Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mančesterio universitetas buvo ankstyvas transnacionalinio švietimo diegėjas ir dabar turi 25 metų patirtį šioje srityje. Bėgant metams užmezgėme stiprią pasaulinę partnerystę su korporacijomis ir aukšto lygio švietimo partneriais ir įkūrėme 6 pasaulinius centrus 4 žemynuose: Mančesteryje, Dubajuje, Honkonge, San Paule, Šanchajuje ir Singapūre.

Mūsų sėkmės mokymosi ir tyrimų srityje tradicija siekia daugiau nei 180 metų, apimančią modernaus kompiuterio gimimą, atomo padalijimą ir šiuolaikinės ekonomikos pagrindinius principus. Daug daugiau pasaulyje besikeičiančių naujovių šaknys yra čia, Mančesterio universitete. Užimdami antrąją vietą JK pagal „Tyrimų galią“ pagal 2014 m. Mokslinių tyrimų kompetencijos sąrangą, turime savo novatoriškų tyrimų reputaciją, kuri sustiprina mūsų probleminį požiūrį į bakalauro studijas.

Singapūras, Pietryčių Azijos centras

100 proc. Mančesterio universiteto Pietryčių Azijos centro dukterinė įmonė įsikūrė Singapūre nuo 1992 m. Ir vykdo lankstų globalų MBA, skirtą įvairių kultūrinių ir profesinių sluoksnių specialistams. Dabar ji remia beveik 300 studentų ir yra baigusi daugiau nei 1600 studentų Pietryčių Azijos ir Okeanijos regionuose.

Mūsų tarptautiniai akademikai keliauja po pasaulį dėstydami 6 pasauliniuose centruose. Daugelis mūsų akademikų turi žinių apie pramonę ir palaiko ryšius su visuomene, privačia, įskaitant trečiojo sektoriaus organizacijas visame pasaulyje. Jie veda diskusijas, daro įtaką nuomonei ir politikai bei skatina pokyčius.

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

80 Robinson Road # 13-02 Singapore 068898

CPE registracijos Nr .: 201022477R
Laikotarpis: 2016 m. Rugsėjo 28 d. – 2020 m. Rugsėjo 27 d

Vietos

Singapūras

Manchester Business School Pte Ltd

Address
80 Robinson Road #13-02
068898 Singapūras, Singapūras
Telefonas
+65 6538 4470

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos