Prince Mohammad Bin Salman College

Įvadas

Oficialus aprašymas

MBSC siekiama sukurti naujos kartos transformacijos lyderių, kurie kūrybiškai mąstyti ir veikti drąsiai. Karalystė reikia daugiau darbo vietų kūrėjų, o ne tik darbo vartotojus. MBSC skirta užpildyti šią tuštumą sukuriant Verslininkai visų rūšių (EAK®).

Princas Mohammadas bin Salmanas koledžas (MBSC) Verslo ir verslininkystės yra naujas privatus, aukštojo mokslo institucija, tiek vyrams, tiek moterims. Buvo nustatyta, per tarptautinę partnerystę tarp Emaar The ekonomikos City, Babson GLOBAL (visiškai priklausanti dukterinė įmonė Babson College, JAV) "Lockheed Martin" pagal Ekonomikos Offset programa Saudo Arabijos Karalystės ir MISK pamatų skėtis.

MBSC

MBSC skambės Babson Kolegijos unikalų požiūrį į verslumo ugdymo kuri neturi remtis pasyviai klausytis klasėje paskaitos, bet daugiausia dėmesio bus skiriama praktinės patirtinio mokymosi, kuris yra praktiškas ir pragmatiški. Mokymo programa naudoja pasirašymo patirtinėse kursus, kurie bus reikalingas studentams taikyti savo mokymąsi realaus pasaulio problemas, arba pradėti naujų socialinių ar verslo įmones rinkinį. Šis projektas pagrįstas mokymosi būdas bus papildyta mentorių ir patarėjų tinklą. Plėtros asmenims ir toliau bus ne klasę per tyčia sukurta rinkinį bendrai ugdymo patirtį, kuri bus sustiprinti ir sukurti verslumo lyderystės įgūdžius studentams. MBSC turės kultūrą, kuri geriausiai atspindi akademinių tradicijų visų pasaulinės klasės aukštosiose mokyklose, kurių požymiai apima pagarbą įvairių požiūrių, profesionalumas, vientisumo ir pastovų įsipareigojimą kompetencijos tiek ir iš klasėje.

MBSC suteiks pasaulinio lygio išsilavinimą, atitinkantį tarptautinius standartus iš čia Saudo Arabijoje.

MBSC atliko pasaulinį paiešką samdyti fakultetą, kuris yra tiek talentingų mokytojų ir žymūs mokslininkai. Visi įkūrimo fakultetas buvo apmokyti ne Babson kolegija. Steigiamasis fakultetas bus papildyta žymių Lankymūsi fakulteto nuo Babson ir kitų pasaulinio lygio kolegijų ir universitetų grupei. MBSC yra įsipareigojusi laikytis visuotinių standartų kokybės vadovaudamiesi standartus tiek vietos (NCAA) ir pasaulio akreditavimo nuo institucijų, tokių kaip NEASC ir AACSB. Babson kolegija toliau teiks pagalbą ir paramą MBSC per ateinančius dešimt metų savo kelionę į kompetencijos.

MŪSŲ VIZIJA

Norėdami būti pranašesnis įstaiga aukštojo mokslo, kad bus atrakinti verslumo potencialą Saudo Arabija sukurti ateities darbo vietų ir prisideda prie Saudo Arabijos žinių ekonomikoje. Tai pasiekiama tampa elitas, tarptautiniu mastu akredituotos institucijos, kad iš naujo išsilavinimą Saudo Arabijos ir regione. Tai bus gyvas, mokymosi laboratoriją, kuri sukuria ir paleidžia naujos kartos transformacijos lyderių.

MŪSŲ MISIJA

Kolegijos misija yra šviesti verslumo lyderius, kurie gali atpažinti ir formos galimybes. Absolventai Kolegijos bus pajėgi gaminti ekonominę ir socialinę vertę, kur jie dirba - kaip darbuotojų smulkių ar stambių įmonių; kaip lyderiai valdžios, socialinės, ar filantropijos organizacijoms; kaip steigėjų naujas įmones; arba kaip lyderių šeimos valdo ir įmonėms.

MBSC

CAMPUS & PATOGUMAI

Campus buvo sukurta HDR Inc. vienas iš geriausių pasaulio kaip 100 pasaulio dizaino firmų sukurti aplinką, skatinančius Babson Global unikalios mokymo programos pristatymą, yra vietos bendrai ugdymo veiklą ir atspindi MBSC įsipareigojimą kompetencijos kultūros. Kartu tikimės įkvėpti kūrybiškumą ir bendradarbiavimą ir padėti studentams pasiekti visą savo potencialą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti EMBA » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

EMBA

MBSC Part-time MBA

Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų September 2019 Saudo Arabija Jeddah

MBSC Part-Time MBA" programa Saudo Arabijoje suteikia jums lankstumo, kad galite įgyti išsilavinimą, kol dirbate, kad galėtumėte tęsti profesinius ir asmeninius poreikius. Tai yra 47 kreditų valandos programa, o studentai turėtų tai atlikti per 20 mėnesių. Studentai susitiks ketvirtadienį iki šeštadienio kas dvi savaites. [+]

MBSC absolventų programos yra skirtos tik asmenims, norintiems studijuoti verslą, plėtoti verslumo mąstyseną.

Daugiausia dėmesio skiriant verslumo minčiai ir veiksmams ® , Babsono vienos rūšies metodikai, mūsų absolventų programos aprūpina mokinius įrankiais ir įgūdžiais, kad įveiktų dviprasmybę ir sukurtų ekonominę ir socialinę vertę - visur.

MBSC magistrantūros studijų programų priėmimo procesas vyksta pagal terminus orientuoto grafiko, kuris reiškia, kad paraiškos yra peržiūrimos ir priimami sprendimai, priklausomai nuo priėmimo cikle nurodytų datų. Komitetas peržiūrės paraiškas, kai jos bus pateiktos. Visada jums yra naudinga kuo greičiau pateikti paraišką.... [-]


MBA

MBSC MBA visą laiką

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų September 2019 Saudo Arabija Jeddah + 1 daugiau

Kiekvienas gali padaryti MBA. Tačiau mažai dėmesio skiria dalyviams. Mūsų yra vienas iš nedaugelio ir vienintelis regione, pagrįstas Babsono unikalaus verslumo minties ir veiksmų (ETA) metodika, kuri leidžia studentams "atskleisti savo verslumo potencialą" per dalyvavimą orientuotą mokymąsi (PCL) ir tapti pokyčių veiksniais. [+]

Kiekvienas gali padaryti MBA. Tačiau mažai dėmesio skiria dalyviams. Mūsų yra vienas iš nedaugelio ir vienintelis regione, pagrįstas Babsono unikalaus verslumo minties ir veiksmų (ETA) metodika, kuri leidžia studentams "atskleisti savo verslumo potencialą" per dalyvavimą orientuotą mokymąsi (PCL) ir tapti pokyčių veiksniais.

MBSC" src="//cdn02.masterstudies.com/element_db/41/41994_Screen_Shot_2017-02-28_at_9.42.42_PM.png" alt="MBSC" />

MBSC MBA MBSC

Sukurtas per pasaulinį bendradarbiavimą

Sukūrusi Babson, pasaulinė verslumo ugdymo lyderė, programa yra glaudžiai pritaikyta MBSC fakulteto Karalystės MBSC kuri yra vietos bendruomenė, bendrauja su verslo bendruomene ir teikia patarimus, taip pat aktyviai dalyvauja kuriant ir plėtojant KAEC ir regiono verslumo ekosistemos. MBA programa Saudo Arabijoje primena Vision2030, kuri skatina verslininkystės agentūrą ir sukuria teigiamą socialinį poveikį... [-]


Vaizdo įrašai

MBSC Campus Walk

Student testimonials

Kontaktai
Vietos adresas
7082-BayLaSun-Juman
St. Unit No. 1
King Abdullah Economic City
23964-2522
Kingdom of Saudi Arabia

Jeddah, Makkah Province, SA
Socialiniai tinklai