Providence University

Įvadas

Oficialus aprašymas

AACSB Accredited
a_01

Kaip nustatyta iš mokyklos moto Virtus cum Scientia ir dorybės žinių, Apvaizda universiteto vertybes nuo įkurta 1956 metais bendrąjį išsilavinimą, taip pat profesinį mokymą.

Pagal universiteto tikslų "Holistinis formavimo ir profesinio orientavimo", mes siekiame šviesti mūsų studentams suvokti gyvenimo tiesa, gerumas, grožis, ir etikos vertę; plėsti pasaulio viziją ir komunikacijos gebėjimus; skatinti siekti žinių ir problemų sprendimo norą; ir turi specializuotų žinių ir tinkamo naudojimo technologija. Šie paaiškinta pirmiau pagrindinės kompetencijos apibrėžti studento įsidarbinimo iki baigimo ir yra integruotas į visas siūlomų kursų.

Kitaip tariant, Apvaizda universitetas nuosekliai siekia skatinti mokinių gebėjimus, daugiausia dėmesio skiriant ilgalaikę karjeros specializuotose srityse, kurios taip pat gali būti pervestos į skirtingų profesinių sričių. Pastaraisiais metais, paslaugų mokymosi praktika tapo pagrindinė vertybė universiteto skatinti universiteto kultūrą, pabrėžiant mokymo, mokslinių tyrimų, žmogiškumui, moralei ir paslaugas.

a_17

Misija

Apvaizda universiteto Taivanyje yra Katalikų Bažnyčios įstaiga. Pagal Evangelijos žinią meilės, gailestingumo ir teisingumo gaires, Apvaizda universitetas yra įsipareigojusi kiekvienam mokiniui kaip visuma asmens išsilavinimą. Ji siekia padėti joms visą gyvenimą vertybes, mokslinių tyrimų ir kritinio mąstymo gebėjimų ugdymui, kad jie gali turėti įtakos teigiamus pokyčius visuomenėje.

Apvaizda universitetas kaip katalikų universiteto krikščionių įkvėpimo ir juo siekiama šių tikslų:

  1. Refleksija Žinių tikėjimo šviesos
  2. Ištikimybė krikščionių pranešimas išreikštą Katalikų Tradicijos
  3. Institucinis įsipareigojimas žmonių paslaugą
a_10
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Pasaulinės MBA studijos » Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Pasaulinės MBA studijos

MBA Pasaulio

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Taivanas Nantun District

Internacionalizacija yra dabar pasaulinė tendencija. Plėsti mokinių bendrą vaizdą ir patirtimi, ši programa sujungia susijusius kokybinis valdymo kursus parengti studentus patenkinti konkurencingoje globalioje verslo aplinkoje poreikius. [+]

Internacionalizacija yra dabar pasaulinė tendencija. Plėsti mokinių bendrą vaizdą ir patirtimi, ši programa sujungia susijusius kokybinis valdymo kursus parengti studentus patenkinti konkurencingoje globalioje verslo aplinkoje poreikius.

Kursai yra dėstomi anglų kalba, siūlanti tarptautinių studentų, taip pat vietiniais studentais galimybes žengti kartu ir suteikiant jiems akademinius ir socialinius-kultūrinę aplinką ištirti tarptautinio verslo sudėtingumo.

Gyvenimo

Privalomieji dalykai

Kursas Kreditai tyrimo metodas 3 Pasaulinis verslo etika 3 Strateginis valdymas 3 Žmogiškųjų išteklių valdymas 3 Tarptautinis marketingas 3 Išplėstinė Finansų valdymas 3 Pasirenkamieji dalykai Kursas Kreditai Tarptautinio verslo vadyba 3 Organizacinė elgsena ir valdymas 3 Marketingo tyrimai 3 Tinklinis Marketingas 3 Vartotojų elgsena 3 Tarpkultūrinė vadyba 3 Projektų valdymas 3 Operacija valdymas 3 Turizmo vadyba 3 Elektroninė komercija Operacinė valdymas 3 Kinų kalba mokymo kursai 3 Priėmimas Paraiška yra atvira ištisus metus! Rudens semestro prasideda rugsėjo viduryje. Pavasario semestras prasideda vasario viduryje. Pastaba: Pavasario semestras yra tik GIP MBA & bakalauro laipsnį turizmo ir kosmetikos mokslo. [-]