Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Visions

Nacionalinis Taivano universitetas yra išsamus mokslinių tyrimų institutas, kurio pagrindą sudaro visiškas ir integruotas akademinis pamatas. Universiteto studentai ir fakultetai yra vieni iš didžiausių tautos, o jo šūkis "Sąžiningumas, kruopštumas, ištikimybė ir gailestingumas" yra pagrindinis uždavinys vykdant švietimo, mokslinių tyrimų ir administravimo kompetenciją. Remdamasi tokiais idealais, NTU ir toliau teikia įvairią, konkurencingą ir tarptautinę mokymo programą, tuo pat metu reikalaudama stipraus akademinio mokymo, skirto pažangiausiems moksliniams tyrimams ir plėtrai. Ji taip pat aktyviai ieško galimybių bendradarbiauti su pramonės šakomis privačiame sektoriuje, kad būtų įvykdyta socialinė atsakomybė grąžinti visuomenę. Kadangi NTU ateities vizija yra vienas iš didžiausių pasaulio mokslinių tyrimų ir švietimo institucijų, teikiančių lyderystę ir akademinę kompetenciją daugelyje disciplinų, ji turi būti kaip vienas didžiausių kinų kalbų universitetų, taip pat būti viena iš geriausių visų tarptautinių universitetų. Įkurta

 • 1928 m. Kaip Taihoku imperatorinis universitetas
 • 1945 m. Kaip Nacionalinis Taivano universitetas

Fakultetas (nuo 2013 m.)

 • Dieninės fakulteto fakultetas: 2,044
 • Dalis fakulteto: 1911

Studentai (nuo 2013 m.)

 • Bakalauro laipsnis: 16 588
 • Meistras: 10899
 • Doktorantūra: 4,591
 • Iš viso: 32,168

Akademiniai ir tyrimų vienetai

 • NTU susideda iš 11 koledžų, 54 departamentų ir 105 aukštųjų mokyklų, suteikiančių apie 8000 laipsnių per metus. Universitete taip pat yra daugybė tarptautinių ir nacionalinių mokslinių tyrimų centrų, taip pat daugiau kaip trys dešimtys universitetinių mokslinių tyrimų centrų.

Campus

 • Universiteto miestelyje yra maždaug 34 283 ha visame Taivanyje, o "Main Campus" yra tautos sostinės Taipei miesto širdyje.
 • Pagrindinis Campus
 • Medicinos kolegija ir universitetinė ligoninė
 • Universiteto ūkis
 • Chubei filialas
 • Yinlin filialas
 • Xitou eksperimentinis ūkis

Motto "Vientisumas, kruopštumas, ištikimybė ir gailestingumas" apdovanojimai 1 Nobelio premijos laureatas, 3 valstybės vadovai Bibliotekos kolekcija apima daugiau nei 4 milijonus tomų, 40 tūkst. Periodinių rinkinių ir daugiau kaip 1 milijonas įvairių formų kolekcijų.

Apžvalga

NTU Vadybos kolegija buvo įkurta 1987 metais. Atsižvelgiant į tai, kolegijos plėtrą galima suskirstyti į keturis pagrindinius etapus: pradinę stadiją, augimo stadiją, plėtros etapą ir novatoriškumo bei kompetencijos stadiją. Vadovaujantis dabartiniais ir praeities dekanais, koledžą dabar sudaro Departamento ir verslo administravimo magistro institutas, Departamentas ir Apskaitos studijų institutas, Departamentas ir Magistro Finansų institutas, Tarptautinio verslo departamento ir Magistro studijų instituto, Departamento ir Meistras informacijos vadybos, Global MBA programa, Executive MBA programa ir anglų kalbos bakalauro studijų programa verslo administravimo srityje. NTU Vadybos koledžas yra nemažai iš 109 puikių dieninių fakulteto narių, iš kurių daugelis baigė aukščiausius pasaulio universitetus, tokius kaip Stanfordo universitetas, Jale universitetas, Masačusetso technologijos institutas, Čikagos universitetas, Pensilvanijos universitetas, Šiaurės vakarų universitetas ir taip toliau. Kalbant apie akademinius tyrimus, koledžo profesoriai kasmet skelbiami daugiau nei 100 straipsnių, kurie yra SSCI ir SCI žurnalų pasiekimai, taip pat nuolatinis augimas, kuris sustiprino kolegijos tarptautinę padėtį. Nuo 2012 m. Studentų skaičius yra maždaug 3600, o visi jie yra perspektyvūs elitai rytdienos pažangai. Per pastaruosius keletą metų Kolegija aktyviai įsitraukė į tarptautinių akademinių mainų skatinimą ir internacionalizavimo strategijų formavimą, todėl laimėjo daugybę tarptautinės akademijos pripažinimų. 2010 m. NTU Vadybos kolegija buvo oficialiai akredituota "AACSB International", garbės, padėjusios Koledžui išlaikyti aukštos kokybės mokslinius tyrimus ir švietimą tarp aukščiausio lygio verslo mokyklų visame pasaulyje. Nuo 2010 m. Kolegija aktyviai pradėjo keletą iniciatyvų internacionalizavimui, įskaitant memorandumų pasirašymą dvejopo laipsnio programose su Pekino universitetu ir Fudano žemyninės Kinijos universitetu ir partnerystės ryšius su JAV ir Honkongo strateginiais partneriais universitetuose gilinti bendradarbiavimą ir skatinti bendrų akademinių išteklių pasidalijimą. Tuo tarpu Kolegija bendradarbiavo su žinomomis vidaus įmonėmis pirmaujančios pasaulio verslo mokyklos, kuri įtraukė debesų technologijas į mokymą ir mokymą, sukūrimą taikant akademinę programą, susijusią su debesų skaičiavimu. Apskritai kolegija neprisiima pastangų siekdama sustiprinti savo pasaulinę poziciją tarp geriausių pasaulio verslo mokyklų.

