Europe de COM

Įvadas

Oficialus aprašymas

COM Europa vadybos institutas Komunikacijos Europos mokyklos Tunisas, iškyla kaip didžiulis tinklo atviro bendravimo su prestižinių ir stiprių partnerysčių.

Ryšių priemonės didinti ir įvairinti. Bendravimas tampa orientuota į technologijų ir inovacijų: Taigi Europoje Com siūlo globalią viziją komunikacijos, svetainė atvira mokykla, mistikas, kuris nuolat atsinaujina.

Būkite kūrybingi, novatorišką žinių, komandinio darbo ir žinių, kad galėtų priimti sprendimus yra įgūdžių, kurie išmoko atviras bendravimas mokykloje, taip pat įmonėms ir institucijoms. Nuolatinis mainai su profesijos kanalai pedagogiką mokyti komunikatorių rytoj ir artikuliuoti savo žinias su tomis praktiką.

Dėka stiprios tarpkultūrinių įgūdžių ir žinių kompetencijos, absolventai Europos Com vystytis atsakingas pareigas Tunisasį Europa ir pasaulinis.

Kokybės aplinka

Su moderniu ir malonus miesteliu, Europos universitetas yra Kartaginos apylinkėse prie ežero Tunisas bankų, naujame rajone veiklos Khair-Eddin, netoli Sidi BouSaid, Salammbo ir istorinių vietų Kartagina ir 15 minučių nuo Tunis Carthage oro uosto.

Europos universiteto Tunisas miesteliu apima klases su vaizdo projektorių ir interaktyvios lentos, interneto ryšys per optinio pluošto, konferencijų salių, tradicinės biblioteka, dideliu kompiuterių laboratorijoje, interneto kavinėje, Infirmary ir studentų erdvės viduje ir pastato išorėje.

paslaugos:

  • Biuro stažuotes ir kuravimo
  • Pagalba Biuro užsienio studentams
  • intraneto studentai
  • virtuali biblioteka
  • Klubo studentai ir absolventai
  • Sportas partneris centras netoliese universitetas

Bendrijos gyvenimas:
Klubas suteikia studentams galimybę įsitraukti į studentų gyvenimą ir įvairiose srityse: namuose tarptautinių studentų; konferencijos; tarptautinėje aplinkoje; Jaunesnysis verslo; kultūros Tour; muzika; fotografijos; Sportas ...

Konferencijos ir projektai:
Siekiant plėtoti analizės ir vadovavimo, mokyklos Tunise Europos universiteto reguliariai organizuoja konferencijas ir akademinius seminarus. Verslumo projektai taip pat organizavo per Europos universiteto Tunisas ir tarptautiniu mastu bendradarbiaujant su Europos mokyklomis Universiteto partneriais.

Pedagogika, kuris atitinka darbo rinkos poreikius

Būdamas atitiktų darbo rinkos ir sukurti sinergiją tarp studentų ir įmonių yra pirmieji atstovybės COM Europoje, kad mūsų studentams kaip bendrauti, prisitaikyti, numatyti ir įvertinti ekonominius ir socialinius pokyčius.

Profesionalų dalyvavimas Mūsų mokymo programa

jų mokymą, rengiant seminarus, vadovėliai ir seminarus metu, mūsų studentai patenkinti aukštos klasės profesionalai, keistis su jais ir pasipriešinti savo teorines žinias profesinės praktikos.

Šie specialistai kviečiami į mūsų mokyklą bus įrėminti juos per savo stažuotes ir įdarbinti į jų mokymą pabaigoje.

Šiuo dvasia, mūsų studentai bus sukurti per mokymo, profesinio identiteto atitinka darbo rinkos poreikius metų.

Studentų mobilumas užsienyje ir partnerystės

Partnerystė su pagrindinių Europos mokyklose leidžia mūsų studentams praleisti vieną semestrą ar metus užsienyje prestižiniame universitete ar garsus įmonę. Tai leis jiems turėti daugiakultūrę viziją savo specialybės srityje, Atvirumas pasauliui, tapdamas susipažinę su kitos kultūros ir mėgautis tarptautinį patvirtinimą.

daugiakultūris

Europos kontekste KOM Europa jau leidžia mūsų studentams dirbti tarptautinėje aplinkoje per: - edukacinių programų, sukurtų bendradarbiaujant su mūsų partneriais užsienyje.

  • Mokymo programos, kurios atitinka normas ir standartus pagrindinių Europos mokyklose.

Kasmet Europos universitetas Tunisas sveikina studentus įvairių tautybių, kurie leidžia studentams vystytis kaip daugiakultūrėje kontekste.

Tarptautinis akreditacijos ir dukart laipsnis

Siekiant užtikrinti tarptautinį pripažinimą diplomų Com Europoje patvirtintas aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų Tunise ministerijos, bet taip pat akredituota Europos akreditacijos tarybos aukštųjų mokyklų (EABHES) ,

Europos akreditavimo valdyba aukštųjų mokyklų (EABHES) yra akreditacijos įstaiga, kuri leidžia iš Europos rekomendacijas dėl aukštojo mokslo gautą Bolonijos deklaracijoje 1999 birželio 19 d įgyvendinimą ir atitinka taisykles ir procedūras apibrėžta sonconseil Direktorių

Vietos

Tunisas

Address
Campus de l’ Université Européenne de Tunis
Zone d' activité Khaireddine, Les Berges du Lac III.

2015 Tunisas, Tunisas, Tunisas