Oficialus aprašymas

Azijos technologijos institutas (AIT) yra pirmaujanti tarptautinė aukštojo mokslo įstaiga Tailande, skatinanti technologinius pokyčius ir tvarų vystymąsi Azijos ir Ramiojo vandenyno regione aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir informavimo srityse. Įkurta Bankokas 1959, ATI kaip universitete tapo pirmaujanti regioninis pakopos institucija ir aktyviai dirba su viešojo ir privataus sektoriaus partnerių visame regione ir su kai kurių geriausių pasaulio universitetų.

Pripažinta dėl savo daugiatautės, daugiakultūrės etosas, institutas veikia kaip įmontuotu tarptautinei bendruomenei savo miesteliu 40 km (25 mylių) į šiaurę nuo Bankoko, Tailande.

ATI misija:

"Plėtoti aukštos kvalifikacijos ir padarė specialistų, kurie vaidina pagrindinį vaidmenį tvaraus regiono vystymosi ir jo integracijos į pasaulio ekonomiką."

KAI Svarbiausi faktai ir skaičiai

- 1700+ studentai iš 60+ šalių / teritorijų
- 19800+ absolventai iš 90+ šalių / teritorijų
- 29000 + Trumpalaikiai stažuotojai iš 70+ šalių / teritorijų
- 75 tarptautiniu mastu įdarbinti fakultetai iš 20 + šalių
- 101 papildomas / lankantis fakultetas
- 500+ mokslinių tyrimų ir palaikymo personalas iš 30+ šalių
- Maždaug 450 mokslinių tyrimų projektų, kurių vertė yra 1,6 milijardo tajų bato (THB)
- 300+ partneriai
- 33 valdybos nariai iš 19 šalių
- 3 mokyklos
- siūlomi 1000+ kursai
- 24 tyrimų ir informavimo centrai
- Veiklos apyvarta: 1,2 milijardo TaiBaht (THB)

AIT pasiūlymai
- Magistro studijų programos: MBA, magistro studijų programas, kursų, mokyklų ir universitetų
- Vykdomosios magistro programos
- Doktorantūros laipsniai: DEng, DTechSc, PhD
- Diplomas ir pažymėjimo programos
- Intensyvi anglų kalbos ir akademinė tiltų programa
- Praktikuojantiems specialistams tęstinio mokymo kursai

AIT valdymo mokykla (SOM) buvo įkurta 1987 m. Spalio mėn., Kad atitiktų augančius Azijos poreikius aukštojo mokslo vadybos ugdymui. Laikantis ait misijos, SOM tikslas yra padaryti skirtumą tarp valdymo mokslo ir praktikos kokybės Azijos-Ramiojo vandenyno regione pirmaujančių prie tvaraus vystymosi, technologinės lyderystės, verslumo dvasios, gerovės kūrimo ir pasididžiavimo. SOM tiki verslo lyderių ne tik dabarties, bet ir ateities į akį iššūkius dramatiškų socialinių, ekonominių, politinių ir technologinių pokyčių Azijoje plėtrai. Bent SOM programos siūlo unikalų konkurencinį pranašumą vadovams ir būsimų lyderių regione.

Mūsų misija yra kurti socialiai atsakingą ir vizija lyderius, kurie gali pasukimu tvaraus verslo augimą Azijos ir už gerovę.

Mūsų vizija yra tapti pirmaujančia kūrėjas ir platintojas Azijos vadybos žinių, praktikos ir vertybes.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Asian Institute of Technology - School of Management

MBA mokymo programa yra išsami programa buvo sukurta siekiant suteikti konceptualias, analitinius ir asmeninių įgūdžių padėti parengti dalyvius būti veiksmingos vadovai t ... [+]

Apžvalga

AIT School of Management siūlo aukščiausio lygio MBA Tailande. MBA programos yra išsami programa, skirta suteikti konceptualius, analitinius ir asmeninius įgūdžius, padedančius rengti dalyvius būti veiksmingais vadovais tarptautinėje verslo aplinkoje. Tai tarpdisciplininė, jungianti inžinerijos, ekonomikos, socialinės psichologijos ir valdymo sričių elementus.

Mūsų MBA programa skatina dalyvavimą mokyme ir naudoja įvairias interaktyvias mokymosi metodikas, kad mokiniai galėtų išmokti naujausias valdymo koncepcijas, metodus ir priemones, o svarbiausia - ugdyti įgūdžius ir požiūrį į klausymą ir supratimą apie kitus, visuotinį mąstymą, kolektyvinį sprendimų priėmimas, bendravimas ir derybos.... [-]

Tailandas Rangsit
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
22 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba