Oficialus aprašymas

Eikite toliau su LSBF Singapūre

Londono verslo ir finansų mokykloje (LSBF) Singapūre vertiname sėkmę pagal mūsų studentų, dėstytojų ir absolventų įtaką regione.

Rėmėsi geriausia privačia buhalterijos mokykla ir geriausia svetinga mokykla

Kodėl verta rinktis Londono verslo mokyklą

Mes ugdome etiją, kurioje galite mokytis, augti ir sėkmingai. Jūs dalinsitės idėjomis ir patirtimi su žmonėmis iš viso pasaulio, kai formuosite savo sėkmę ateityje. Sužinokite, kodėl naujos kartos verslo lyderiai renkasi LSBF.

Daugiau būdų mokytis, daugiau būdų augti

Mes turime universitetų Londone ir Singapūre.

Mūsų antrosios pakopos studijų programos pristatomos internetu, o mūsų vykdomosios švietimo programos pristatomos LSBF Londono miesteliu, vos kelios minutės pėsčiomis nuo Holborno. Mūsų ACCA kursai pristatomi tiek internetu, tiek mūsų Londono miesteliu.

Įvairovė kaip standartas

Su studentais iš daugelio šalių, studijuojančių su mumis, mūsų miesteliai, kursai ir klasės taip pat siūlo tikrai pasaulinę, įvairią ir praturtinančią patirtį. LSBF yra puiki vieta norint įgyti tikrai tarptautinės patirties, ruošiantis jums šiandieninę pasaulinę rinką.

Mūsų įmonės tinklas

Nuolatinė praktika, o ne alternatyva, yra mūsų kursų atnaujinimas su pirmaujančių organizacijų reikalavimais. Mes sukūrėme tvirtus santykius su sėkmingomis įmonėmis JK ir už jos ribų.

Viskas kartu

Per mūsų labai patyrusius dėstytojus, verslo partnerius ir pasaulinį pasiekimą, mes pasiruošsime vadovauti, puikiai ir sėkmingai verslo pasaulyje.

Kompetencija

Nuo pirmos dienos mūsų dėmesys buvo skiriamas meistriškumui. Mūsų pastangos užtikrinti geriausią studentų patirtį, aukščiausios klasės mokymą ir išskirtinę karjeros paramą yra tai, kas LSBF yra unikali institucija.

Singapūro universitetas

Singapūras yra unikalus kultūrinės įvairovės ir verslo augimo mišinys. Mokykitės viename iš mūsų moderniausių universitetų ir iš pirmo žvilgsnio žiūrėkite šį svarbų tarptautinį prekybos centrą.

Atstumas nuo klasės, galite subalansuoti visą akademinę patirtį su energinga socialine veikla. Mūsų universitetai siūlo lengvai prieinamą Singapūro sudėtingą naktinį gyvenimą ir išskirtinius kraštovaizdžius.

Campus

Singapūro LSBF yra 3 „Anson Road“ (Springleaf bokštas) ir 143 „Cecil Street“ (GB pastatas), vos kelios minutės nuo Tanjong Pagar MRT stoties.

Kartu su moderniausiomis mokymo sritimis naudosite specialias socialines priemones ir naujausią mokymosi technologiją, kad pagerintumėte savo patirtį.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

LSBF Singapore

Konkordijos universiteto Čikagos MBA siūlo jums reikiamą laipsnį, reikalingą perkelti savo karjerą į priekį arba pereiti karjeros kelius. Jūs gausite vadovavimo ir analit ... [+]

CUC MBA

Konkordijos universiteto Čikagos MBA siūlo jums reikiamą laipsnį, reikalingą perkelti savo karjerą į priekį arba pereiti karjeros kelius. Jūs gausite vadovavimo ir analitinius įgūdžius, būtinus, kad esate patikimas lyderis šiandienos besikeičiančioje, pasaulinėje verslo aplinkoje.

Reikalavimai kursui

Minimalus akademinio atvykimo reikalavimas:

Bakalauro laipsnis iš pripažinto universiteto.

Minimalus anglų kalbos įvedimo reikalavimas:

Pasiekė C6 ar geresnį anglų kalbos O lygį; arbaLygiavertė kvalifikacija, pvz., IELTS 6.0, TOEFL 550 (iBT 72)

Minimalus amžius:

20 ar daugiau metųTrukmėPilnas laikas: 12 mėnesiųNeakivaizdinis: 24 mėnesia... [-]
Singapūras Singapore
May 2019
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
3 Anson Road, Springleaf Tower, #06-01
Singapore, 079909 SG