Read the Official Description

Mančesterio universitetas buvo ankstyvoji tarptautinio švietimo įtvirtinanti įmonė ir dabar turi 25 metų patirtį šioje srityje. Per daugelį metų mes sukūrėme stiprią visuotinę partnerystę su įmonėmis ir aukštos kvalifikacijos švietimo partneriais. Mes sukūrėme 6 pasaulio centrus 4 žemynuose: Mančesteryje, Dubajuje, Honkonge, San Paulėje, Šanchajuje ir Singapūre.

Mūsų tradicija apie sėkmingą mokymąsi ir mokslinius tyrimus tęsiasi 180 metų, apimdama šiuolaikinio kompiuterio gimimą, atomo padalijimą ir šiuolaikinės ekonomikos pagrindus. Čia Mančesterio universitete yra daugybė kitų pasaulyje besikeičiančių naujovių. 2014 m. "Research Excellence Framework" "Didžioji Britanija" vertinama kaip "mokslinių tyrimų galia" 2-oji vieta, todėl mes naudojame pasaulinę reputaciją mūsų novatoriškiems moksliniams tyrimams, o tai skatina mūsų problemišką požiūrį į bakalauro mokymąsi.

Singapūras, Pietryčių Azijos centras

Mančesterio universiteto 100 proc. Priklausanti dukterinė įmonė, Pietryčių Azijos centras įsteigė savo veiklą nuo 1992 m. Ir atlieka lankstesnę Global MBA specialistų, turinčių įvairią patirtį. Dabar remia beveik 300 studentų ir baigė daugiau nei 1000 studentų Pietryčių Azijoje ir Okeanijos regione.

Mūsų tarptautiniai akademikai keliauja į pasaulį mokydami savo 6 pasaulio centrus. Daugelis mūsų akademikų yra aprūpintos žiniomis pramonės srityje ir plačiais ryšiais su viešaisiais, privačiais, įskaitant trečiojo sektoriaus organizacijas visame pasaulyje. Jie veda debatus, įtakoja nuomonę ir politiką, skatina pokyčius.

"Manchester Business School
CPE registracijos numeris: 201022477R
Laikotarpis: nuo 2016 m. Rugsėjo 28 d. Iki 2020 m. Rugsėjo 27 d

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Ištęstinės MBA studijos

Manchester Business School, Singapore Centre

"Kelley-Manchester Global MBA" siūlo dvigubą Jungtinės Karalystės ir JAV verslo mokyklų kompetenciją ir sujungia geriausią pasaulyje internetinių MBA dėstymą su ... [+]

"Kelley-Manchester Global MBA" siūlo dvigubą Jungtinės Karalystės ir JAV verslo mokyklų kompetenciją ir sujungia geriausią pasaulyje internetinių MBA dėstymą su integruotu, akis į akį mokymuisi iš 8 pasaulio vietų.

Šiam lanksčiam MBA programai, be internetinio mokymosi, priskiriamos 18 mokymo dienų, pasklidusių trijuose gyvenamuosiuose dirbtuvėse (kartu su pasirenkamu penkių dienų seminaru Vašingtone).

Mišrus pristatymas

"Kelley-Manchester Global MBA" sujungia geriausius pasaulyje internetinės MBA mokymo metodus su įdomiu, akis į akį mokymu, pasirinkdami 8 pasaulio vietas. Rezultatas yra lankstus MBA, kuris yra tikrai tarptautinė patirtis.

Seminarų grafikasSemestras 1: 6 dienos "Kelley" verslo mokykloje, Bloomington, Indiana2 semestras: 6 dienos visame "Alliance MBS" pasaulyje *3 semestras: visi internetiniai arba internetiniai 5 dienų viešosios politikos seminarai, gyvenantys Vašingtone4 semestras: 6 dienos visame "Alliance MBS" globaliniame centre ** AMBS taip pat siūlo pasirinkti pasirenkamuosius dalykus, kurie apima 3 dienų seminarą Vašingtone.Mokymasis internete... [-]
Singapūras Singapore
August 2019
Ištęstinės
24 - 60 mėnesių
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Pasaulinės MBA studijos

Manchester Business School, Singapore Centre

... [+]

[-]
Singapūras Singapore
January 2020
Ištęstinės
18 - 60 mėnesių
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Skaityti daugiau lietuvių kalba