National Taiwan University College of Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Vizijos Taivano nacionalinis universitetas yra išsamus tyrimų institutas, kuris yra grindžiamas išsamiu ir integruotą akademinį pagrindą.

Universiteto studentai ir dėstytojai yra tarp labiausiai puikus tautos ir jos šūkis "Integrity, darbštumas, ištikimybė, ir užuojautos" tarnavo kaip jo siekti švietimo, mokslinių tyrimų pamatinėje uolienoje, taip pat administracinės kompetencijos.

Su jo įkūrimo įsišaknijusi tokiais idealais, NTU toliau teikti įvairiapusę, konkurencingą ir tarptautines mokymo programas, o reikalaudami stiprios akademinės mokymo pažangiausius mokslinius tyrimus ir plėtrą. Ji taip pat aktyviai ieško galimybių bendradarbiauti su pramonės privačiame sektoriuje taip, kad atitiktų savo socialinę atsakomybę duoti atgal į visuomenę. Kaip vieną iš pasaulio žymus mokslinių tyrimų ir švietimo institutai teikiančių vadovavimo ir akademinę kompetenciją įvairiausių disciplinų, NTU anketa ateities vizija yra galiausiai anksto kaip numeris vienas kinų kalbos universitete, taip pat turi būti nurodytas vienas iš geriausių visų tarptautinių universitetų.

Įkurta

1928 kaip Taihoku Imperial universiteto 1945 m Taivano nacionalinis universitetas

Fakultetas (nuo 2013 m)

Dieninis Fakultetas: 2044 Neakivaizdinės Fakultetas: 1911

Studentai (nuo 2013)

Bakalauro: 16588 Magistro: 10989 Daktaro: 4591 Iš viso: 32168

Mokslo ir studijų padaliniai

NTU yra sudaryta iš 11 kolegijų, 54 departamentų ir 105 antrosios pakopos studijų institutų, suteikiant apie 8000 laipsnių per metus. Universitetas taip pat gali pasigirti tarptautinių ir nacionalinių mokslinių tyrimų centrų skaičių, taip pat daugiau nei tris dešimtis universitetinio lygio mokslinių tyrimų centrus.

Miesteliai

Universiteto miesteliu driekiasi maždaug 34283 hektarų visoje visai Taivanas, pagrindinis Campus įsikūrusi šalies sostinė, Taipėjus miesto širdyje. Pagrindinė bendrabučiu Medicinos koledžo ir universiteto ligoninės Santariškių klinikų Universiteto Žemės ūkio Chubei filialas Yinlin filialas Xitou eksperimentinio ūkio

Šūkis

"Sąžiningumas, darbštumas, ištikimybė ir gailestingumas"

Garbės

1 Nobelio premijos laureatas, 3 valstybių vadovai

Biblioteka kolekcija

Apima daugiau nei 4 mln apimtis, 40 tūkst periodinius pasirinkimus ir daugiau nei 1 mln kolekcijas įvairiomis formomis.

Apžvalga

NTU kolegija Vadybos buvo įkurta 1987 metais. Žvelgiant atgal, kolegijos plėtra gali būti suskirstyti į keturias pagrindines stadijas: primityvus etape auga etape plėtros etapą, o naujovių ir kompetencijos etape. Pagal dabarties ir praeities dekanai lyderystės kolegija dabar susideda iš departamento ir Graduate Institute of Business Administration, katedros ir universiteto instituto apskaitos departamento ir universiteto instituto, Finansų departamento ir Graduate Institute of International Business, departamento ir absolventas institutas Informacijos vadybos Global MBA programa, MBA programą ir anglų-mokė bakalauro programa Verslo administravimas.

NTU kolegija Vadybos gyvena 109 neapmokėtų dieninio fakulteto nariai, iš kurių daugelis baigė geriausių pasaulio universitetų, pavyzdžiui, Stanfordo universitetas, Jeilio universitetas, Masačiusetso technologijos instituto, Čikagos universitetas, Pensilvanijos universitetas, Northwestern universiteto ir kt. Dėl akademinių tyrimų, daugiau nei 100 dokumentai skelbiami kasmet profesorių Kolegijos SSCI ir BST žurnalų, pasiekimas, kartu su ekonomikos augimu, kuris konsolidavo tarptautinį autoritetą Kolegijoje. Kaip ir 2012 metais, studentas gyventojų yra maždaug 3600, visi jie yra perspektyvus elitas rytojaus pažangos.

