderius skirtingų sektorių nacionalinės ir tarptautinės verslo ir viešųjų paslaugų

BGS stovi už švietimo kokybe ir visada nori tobulėti.

Vietos

Tunisas

German Business School

Address
UIT CAST, 48 Rue des Minéraux I Charguia 1 I
2035 Tunisas, Tunisas, Tunisas
Interneto svetainė
Telefonas
(+216) 31 10 11 11