Rutgers Business School Asia Pacific

rutgersasiapacific

Įvadas

Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Rutgers Business School Azijos ir Ramiojo vandenyno yra Rutgers, valstybinio universiteto Naujajame Džersyje (JAV) dukterinė įmonė. Rutgers siūlo labai reitingą Vykdomosios magistro verslo administravimo (EMBA) programos talentingų specialistų Singapūras. Be EMBA programą, mes taip pat siūlome atviros narystės ir individualų vykdomosios švietimo programas abiejų asmenų ir įmonių.

EMBA programa yra baigtas Singapūras. Rutgers Business School Azijos ir Ramiojo vandenyno yra įregistruota Asmeninis švietimo komiteto kaip privatus mokslo institucijos (PEI). Esame registruoti su CPE už 4 metų laikotarpiui nuo 2016 m gegužės 22 iki 2020 gegužės 21 d.

Absolventai MBA programos Singapūras uždirbti of Business Administration (MBA) laipsnį Rutgers, valstybinio universiteto Naujajame Džersyje (JAV) suteiktais magistras. MBA sertifikatą bei stenograma išduoda universitetas. Absolventai iš Singapūro kviečiami dalyvauti metinę sušaukimą New Jersey, JAV kiekvienais metais.

Rutgers

Įranga Rutgers Business School Asia Pacific Singapore

Užsiėmimai vyksta ne 1 Keong Saik Road, Singapūras.

Klasėje yra 67 kv.m. ir yra įrengtas projektorius, lenta sienos, ir turi WiFi ryšį. Sėdimų vietų skaičius yra tarp 25-30 studentų. Mokytojas mokiniui santykis paprastai yra 1: 20-25.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti EMBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Rutgers vykdomasis magistro verslo administravimo programą (EMBA)

Su bendrabučiu Ištęstinės 14 - 15 mėnesių February 2019 Singapūras Singapore

Rutgers vykdomasis magistro verslo administravimo programą (EMBA) yra pagrindinis pasirinkimas verslo ŠVIETIMO labai motyvuoti profesionalus su siekius pagreitinto karjeros augimui ir vystymuisi. [+]

Programos apžvalga:

Rutgers vykdomasis magistro verslo administravimo programą (EMBA) yra pagrindinis pasirinkimas verslo ŠVIETIMO labai motyvuoti profesionalus su siekius pagreitinto karjeros augimui ir vystymuisi. MBA suteikia aukšto lygio tvarią patirtį, kuris truks tavo per savo karjerą kai apie teorija ir praktika sankirta suteikia maksimalią naudą asmenų ketinimų padaryti kiekvienoje klasėje skaičius. Taikyti ką išmoko klasėje šiandien jūsų verslo iššūkius, kai esate atgal į biurą pirmadienį.

Rutgers Privalumas:

Labai reitinguojami pagal pagrindinių leidinių. Kai citatos apima: Financial Times: # 7 Finansai (2016) # 8 įmonės strategiją visame pasaulyje (2015), # 10 darbo užmokesčių pažangos JAV (2016/17), # 15 į JAV (2016/17) # 16 Karjera pažanga pasaulyje (2016/17) & # 67 pasaulyje (2016/17)... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Rutgers Business School Asia Pacific
1 Keong Saik Road
Singapore

Singapore, SG