Oficialus aprašymas

Sveiki Ši Chien universiteto koledžo Vadybos"Vadybos Kolegija verslui". USC vis labiau pripažįstamas kaip vienas iš pirmųjų mokyklų Taivano Anglų Mokoma programos (VMP). Siūlome Tarptautinis verslas Bakalauro ir magistro laipsnius už puikų tarptautinį standartą dėl plėtros ir mokymo, kad yra labai svarbūs jūsų ateities karjeros poreikius. Jei ieškote sudėtingas ir naudingas mokymosi patirtį, tai yra vieta jums.

USC kolegija Vadybos teikia Anglų Mokoma programa (VMP) į Tarptautinis verslas tai yra akademiniu griežta ir praktiškai reikšmingas. Mūsų mokykla glaudžius ryšius su nacionalinėmis ir tarptautinėmis visų dydžių įmonėms ir visuose sektoriuose.

Į Kolegijos valdymo, USC studentai skatinami ir mokomi būti verslumą ir novatoriškumą, suteikiant galimybes užsiimti su realaus pasaulio verslo problemas tiek mūsų programas ir mūsų profesinio mokymo vietas. Ši Chien universitetas yra Taipėjuje, kuriame dinamiškiausia regionų ekonomikai, mes plačiai naudotis lektorių iš įmonių ir pramonės. Rinkdamiesi USC kolegija Vadybos galite būti tikri, kad jums bus pereiti su kvalifikacijų, kurių reikia atverti duris į įdomų ir karjeros.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Shih Chien University

USC kolegijos Verslo pasiūlė sėkmingai Anglų mokė programą (ETP) Tarptautinis verslas nuo 2009 m. Kaip naujoviška mokykloje mes didžiuojamės akis į akį mokant su internet ... [+]

USC kolegijos Verslo pasiūlė sėkmingai Anglų mokė programą (ETP) Tarptautinis verslas nuo 2009 m. Kaip naujoviška mokykloje mes didžiuojamės akis į akį mokant su interneto technologijos užtikrinant mūsų studentai likti novatorišką verslo mokymo centre. Mūsų žiniomis paremtą paskaitos ir įgūdžių užsiėmimai bus ne tik išmokyti jus atitinkamą verslo žinių, bet bus aprūpinti jums įgūdžių, reikalingų platesnių jūsų studijų ir būsimos karjeros.

1 metai: Tarptautinė mokslinė konferencija

Privalomojo moduliai:

Tarptautinis marketingas vadyba Tarptautinis verslas Taikomoji statistika Tarptautinis finansų valdymas Verslo tyrimų metodas Vadybinė ekonomika ... [-]
Taivanas Taipėjus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba