Hanken School of Economics

Įvadas

Oficialus aprašymas

d

Jei Hanken

Hanken yra pirmaujanti, tarptautiniu mastu akredituotos universitetas su daugiau nei 100 metų patirtį švietimo ir mokslinių tyrimų ekonomika. Moksliniai tyrimai yra tarptautiniu aukšto lygio ir yra visų mūsų švietimo pagrindas. Hanken turi glaudų bendradarbiavimą su verslo sektoriumi ir aktyvus Alumni tinklą 12000 absolventai darbo daugiau nei 60 skirtingų šalių. Mokykla veikia tiek Helsinkyje ir Vaasa.

Hanken mokslinių tyrimų yra atlikta visų penkių institucijų, ypač profiliavimo iš keturių pasirinktų sričių stiprumo. Daugeliu atvejų, mūsų mokslininkai atstovauti absoliučią pažangiausius. Geras bendradarbiavimas su verslo bendruomene atsispindi tiek bendrus mokslinius tyrimus universitete sąveiką partnerių programos teikia, taip pat paramos mes gauname mūsų pritraukimo.

Hanken yra pirmasis universitetas Suomijoje, kuriuo įvesta viešnagę užsienyje neatskiriama laipsnis. Studentai siūlo unikalią galimybę kurti savo tarptautinį tinklą gyvenimo vyksta keitimo ar stažuotės užsienyje. Šie mokymosi visą kontaktai susiję tiek Hanken ir tarptautiniu mastu yra vienas, kad persmelkia studijas ir prisidėti prie Hankenalumnernas tarptautiniu geros padėtį darbo rinkoje. Per mūsų absolventai, mes garantuojame, kad tinklas jums su juo iš Hanken neskaldyti, bet padidėjo ir prijungtas prie universiteto išlaikytas net po baigimo.

Kaip kolegijos Hanken turi saugų pagrindą su pasaulinę reputaciją, kuris atsispindi mūsų tarptautinių akreditacijų, patikimu finansų bazę ir mūsų vertingų nacionalinių ir tarptautinių tinklų remti tarptautinį mokslinių tyrimų kompetenciją ir konkurencingą išsilavinimą. Mes vertiname mūsų partnerių universitetų ir pramonės, ir skirti sau mokslininkų ir studentų su mumis, kad būtų galima gauti kokybišką išsilavinimą ir kurti prasmingus profesinius ir asmeninius tinklus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Suomių

Matyti EMBA » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Doktorantūra »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

MBA programa

Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų March 2019 Suomija Helsinki

Hanken Executive MBA yra tarptautiniu mastu akredituota programa, įsikūrusi Helsinkyje, Suomijoje. Baigę šią programą turėsite įžvalgų ir įrankių, kad galėtumėte paveikti bet kokią verslo aplinką. [+]

Padarykite įtaką Hanken EMBA

Hanken Executive MBA yra tarptautiniu mastu akredituota programa, įsikūrusi Helsinkyje, Suomijoje. Baigę šią programą turėsite įžvalgų ir įrankių, kad galėtumėte paveikti bet kokią verslo aplinką.

Mūsų programa leidžia jums sustiprinti savo strateginius sprendimų priėmimo ir vadovavimo įgūdžius, taigi suteikiant jums galimybę sukurti vertę sau, savo organizacijai ir savo klientams bei kitiems suinteresuotiems asmenims.

Hanken Executive MBA" yra dvejų metų trukmės neformalaus mokymosi programa, vykdoma anglų kalba. Mes tikime dialogo stiprumu, akis į akį sąveiką ir santykius: pripažįstame asmenį grupėje, mūsų grupės yra mažos, o mūsų dėstytojai ir patyrę dėstytojai yra tvirtai skirti mūsų programai.... [-]


Vaizdo įrašai

Masters Degree Student in Corporate Governance at Hanken School of Economics

Masters Degree Student in Intellectual Property Law at Hanken School of Economics

Masters Degree Student in Economics at Hanken School of Economics

Kontaktai

Hanken School of Economics

Adresas Arkadiankatu 22
FIN-00101 Helsinki, Suomija
Interneto svetainė http://www.hanken.fi/public/
Telefonas +358 9 431331