Per pastaruosius kelerius metus, Kolegija aktyviai užsiima tarptautinių akademinių mainų skatinimui ir strategijų internacionalizavimo formuluojant, tiek dėl į platų teigiamų įvertinimų iš tarptautinių akademinės laimėti. 2010 NTU kolegija Vadybos buvo oficialiai akredituota AACSB International, garbė, kad padėjo Aukštesnysis neatsilikti nuo aukštos kokybės mokslinių tyrimų ir švietimo tarp aukščiausios klasės verslo mokyklų visame pasaulyje.

Nuo 2010 Kolegija aktyviai pradėjo keletą iniciatyvų, internacionalizavimo, tarp kurių yra SM pasirašymą Dual Laipsnis programas su Pekino universiteto ir Fudan universiteto Kinijoje ir kurti partnerystę su strateginiais partneriais universitetais JAV ir Honkonge, kalbant apie serija gilinti bendradarbiavimą ir skatinti pasaulio akademinių išteklių pasidalijimą. Tuo tarpu, Kolegija bendradarbiauja su žinomais šalies įmonių pirmąjį pasaulyje verslo mokykloje, kuri įtraukta debesis technologijas į mokymo ir mokymosi per akademinės programos cloud computing taikymo vietų kūrimą. Iš viso kolegija atsargines jokių pastangų siekdama sustiprinti savo pasaulinį autoritetą tarp geriausių pasaulio verslo mokyklų.

Vizija

Mūsų vizija yra tapti viena iš pirmaujančių valdymo mokyklų Azijos regione ir pasiekti pasaulinį pripažinimą dėl savo aukšto lygio mokymo ir mokslinių tyrimų.

Misija

Kolegijos misija yra ugdyti akademinės ir verslo sektorius per aukštos kokybės ekosistemos, kurios palengvina mokymąsi ir inovacijas. Šie sustiprintas poveikis apima

Auklėjamąjį poveikį
Akademinė poveikis
Tarptautinis poveikis
Pramonės poveikis
Socialinis poveikis

Vertybės (Taida)

Komandinis darbas (團隊 合作)
Atskaitomybė (負責任)
Vientisumas (誠信 正直)
Darbštumas (勤勉)
Ambicijos & Vision (抱負 與 遠見)

Suburti geriausios talentus ir bendrai nustatant pasaulinės klasės kolegija Vadybos

Nors bendras Universiteto strategija internacionalizacijos siekia 33% studentų dalyvavimo (maždaug 1/3; daugiausia bakalauro lygio) trumpalaikių užsienio studijų, Vadybos Kolegija yra nekantriai stumia 100% studentų dalyvavimas yra per platų keitimo galimybės būtų joms prieinama.

NTU kolegija valdymo tikisi, kad jos studentams tapti ne tik lyderiai vidaus verslo, bet labai ieškoma po verslo specialistams Azijos ir kitų pasaulio dalių, pagrindinių įmonių per verslo transformacijų ir pasaulio strateginio kartografavimo, stiprinti Taivano poveikį pasaulio ekonomikai ir pagerbimo jų Alma Mater su savo pasiekimais, savo ruožtu, patvirtinantį NTU College of Management statusą kaip premier verslo mokyklos mandarinų kalbančių pasaulio.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Pasaulinės MBA studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Pasaulinės MBA studijos

Pasaulinis mba

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 metai September 2019 Taivanas Taipei + 1 daugiau

[+]

[-]

Vaizdo įrašai

NTU Global MBA

Kontaktai

National Taiwan University

Adresas No.1,Sec. 4, Roosevelt Rd., Taipei City 106, Taiwan(R.O.C)
Taipei, Taivanas
Interneto svetainė http://exp.management.ntu.edu.tw/en/GMBA
Telefonas +886 2 3366 1030