Vizija

Mūsų vizija - tapti viena iš pirmaujančių vadybos mokyklų Azijos regione ir pasiekti pasaulinį pripažinimą už puikų švietimą ir mokslinius tyrimus.

Misija

Koledžo misija - ugdyti akademinius ir verslo sektorius, naudojant aukštos kokybės ekosistemą, kuri palengvina mokymąsi ir inovacijas. Šis padidintas poveikis apima

 • Švietimo poveikis
 • Akademinis poveikis
 • Tarptautinis poveikis
 • Pramoninis poveikis
 • Socialinis poveikis

Pagrindinės vertybės (TAIDA)

 • Komandinis darbas (團隊 合作)
 • Atskaitomybė (☮責任)
 • Vientisumas (誠信 正直)
 • Diligence (勤勉)
 • Ambicija

Suderinti aukščiausio lygio talentus ir pasaulinės klasės vadybos kolegijos kūrimą

Nors universiteto bendra internacionalizacijos strategija siekia 33% studentų dalyvavimo (maždaug 1/3, dažniausiai bakalauro laipsnį) trumpalaikiuose užsienio studijose, vadybos kolegija nekantriai siekia 100% studentų dalyvauti įvairiuose keistis jais galimybėmis. NTU Vadybos kolegija tikisi, kad jos studentai taptų ne tik vietinių įmonių lyderiais, bet ir labai mėgstu verslo specialistais Azijoje ir kitose pasaulio dalyse, vadovaudamiesi įmonėms per įmonių pertvarkas ir pasaulinį strateginį kartografavimą, stiprinant Taivano įtaką pasaulio ekonomikai ir gerbiant savo alma mater su savo pasiekimais, savo ruožtu patvirtina NTU Vadybos kolegijos statusą, kaip premjerinę verslo mokyklą mandarinų kalboje pasaulyje.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Pasaulinės MBA studijos

National Taiwan University College of Management

English-taught National Taiwan University Global MBA programa siekiama inkliuzuoti jaunus specialistus į pasaulio lyderius. Priėmimas į "Global MBA" programą reiškia lank ... [+]

NTU Global MBA (GMBA) programa transformuoja jaunus specialistus į pasaulio lyderius. Ši programa yra mokoma tik anglų kalba ir vidutiniškai trunka dvejus metus. Taip pat yra galimybių baigti programą per vienerius metus arba ilgiausiai ketverius metus. GMBA programa pabrėžia griežtą pagrindinę mokymo programą, skirtą visiems akademiniams studentams suteikti tvirtą pagrindą bendro verslo švietime.

Pasaulio MBA pagrindinės vertybės

Programos svarbiausi dalykai

• vienerių metų ar neakivaizdinių galimybių

• Visų anglų kalbos mokymo programa... [-]

Taivanas Taipėjus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

NTU Global MBA

NTU Campus 校園

National Taiwan University
Address
No.1,Sec. 4, Roosevelt Rd., Taipei City 106, Taiwan(R.O.C)
Taipėjus, Taivanas
Interneto svetainė
Telefonas
+886 2 3366 1030