Oficialus aprašymas

Aalto Vykdomosios švietimo akademija

Aalto vykdomosios švietimo akademija (Aalto EE) siūlo aukštos kokybės vykdymo tobulinimo paslaugas, remdamasi daugybe stiprių jos tarptautinio tinklo ir Aalto universiteto Suomijos kompetencijų. "Aalto EE" misija yra sukurti geresnį pasaulį geresne vadovavime ir šviesti naujos kartos lyderius. Organizacijos stipriosios pusės - jos pasaulinis veiklos modelis ir įvairūs pasiūlymai.

"Aalto EE" turi dvi tvirtoves: mūsų Helsinkio biuras koordinuoja mūsų veiklą Europoje, o operacijas iš Azijos ir Ramiojo vandenyno - iš Singapūro. Be Suomijos ir Singapūro siūlome švietimo programas Kinijoje, Indonezijoje, Irane, Lenkijoje, Rusijoje, Pietų Korėjoje, Švedijoje, Taivane, Vietname ir Baltijos šalyse. Visi individualūs plėtros sprendimai gali būti pristatomi visame pasaulyje.

Akreditacijos ir tinklai

Aalto EE yra tarptautiniu mastu pripažintas ir akredituotas vykdomosios švietimo ir lyderystės ugdymo organizavimas. Kaip Aalto universiteto dalis, ji turi visus tris labiausiai gerbiamus verslo universitetų akreditacijas: AACSB, AMBAandEQUIS, suteikta tik 0,5% pasaulio verslo mokyklų.

Kita "Aalto EE" jėga yra jos įvairus tarptautinis tinklas, per kurį jis nuolat informuoja apie naujausias tarptautines žinias ir tendencijas: UNICON (Tarptautinis universitetinis vykdomojo švietimo konsorciumas), EFMD (Europos valdymo plėtros fondas) ir PIM (programa " Tarptautinis valdymas). Aalto universiteto verslo mokykla taip pat yra CEMS, tinklo, jungtinio pirmaujančių Europos universitetų ir didžiųjų bendrovių narys.

"Financial Times" reitingai

"Aalto EE" reitinge užfiksuota 41 vieta visame "Financial Times Executive Education" reitinge, todėl ji yra viena didžiausių pasaulyje vykdomųjų švietimo paslaugų teikėjų procentų. "Financial Times" reitingas apima tik 50 geriausių vykdomųjų švietimo paslaugų teikėjų. Visame pasaulyje vykdomosios švietimo ir MBA programas siūlo maždaug 4000 institutų.

2012 m. Antrą kartą iš eilės "Financial Times" labiausiai įvertino "Aalto Executive MBA" programą Šiaurės šalyse. Kasmet FT vertina 100 pirmaujančių pasaulinių MBA programų. Visame pasaulyje siūloma apie 3000 EMBA programų.

Iš kur mes atvykome

Aalto universitetas yra tvirtai į ateitį orientuotas, tuo pačiu metu remdamasis 300 metų trukusiu trijų aukštai vertinamų universitetų deriniu: Helsinkio ekonomikos mokykla, Helsinkio technologijos universitetas ir Meno universitetas

"Aalto EE" siūlo įvairias individualios, grupinės ir organizacinės plėtros programas: "Executive DBA", "Executive MBA" ir "Part-time MBA" studijų programos, trumpesnės vykdomosios programos, taip pat individualūs sprendimai įmonėms.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

Aalto Executive Education Academy Singapore

Aalto MBA (anksčiau žinomas kaip Helsinkio ekonomikos mokykla EMBA) yra viena iš pirmaujančių MBA programas visame pasaulyje. Ji turi "Triple Crown" akreditacijų - trys l ... [+]

Aalto MBA Singapūras

Lyderio transformacijos Kelionė

Ši programa yra registruotas CPE

Aalto MBA (anksčiau žinomas kaip Helsinkio ekonomikos mokykla EMBA) yra viena iš pirmaujančių MBA programas visame pasaulyje. Ji turi "Triple Crown" akreditacijų - trys labiausiai gerbiamų universitetų akreditacijų, suteiktų tik 0,5% pasaulio verslo mokyklų: AACSB, AMBA ir EQUIS - ir pateko tarp 100 geriausių programų pasaulyje pagal "Financial Times".

Aalto vykdomasis kultūros akademija yra Aalto universiteto filialas - naujoviškas disciplinų universiteto iš Suomijos. Aalto universitetas yra susijungus trijų pirmaujančių Suomijos universitetų, kurių bendra istorija daugiau nei 300 metų produktas. Aalto MBA atstovauja aukštus Suomijos švietimo ir jis buvo siūlomi Singapūras nuo 1999 m. ... [-]

Singapūras Singapore
August 2019
Ištęstinės
18 - 20 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Aalto Executive Education Academy Singapore

Aalto universiteto MBA programa Taipėjus yra dvikalbis EMBA programą, mokė tarptautinės ir vietinės Taivano fakultete. Mūsų programa buvo vykdoma Taipėjuje nuo 2003 (anks ... [+]

Aalto MBA siūlo Taivanio - Tiesa tarptautiniu mastu ir kokybės

Išradingas Strategijos, naujos Lyderystė

Aalto universiteto MBA programa Taipėjus yra dvikalbis EMBA programą, mokė tarptautinės ir vietinės Taivano fakultete. Mūsų programa buvo vykdoma Taipėjuje nuo 2003 (anksčiau žinomas kaip Helsinkio ekonomikos mokykla MBA) ir yra skirta asmenims, turintiems didelę profesinę darbo patirtį.

Platesnį per Global Portfolio

Be pirmaujančių Šiaurės Europos įmonių ir privačių asmenų aptarnaujame vis daugiau talentingų vadovų Azijos-Ramiojo vandenyno ir Rytų Europoje. Kiekvienais metais, beveik keturi šimtai studentų atstovaujančios daugiau nei tuziną skirtingų tautybių dalyvauti mūsų portfelio MBA programas. Be pasauliniu mastu aktualaus turinio, Aalto MBA suteikia dalyviams galimybę plėsti savo kultūrinį žinias ir įgūdžius. Iki šešių moduliai gali būti priimami kitų Aalto, EE vietose Europoje ir Azijoje. Du pasirenkamuosius Tarptautiniai savaitės (iWeeks) ir du pasirenkamuosius studijų kelionė užsienyje toliau prisidėti prie plėtoti tarpvalstybinį kultūros kompetenciją.... [-]

Singapūras Singapore
August 2019
Dieninės
18 - 20 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba