Oficialus aprašymas

Įsitraukimas į verslą. Bendravimas su savimi.

Mes norime aprūpinti savo studentus įrankiais ir kvalifikacija, kad galėtume tobulėti ir sėkmingai keistis ir sudėtingais laikais.

Apie mus

Henley verslo mokykla, įkurta 1945 m., Buvo pirmoji verslo mokykla JK ir yra viena seniausių ir gerbiamiausių mokyklų Europoje.

„Financial Times“ ir „The Economist“ nuolat esame tarp 50 geriausių verslo mokyklų. Mes taip pat esame tarp nedaugelio verslo mokyklų - didžiausių 1% pasaulyje -, kad turėtume trigubą akreditaciją už mūsų fakulteto kokybę ir galimybes.

„Henley Business School“ teikia griežtas, sudėtingas ir į karjerą orientuotas programas, kurios nustato aukštus mokymosi standartus. Jums pateikiamos skatinančios sąvokos ir naujas mąstymas, iškart pritaikomas darbo vietoje. Be to, įgysite galimybę pritaikyti žinias realiose situacijose. Rezultatas bus apčiuopiamas, reikšmingas ir ištvermingas.

Kaip skaitymo universiteto dalis, Henley veikia akademinėje institucijoje, priklausančioje 200 geriausių universitetų visame pasaulyje.

Mūsų ambicija

Mes siekiame suteikti žmonėms galimybę tapti puikiais profesionalais ir puikiais verslo lyderiais, kurie mąsto aiškiai ir elgiasi pasitikėdami savimi bei įsitikinę. Mūsų stiprybė yra požiūris. Mes įgaliname žmones geriau suprasti save ir savo pareigas, tuo pačiu derindami praktiką ir sėkmingo verslo teorijas.

Mes visada stengiamės tobulinti viską, ką darome, ir būti pripažinti dėl:

  • Būti tikrai tarptautine verslo mokykla
  • Puiki mūsų mokymosi patirtis
  • Pasaulinio lygio tyrimai ir mąstymas
  • Mūsų bendruomenės ir atsakomybės jausmas
  • Mūsų tinklų stiprybė
  • Mūsų ryšių su pramone plotis ir gilumas

Mes būsime patraukli, susitelkusi ir savita verslo mokykla.

119881_pexels-photo-1249158.jpeg

Tapk lyderiu, kuriuo sieki būti

Mes suteikiame savo studentams gilesnį ir platesnį supratimą apie tai, kas yra aktualu, aktualu ir teisinga versle - ir tai darydami suteikiame jiems galimybę tapti labai gebančiais, atsakingais lyderiais.

Derindami naujausias teorijas, žinias ir praktiką aistringai ryždamiesi padėti mūsų studentams būti geriausiais. Mes visi užsiimame verslu, bet dar daugiau - mes visi apie jus.

Kiekvienas iš mūsų turi skirtingas motyvacijas ir unikalius sugebėjimus. „Henley“ mūsų verslas - tai padėti jums išnaudoti savo galimybes, atlaisvinant realų ir dar pajėgesnį žmogų. Mes bendradarbiausime su jumis visais lygiais, kad suteiktume pasitikėjimo savimi, įgūdžių ir susikaupimo, kad galėtumėte spręsti jūsų iššūkius ir pasiekti tikslus.

Henley patirtis

„„ Henley “patirtis sujungia žinių, asmeninių įgūdžių ir elgesio ugdymą su moderniausia mokymo ir mokymosi aplinka ir tvirto įsitikinimo, kad gerovės kūrimo vaidmuo visuomenėje yra geresnis visiems, o ne tik keliems, paveldėjimą. atsiranda kiekviename lygmenyje žmonių, kurių vertybės ir požiūris sako tiek apie juos, kiek apie jų galimybes, ir kurie prisideda kuriant geresnę ateitį kiekviename gyvenimo etape “.

Profesorius John Board, Henley verslo mokyklos dekanas

Asmeninis tobulėjimas

Mes pasirenkame viso žmogaus požiūrį, kuris pripažįsta darbo, namų, studijų ir karjeros suderinimo sudėtingumą. Be aukšto lygio individualios paramos, studijuojant Henley, taip pat teikiamos paslaugos, palengvinančios jūsų karjeros siekius, įskaitant instruktavimą, tinklų kūrimą, kuravimą ir įdarbinimo išteklius. Remdamasi viso asmens požiūriu, Henley sutelkia dėmesį į jūsų, kaip atsakingo, principingo ir verslumo lyderio, sugebėjimų ugdymą.

Stiprūs santykiai

Santykiai Henley mieste užmezgami ne tik tarp studentų ir dalyvių, bet ir su dėstytojais bei personalu, kurie palaiko jūsų asmeninę kelionę. Daugelis mūsų fakultetų yra pripažinti tarptautiniu mastu ir plačiai skelbiami savo srityse. Mūsų darbuotojai reguliariai bendradarbiauja su žiniasklaida ir teikia didelę profesinę patirtį, daugelis jų yra dirbę pirmaujančiose organizacijose tarptautiniu mastu. Dažnai būtent šie santykiai gali pakeisti jūsų karjerą, todėl daugeliui žmonių Henley patirtis yra tokia turtinga.

Nuo pirmos dienos „Henley“ jūs esate pasaulinio profesionalaus tinklo, priklausančio kiekvienai pramonei, kiekvieno lygio ir vyresnio amžiaus, dalis. Mūsų absolventų grupėje yra daugiau nei 70 000 narių iš daugiau nei 150 šalių, siūlančių tinklų kūrimo potencialą ir galimybę neatsilikti nuo naujausių mąstymo, naujienų bei galimybių tęsti savo karjerą ir mokslą.

Tyrimai ir ekspertizė

Daugelis mūsų fakultetų yra pripažinti tarptautiniu mastu ir plačiai skelbiami savo srityse, jie užsiima akademiniais ir taikomaisiais tyrimais. Daugybė mūsų akademikų remiasi savo, kaip aukščiausio lygio tarptautinių organizacijų vadovų ir konsultantų, patirtimi. Henley moksliniai tyrimai yra gryni ir taikomi ir yra vykdomi per šešias akademines sritis ir 24 tarptautiniu mastu pripažintus tyrimų centrus ir žinių centrus. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su vyriausybėmis ir organizacijomis tarptautiniu mastu ir padedame įgyvendinti pasaulinę mokslinių tyrimų darbotvarkę nepaprastai plačioje srityje.

Henley verslo mokyklos fakulteto nariai - 150 tyrimams vadovaujamų fakulteto narių, plačiai publikuojami mokslininkai ir cituojami ekspertai, reguliariai pristatomi nacionalinėje žiniasklaidoje. Kai kurie specialistai dirba tose pramonės šakose, kurių jie moko, suteikdami studentams realiu laiku galimybę naudotis verslo įžvalgomis ir kompetencija.

120336_pexels-photo-1595391.jpeg

Triskart akredituota verslo mokykla

Mes didžiuojamės, kad esame viena iš tik 88 verslo mokyklų pasaulyje, turinčių trigubą akredituotą statusą iš pirmaujančių JK, Europos ir JAV akreditavimo įstaigų: AMBA, EQUIS ir AACSB.

Mūsų trigubai akredituotas statusas iškelia mus į populiariausių verslo mokyklų 1% procentą ir suteikia mūsų studentams, programos nariams ir organizacijoms, su kuriomis dirbame, patikinimą apie mūsų kursų ir dėstytojų kokybę ir aukštus standartus.

Kiekviena akreditacijos įstaiga yra skirta kelti verslo mokymo standartus ir kiekvienoje iš jų vyksta griežtas procesas, apimantis aspektus, įskaitant mokymosi patirtį, fakultetą ir mokslinius tyrimus.

AACSB

"AACSB teikia tarptautiniu mastu pripažintą specializuotą verslo ir apskaitos programų akreditaciją bakalaurų, magistrų ir doktorantūros lygmeniu. AACSB akreditacijos standartai meta iššūkį aukštesniojo lygio pedagogams siekti tobulumo ir nuolatinio tobulėjimo per savo verslo programas.

Akreditavimo procesas yra išsami mokyklos misijos, fakulteto kvalifikacijos ir mokymo programų peržiūra. Į procesą įeina savęs vertinimas, tarpusavio peržiūra, komitetų peržiūros ir nuodugnių strateginių planų rengimas. Akreditacija užtikrina, kad studentai išmoksta labiausiai jų studijų sričiai reikalingos medžiagos, paruošdami juos veiksmingais lyderiais baigus studijas “.

EQUIS

„Pagrindinis EQUIS tikslas, susijęs su EFMD misija, yra kelti vadybos mokymo lygį visame pasaulyje.

EQUIS vertina visas institucijas. Jis vertina ne tik studijų programas, bet ir visą institucijos veiklą ir padalinius, įskaitant mokslinius tyrimus, e. Mokymosi padalinius, vykdomojo švietimo teikimą ir visuomenės informavimą. Institucijos visų pirma turi būti skirtos vadybos mokymui.

EQUIS siekia pusiausvyros tarp aukštos akademinės kokybės ir profesinės svarbos, kurią suteikia glaudi sąveika su verslo pasauliu. EQUIS akredituotos institucijos privalo parodyti ne tik aukštą bendrą kokybę visose savo veiklos srityse, bet ir aukštą internacionalizacijos lygį “.

AMBA

"Akreditacija yra magistrantūros asociacijos įsipareigojimo kurti standartus pasaulinio magistrantūros vadybos švietimo centre.

Mūsų griežti vertinimo kriterijai užtikrina, kad tik aukščiausio lygio programos, pademonstruojančios geriausius mokymo, ugdymo programos ir studentų sąveikos standartus, įgytų MBZ asociacijos akreditaciją.

Manome, kad akredituotos programos turėtų būti aukščiausio lygio ir atspindėti kintančias tendencijas ir naujoves magistrantūros vadybos srityje. “

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Henley Business School Finland

Šiandien globaliai susijęs verslo pasaulis reikalauja platesnės perspektyvos, naujų įgūdžių ir skirtingų mąstymo būdų. „Henley Executive MBA“ (EMBA) - „Global“ skirta ugd ... [+]

Praktinis. Visuotinis. Magistro laipsnis.

Mūsų pasaulinis vykdomasis MBA yra skirtas užimtiems ir patyrusiems vadovams, turintiems ambicijų tobulinti jų vadovavimo ir vadybos įgūdžius.

Vykdomosios MBA (EMBA) - Pasaulinis

Šiandien globaliai susijęs verslo pasaulis reikalauja platesnės perspektyvos, naujų įgūdžių ir skirtingų mąstymo būdų. „ Henley Executive MBA“ (EMBA) - „Global “ skirta ugdyti iškilius verslo lyderius, pasirengusius priimti iššūkius ir galimybes veikti šiuolaikinėje sudėtingoje ir greitai kintančioje pasaulio ekonomikoje. Tai ugdo stiprius, atsakingus ir prisitaikančius vadovus.

Prijungus savo mokymąsi prie esamų globalių ir aktualių organizacinių problemų, galima aiškiai įvertinti „Henley“ pasaulinės EMBA pranašumus, siūlant nemažą IG asmeniškai jums ir, plačiau kalbant, jūsų įmonei.... [-]

Suomija Helsinkis
Kovas 2020
Anglų
Ištęstinės
21 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Pohjoisesplanadi 35 E
00100 Helsinkis, Suomija