Rutgers Business School Asia Pacific

rutgersasiapacific

Įvadas

Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Rutgers Business School Azijos ir Ramiojo vandenyno yra Rutgers, valstybinio universiteto Naujajame Džersyje (JAV) dukterinė įmonė. Rutgers siūlo labai reitingą Vykdomosios magistro verslo administravimo (EMBA) programos talentingų specialistų Singapūras. Be EMBA programą, mes taip pat siūlome atviros narystės ir individualų vykdomosios švietimo programas abiejų asmenų ir įmonių.

EMBA programa yra baigtas Singapūras. Rutgers Business School Azijos ir Ramiojo vandenyno yra įregistruota Asmeninis švietimo komiteto kaip privatus mokslo institucijos (PEI). Esame registruoti su CPE už 4 metų laikotarpiui nuo 2016 m gegužės 22 iki 2020 gegužės 21 d.

Absolventai MBA programos Singapūras uždirbti of Business Administration (MBA) laipsnį Rutgers, valstybinio universiteto Naujajame Džersyje (JAV) suteiktais magistras. MBA sertifikatą bei stenograma išduoda universitetas. Absolventai iš Singapūro kviečiami dalyvauti metinę sušaukimą New Jersey, JAV kiekvienais metais.

Rutgers

Įranga Rutgers Business School Asia Pacific Singapore

Užsiėmimai vyksta ne 1 Keong Saik Road, Singapūras.

Klasėje yra 67 kv.m. ir yra įrengtas projektorius, lenta sienos, ir turi WiFi ryšį. Sėdimų vietų skaičius yra tarp 25-30 studentų. Mokytojas mokiniui santykis paprastai yra 1: 20-25.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti EMBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Rutgers vykdomosios verslo administravimo magistro programos (EMBA)

Su bendrabučiu Ištęstinės 14 - 15 mėnesių February 2019 Singapūras Singapore

Rutgers vykdomojo verslo administravimo magistro programa (EMBA) yra pagrindinis verslo išsilavinimo pasirinkimas labai motyvuotam profesionalui, siekiantis spartesnio karjeros augimo ir plėtros. [+]

Programos apžvalga:

Rutgers vykdomojo verslo administravimo magistro programa (EMBA) yra pagrindinis verslo išsilavinimo pasirinkimas labai motyvuotam profesionalui, siekiantis spartesnio karjeros augimo ir plėtros. "Executive MBA" suteikia aukšto lygio tvarią patirtį, kuri truks jums visą savo karjerą, kai teorijos ir praktikos susikirtimas suteiks didžiausią naudą asmenims, norintiems kiekvieną klasę skaičiuoti. Taikykite tai, ko išmokote šiandien klasėje, į savo verslo iššūkius, kai grįšite pirmadienį.

"Rutgers Advantage":

Labai vertinamas. Kai kurie citatai: "Financial Times": # 2 ekonomikoje, # 3i n korporacinė strategija

Minimalus darbo netekimas. Užpildykite EMBA per 14,5 mėnesius neakivaizdinio darbo režimu. EMBA yra moduliuotos formos, skirtos užimtiems specialistams, siekiant sumažinti darbo vietų pertraukimą ir maksimalią naujų darbo vietų žinių ir įgūdžių išsaugojimą bei pritaikymą.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Rutgers Business School Asia Pacific
1 Keong Saik Road
Singapore

Singapore, SG