Oficialus aprašymas

Mančesterio universitetas buvo ankstyvas transnacionalinio švietimo diegėjas ir dabar turi 25 metų patirtį šioje srityje. Bėgant metams užmezgėme stiprią pasaulinę partnerystę su korporacijomis ir aukšto lygio švietimo partneriais ir įkūrėme 6 pasaulinius centrus 4 žemynuose: Mančesteryje, Dubajuje, Honkonge, San Paule, Šanchajuje ir Singapūre.

Mūsų mokymosi ir tyrimų sėkmės tradicija siekia daugiau nei 180 metų, apimant modernaus kompiuterio gimimą, atomo padalijimą ir pagrindinius šiuolaikinės ekonomikos principus. Daug daugiau pasaulyje besikeičiančių naujovių šaknys yra čia, Mančesterio universitete. 2014 m. „Mokslo kompetencijos pagrindų sistemoje“ užimta 2-oji vieta JK pagal „mokslinių tyrimų galią“, todėl mes turime savo novatoriškų tyrimų reputaciją, kuri sustiprina mūsų probleminį požiūrį į bakalauro studijas.

Singapūras, Pietryčių Azijos centras

100 proc. Mančesterio universiteto Pietryčių Azijos centro dukterinė įmonė įsteigė savo veiklą nuo 1992 m. Ir valdo lankstų visuotinį MBA įvairių sričių specialistams. Dabar ji remia beveik 300 studentų ir yra baigusi daugiau nei 1000 studentų Pietryčių Azijos ir Okeanijos regionuose.

Mūsų tarptautiniai akademikai keliauja po pasaulį dėstydami 6 pasauliniuose centruose. Daugelis mūsų akademikų turi žinių apie pramonę ir palaiko ryšius su visuomene, privačia, įskaitant trečiojo sektoriaus organizacijas visame pasaulyje. Jie veda diskusijas, daro įtaką nuomonei ir politikai bei skatina pokyčius.

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

CPE registracijos Nr .: 201022477R
Laikotarpis: 2016 m. Rugsėjo 28 d. – 2020 m. Rugsėjo 27 d

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Ištęstinės MBA studijos

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

"Kelley-Manchester Global MBA" siūlo dvigubą Jungtinės Karalystės ir JAV verslo mokyklų kompetenciją ir sujungia geriausią pasaulyje internetinių MBA dėstymą su ... [+]

"Kelley-Manchester Global MBA" siūlo dvigubą Jungtinės Karalystės ir JAV verslo mokyklų kompetenciją ir sujungia geriausią pasaulyje internetinių MBA dėstymą su integruotu, akis į akį mokymuisi iš 8 pasaulio vietų.

Šiam lanksčiam MBA programai, be internetinio mokymosi, priskiriamos 18 mokymo dienų, pasklidusių trijuose gyvenamuosiuose dirbtuvėse (kartu su pasirenkamu penkių dienų seminaru Vašingtone).

Mišrus pristatymas

"Kelley-Manchester Global MBA" sujungia geriausius pasaulyje internetinės MBA mokymo metodus su įdomiu, akis į akį mokymu, pasirinkdami 8 pasaulio vietas. Rezultatas yra lankstus MBA, kuris yra tikrai tarptautinė patirtis.

Seminarų grafikasSemestras 1: 6 dienos "Kelley" verslo mokykloje, Bloomington, Indiana2 semestras: 6 dienos visame "Alliance MBS" pasaulyje *3 semestras: visi internetiniai arba internetiniai 5 dienų viešosios politikos seminarai, gyvenantys Vašingtone4 semestras: 6 dienos visame "Alliance MBS" globaliniame centre ** AMBS taip pat siūlo pasirinkti pasirenkamuosius dalykus, kurie apima 3 dienų seminarą Vašingtone.Mokymasis internete... [-]
Singapūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
24 - 60 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Pasaulinės MBA studijos

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

Pakelkite savo siekius dėl šios pasaulinės klasės tarptautinės ne visą darbo dieną vykdomos MBA programos, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas jums kaip lyderiui nuo pa ... [+]

Pakelkite savo siekius dėl šios pasaulinės klasės tarptautinės ne visą darbo dieną vykdomos MBA programos, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas jums kaip lyderiui nuo pat pradžių. Nuo verslumo iki tarptautinių finansų Jūs gausite naudos iš naujausių mąstymo ir įgūdžių, kurie išskirs jus šiandieninėje konkurencinėje rinkoje.

Sausio ir liepos mėnesiais šis pasaulinės klasės tarptautinis MBA apima 18 mėnesių mokymą, šešių mėnesių projektą ir asmenines bei profesinio tobulėjimo galimybes.

Prieš

Praktiniai studijų įgūdžiai

Sukurkite įgūdžius, kurių jums reikės MBA metu

Susipažinimas su akimis į savo namų centrą

Susipažinkite su savo klasės draugais ir palaikymo komanda... [-]
Singapūras
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
18 - 60 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Manchester Business School Pte Ltd
Address
55 Market Street, #05-01
048941 Singapūras, Singapūras
Interneto svetainė
Telefonas
+65 6538 4470